Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astral Seyahat Tehlikelimidir ?


Astral Seyahat Tehlikelimidir ? konusu, ASTRAL SEYAHAT forumunda tartışılıyor.
#1
astral-seyahat_3.jpg

Astrale ilk başlayan yada bu işin başında bu iş ile ilgilenmek isteyen kişilerin aklındaki ilk soru,Bir şey olurmu?Kötü bir şey yaşarmıyım?Başıma bir şey gelirmi? oluyor.

Astral seyahatin tehlikeleri iki bölüme ayrılır.

1.Astra seyahat yapan kişilerin,gündelik yaşamdaki değişimleri.

2.Astral seyahat sırasındaki tehlikeler.

Astral seyahat psişik olaylar arasında belkide en tehlikesiz olan ten şeydir.Astral ayrılma sırasında geri dönememek,kaybolmak yada zarar görmek imkansızdır.Zaten her gece uyuduğumuzda astral bedenimiz vücüdümüzü otomatik olarak terk edip istem dışı gezmekte ve bunun sonucunda rüya görmekteyiz.Burdaki amaç her gece bilinçsiz olarak yaşadığımız bu olayın,istem içi kontrol edebilirek gerçekleitrmektir.
Tehlikeli yada korkutucu gördüğünüz en ufak bir olay karşısında yapmanız gereken tek şey oradan uzaklaşmak olmalıdır.Bunu düşündüğünüz anda zaten farklı bir yerde olucaksın.Bu ani korkular bedeninize hızla geri dönmenizi sağlıcaktır.Bu ani dönüşler ise size baş ağrısı olarak gelicektir.Elinizden geldiğince korkuyu üzerinizden atarak deneyimlerinizi yaşamaya çalışın.Unutmayın ki bedene geri dönmek çok kolay fakat terk etmek zor iştir.

Uyku sorunu
Astral seyahat denemeleri sırasında ve astral çıkış gerçekleştirildikten sonra her kişide olmasada bazı insanlarda iki değişik uyku sorunu yaşanmıştır.Birincisi sık sık uyku bölünmesi.Bu uyku uyanıklık arasında olduğumuzu gösterdiği için sorun teşkil etme,çünkü astral ayrılma zaten uyku yanıklık arasında gerçekleşir.Bu zamanlarda uyanmak çok doğaldır.Diğer sorun ise bunun tam tersidir,bilincealtı gerçekleştirilen astral seyahati daha güzel bulduğundan devamlı uyumak isteyecektir ve yeni başlayan kişilerde 24 saat uyuma isteği gibi sorunlar gözlemlenmektedir.

Sağlık sorunları.

Eğer kal hastalığı,sinir hastalığı ve astim sara yada hiper tansiyon hastalıklarından şikayetci iseniz heycan kaldıramıyorsanız kesinlikle bu tür bir deneyime girmeyiniz.Denemeler sırasında irkilerek uyanma,aşırı korku yada panik gibi olaylarla çok karşılaşılmaktadır.

Astral alemda karşılaşabilicek varlıklar.

Başlangıçta astral seyahate çıkabilmek için niyetin pozitif olması gerekmektedir.Kötü niyetle yapılmaya çalışılan astra seyahat sonuçsuz kalacağı gibi,bu işte ustalaşmış insanlar,eğer yapacakları olayın iyiliğine gerçekten inaniyorlarsa,kötü niyetle bile astral ayrılma yaşayabilirler.Korumasız çıkılan astral seyahatte bu tarz insanlar ve düşük frekanstaki diğer bedensiz varlıklar ile karşılaşılması mümkündür.
Bu tarz varlıklardan korunabilmenin bir yolu,insan olarak onlaran üstün olduğunuz bilmektir.

Astral seyahat deneme ve uygulama safhaları sırasında bilinen gerçek bir tehlike yoktur fakar,deneme asamasında bedenden rahat çıkmayı amaçlayarak kullanılan ALKOL ve UYUŞTURUCU maddeler bilinç altını zayıflattığı ve kontrol mekanızmasını olumsuz etkilediği için gerçekten sonuçları psikolojik olarak kötü olacak tehlikelere yol açmaktadır
Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  astral mı bilmem rüyalarım Cemre Neria Turunç Parlanti 2 5,314 25-07-2017, Saat: 17:29
Son Yorum: satori
  ASTRAL SEYAHATLE YAPABİLECEKLERİMİZ Spiritüeller 1 7,320 25-07-2017, Saat: 17:28
Son Yorum: satori
  ASTRAL PLAN VE RUHSAL YÖNETİCİLER Spiritüeller 0 6,247 04-03-2017, Saat: 16:34
Son Yorum: Spiritüeller
  ASTRAL SEYAHAT'İN SIRRI ÇÖZÜLDÜ Emka 0 7,203 31-01-2017, Saat: 20:17
Son Yorum: Emka
  Astral Seyahatte İleri Kontrol Teknikleri Spiritüeller 0 5,281 30-05-2016, Saat: 14:19
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi