Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Annunakilerin Yaşadığına Dair 8 Kanıt ve Bilmeniz Gereken Gerçekler


Annunakilerin Yaşadığına Dair 8 Kanıt ve Bilmeniz Gereken Gerçekler konusu, ANUNNAKİ forumunda tartışılıyor.
#1
Bu yazıda Annunakiler Gerçeğini Tartışacağız.

Kol Saatleri

Birçok tasvirde, kol saatlerinin yıldızlardan gelenler tarafından giyildiğini görebiliriz, ilginçtirler ve her tasvirde görünürler.


anu8.jpg


Binalar

Eski tarihlerden itibaren, Sümerler’in şehirleri inşa eden ilk kişi olduklarını görebiliriz. Birçok eski uzaylı teorisyenine göre, Anunnakiler bu bilgeliği insana iletti. Bu başka bir Anunnaki kanıtı olabilir, bu yapılar şehir gibidir ve organize edilmiştir, bu yüzden Anunnakiler bilgeliklerini insanlığa aktarmıştır.

Anunnakilerin Kanıtı Kildir.

Ninovayı keşfeden arkeologlar, Anunnaki ile bağlantılı gibi görünen 22.000 kadar kil tableti buldular.


annunaki%2Bkil.jpgSümer Metinleri

Zecharia Sitchin, 1976'da Sümer metinlerinin çevirisini, The Earth Chronicles olarak bilinen kitapta yayınladı. Sitchin'in metinlerden çevirdiği şey, Anunnakilerin gezegenimizi altın madenleri için seyahat etmeleriydi.

Altın

Altının kızılötesi ışığı yansıtacağını biliyoruz. Görebildiğimiz ışık, ancak ısı ile bağ kurabiliyor, ışınım moleküllerimizle daha hızlı titreşen moleküllerimiz arasında birleşiyor ve bunu ısı olarak algılıyoruz. Altının etkili bir ısı kalkanı oluşturduğunu da biliyoruz, çünkü bu işlenebilir. Altın herkes için bir kaynak olmalıdır, çünkü yönetmesi çok kolaydır, ince yapabildiğiniz gibi. Altın, Sitchin'in önerdiği gibi Annunakiler için değerlidir.

12. Gezegen

Sitchin, Anunnakilerin, 3.600 yıllık eliptik yörüngeye sahip güneş sistemimizdeki başka bir uzak gezegenden geldiğini yazdı.

Genetiği Değiştirilmiş İnsanlık

Antik Alien'deki birçok uzman, Anunnakilerin genetiği değiştirilmiş ilkel insanlara sahip olduğunu ve bir emek gücü ordusu oluşturduğunu ve onların daha hızlı bir şekilde ihtiyaç duydukları altınları kendilerinin üretmesini sağladığını teorileştirdi.

Yıldızlardan Ziyaretçiler


Zulu efsanelerine göre, ziyaretçilerin yıldızlardan düştüğü bir zaman dilinden bahsederek altın ve diğer birçok değerli kaynağı kazıya çağırıyoruz. Anunnakiler, madenlerde çalıştırmak için köleler yarattı.

Your Page Title
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi