Submit Face book
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Astral Seyahat Teknikleri Anlatımı


Astral Seyahat Teknikleri Anlatımı konusu, ASTRAL SEYAHAT forumunda tartışılıyor.
#1
  

  PRATİK ASTRAL SEYAHAT TEKNİKLERİ
 • HAZIRLIK
 • KLASİK YÖNTEM
 • TERS DÜŞÜNME
 • KENDİLİĞİNDEN VE ŞOK ETKİ İLE
 • BİLGİSAYAR YAZILIMLARI
 • GRUP ASTRAL SEYAHAT
 • HİPNOZ YOLUYLA
 • SU ALTI YÖNTEMİ
 • HEDEF VE ARZU FAKTÖRÜ
 • KONSANTRASYON VE MUM YÖNTEMİ
 • ODAKLANMA YÖNTEMİ
 • TELKİN METODU
 
HAZIRLIK : Düşünceyi Kontrol ve Bedeni Hazırlama1. Vücudunuzu rahatsız eden ve hissettiğiniz tüm aksesuarları çıkartın. (saat, yüzük, kolye)

2. Göz kapaklarınıza direkt ışık gelmeyecek şekilde odayı karartın.

3. Rahat edebileceğiniz bir pozisyonda fakat mümkün olduğunda sırt üstü yatın. 

4. Üzerinizde sizi rahatsız etmeyecek, terletmeyecek ya da üşütmeyecek giysiler olmalı. Vücut ısınızı normal seviyede tutacak şekilde ayarlayın.

5. Nerede ve hangi zamanda olursa olsun mutlaka rahatsız edilmeyeceğinizi bildiğiniz bir yerde olun.

6. Rahatlama durumuna geçin.

7. Nefesinizi yarım açık dudaklarınızdan alıp verin.
KLASİK YÖNTEM : Rahatlama ve Uçma İsteği
1. Ayağınızdan alnınıza kadar vücudunuzu nokta olarak düşün ve zihinsen gücünüzle bedeninizin 1 metre yukarıda olduğuna odaklanın.

2. Astral bedeninizin alın kısmını vücudunuzun ayak hizasına gelecek şekilde ileriye gittiğine odaklanın.

3. Ayaklarınız sabit bir noktada kalacak ve yüzünüz 90 derece dik gelecek şekilde yukarı ve ileri doğru kalktığınızı ve ayaklarınızın üzerinde doğrulduğunuzu düşünün ve buna odaklanın


.


TERS DÜŞÜNME : Beyin Aldatmacası1. Hazırlık bölümündeki aşamaların tümü gerçekleştirilir.

2. Kuzeye doğru yatış pozisyonunuzu, güneye doğru yatmış gibi düşünerek beyninizi aldatmaya çalışın.

3. Beyniniz devamlı kuzeye doğru olduğunuzu ispatlamaya çalışacaktır. Beyninizi inandırdığınız anda titreşimlerle birlikte yükselmeyi gerçekleştirin

4. Yükselmede zorluk çekiliyorsa her nefes verişinizde biraz daha hafifleyip yükseldiğinize odaklanın.

5. Yükselmenin diğer yolu ise yukarıda asılı bir ipi çektiğinizi düşünmektir.

6. Eğer titreşimler halen oluşmamışsa ipi her çektiğinizde belli bir rahatlama ve titreşimler meydana gelecektir.

7. Uğraşılar sırasında birden fazla tekniği kullanmaktansa her adıma tam konsantre olmak akla başka şeyleri getirmeyeceğinden mutlak başarıya kolayca gitmenizi sağlayacaktır.

8. Ayrılma tam olarak gerçekleştiğinde görüntüler ve uğultular başlayacaktır. (herkes için aynı olmayabilir)

9. Artık yapmanız gereken tek şey düşüncelerinize hakimiyet ve uçuş provalarıdır.

KENDİLİĞİNDEN VE ŞOK ETKİ İLE : Yan Etkenler ve Beyin Gücü

Bayılma, ağır hastalık, ağır uyku hali, ani şoklar ve trafik kazası gibi etkiler sonucunda istem dışı olan astral ayrılmalardır. Kişiler genelde bu durumlarda bir anda kendilerini beden dışında bulurlar fakat durumun farkına varamadan bedenlerine geri dönerler. Normal uyku halinde de bu ayrılma yaşanması sonucunda rüyalar görülür. Uyku sırasında düşme, uçma gibi etkiler istem dışı yapılan astral seyahatlerin belirtisidir.

BİLGİSAYAR YAZILIMLARI : Yardımcı Etkenler


Robert MONROE Astral Seyahat Araştırma Merkezinin yaptığı araştırmalar sayesinde binlerce kişi onların verdiği kasetleri ve cd’leri dinleyerek OOBE (Out Of Body Experience) olarak da adlandırılan beden dışı deneyimleri gerçekleştirmişlerdir.

İnternette de bulabileceğiniz programlar ile siz de beyin dalgalarınızı yavaşlatarak amacınıza daha hızlı ulaşabilirsiniz.


Bu noktada dkkat edilmesi gereken en önemli konu, kullanacağınız programın tam oalrak neyi amaçladığını bilmektir. Kullanılacak hatalı bri ses frekansı ya da program sizi ciddi sıkıntılara sokabilir. Özellikle de bilinçaltına mesaj kaydeden okumalar ile hazırlanmış subliminal ses kayıtlarından kaçınılması şiddetle tavsiye edilir. Yöntem doğru olsa da, hazırlayanalrın konuya ne kadar vakıf olduğu her zman soru işaretidir!


GRUP ASTRAL SEYAHAT : İleri Teknikler ve Grup Çalışmaları

Her ne kadar gerçekliği tartışılsada bazı grupların aynalara bakarak tam konsantre yoluyla grup olarak astral seyahate çıktıkları öne sürülmektedir. Okuduğum bir yazıda dört kişinin bunu yaptığını ve gördüklerini ortak olarak anlattıklarına bir kez rastlamama rağmen çok fazla üstünde durulmamıştır. Fakat astral seyahat beyinin bir oyunu değilse, grup astral ayrılma tartışılmaz bir gerçekliktir.

HİPNOZ YOLUYLA : Etki Altında Kalmak


Hipnoz kısa bir tabir ile, deneğin hipnozitörün etkisiyle bazı aşamalardan geçirilerek etki altına alınması ve belirli sınırlar ve çerçeveler içerisinde eskiye dönüş yada bilinç altını ortaya çıkartmaktır. Kişiye gerçek hayatında yapmayacağı bir eylemi hipnoz sırasında yaptıramayacağımız gibi, tek taraflı hipnoz ile astral seyahati de gerçekleştiremeyiz. Bunu yapabilmenin tek şartı, her iki tarafında bu konuda bilinçli ve istekli olmasıdır. Eğer bu koşullar sağlanırsa astral ayrılmanın en kolay yöntemi bilinçli hipnozitörler tarafından hipnoz ile yapılabilir. Fakat hipnoz sırasında bilinç altı ortaya çıkacağından sonucun gerçekten astral ayrılmamı yoksa beyinin bir oyunumu olduğu kesinlik kazanmaz.

Yani unutulmaması gereken birkonu, hipnoz kesinlikle sırf deneme maksatlı ya da yetkisiz kişile rtarafından yaptırılacak bir müdahale değildir!

SU ALTI YÖNTEMİ :

Eğer yeterli konsantre haline girmenize rağmen bedeninize sıkışıp kalmış ve Astral çıkış yaşamakta zorlanıyorsanız, kendinizi su altında düşünün, yavaş yavaş nefesiniz azalıyor ve mutlaka yukarı çıkmanız gerek, ayağınıza dolanan yosunlarıdan kurtulabilmek için çabalıyorsunuz, bir yandan azalan nefesiniz ve yukarı çıkma isteğiniz sizi birden vücudunuzdan dışarı doğru fırlamanıza sebep olacaktır.


HEDEF VE ARZU FAKTÖRÜ :

Astral Seyahati deneyecek kişi kendi evinden bir cisim seçmeli ve onu derin bir şekilde düşünmelidir. Bu bir sanat eseri, çok sevilen bir eşya olabilir. Gözlerinizi ne zaman kapatsanız net bir şekilde canlandırabileceğiniz dereceye gelene kadar çalışmalısınız. Bununla birlikte bazı sakin zamanlarınızda o cisimle olma isteği pratikleri yapmalısınız. Onunla olmayı ARZU etmelisiniz.
Burada ilk dikkat edilecek husus üzerinde yoğunlaşılan cisim asla bir çocuk olmamalıdır. Bir çocuğu güçlü bir şekilde düşünerek auranızda oluşan enerjilerle o çocuğa zarar verebilirsiniz.
Sonuç olarak ortada ulaşılması seçilmiş bir hedef (cisim) ve ona ulaşmak için beslenen güçlü arzu faktörü.KONANTRASYON VE MUM YÖNTEMİ :

Bilindiği gibi düşünceden arınma ve derin konsantre olabilmek için uygulanabilecek en iyi teknik sesszice oturup zihni boşaltmaktır. Mum tekniği ise konsantrasyonla belli bir rahatlamaya geldikten sonra yapılır.

Öncelikle karanlık ortamda bir mum ve tütsü yakılmalıdır, tütsü koku itibariyle konsantreyi tamamlayacaktır, arzu edilirse çok hafif klasik müzik yada içimizdeki mistisizmi uyandıracak bir müzik de eşlik edebilir. Oturduğumuz yerden çok yakınımızdaki muma gözlerimizi kırpmadan ve hiçbirşey düşünmeden bakılmalıdır. Zaman geçtikçe gözler yaşarabilir, bu durumda ovalamadan sadece ellerin bileğe yakın kısmını çok hafif gözlerimize bastırarak 2 dakika kadar beklemeli ve tekrar muma konsantre olup düşüncelerden arınarak bu tekniğe devam etmeliyiz.

Her teknik gibi bu tekniği de belirli aralıklarla tekrarlamalı ve her gün bir önceki güne nazaran ne değişiklikler yaşandıysa ona göre tekniğe kendinize göre kolaylaştırıcı ekler yapılabilir.

ODAKLANMA YÖNTEMİ :

Bunu yatağa yattığınızda yapın. Göz hizanızda odaklanacak birşeye ihtiyacınız olacak; Gökteki ay, yıldızlar, kristal yada beğendiğiniz herhangi bir obje. Fakat mum yada yanan benzeri birşey olmayacak.

Objeyi yatarken görebileceğiniz bir yere koyun. Uyuklamaya başlayana kadar objeye dikkatlice bakın. İlk zamanlarda sonuç hüsran olabilir. Ve bunu yaparken uyup kalabilirsiniz. Ama bir kaç deneme sonra olacaktır.

Objeyi bulundurun göz kapakları ağırlaşana kadar. Sonunda gözkapaklarınız kapanabilir. Buna rağmen siz objeyi güçlü bir şekilde göreceksiniz. Bu durumda astral bedeninizle ayağa kalkın. Yattığı yerde huzurla uyuyan fiziksel bedeninizi gördüğünüzde sakın şaşırmayın!

TELKİNLER : Günlük yapılan telkinler otohipnoz gibidir...

Astral Seyahat yapabilmeyi hedefleyen ve yapmakta zorlanan herkese bir tavsiyem oldu, öncelikle klasik çıkış yöntemlerinden önce, uykuda farkındalık (Lüsid Rüyalar) yöntemini denemeleri. İster Astral çıkışı klasik yönötemlerle yapın isterseni uykunda farkındalık yöntemini deneyin, en başta yapmanız gereken, belkide en etkili yol telkin metodudur.TELKİN METODU : Her gün aklınıza geldikçe ve özellikle yatağa yatmadan önce "rüyada ilginç bir şey görürsem bunun rüya olduğunu hissedeceğim ve bilincimi kazanacağım" diye tekrar eder hatta buna yoğunlaşarak uyursanız kısa bir süre içersinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sonuç olarak rüyadayken olağandışı gördüğünüz birşey olursa gündüz yaptığınız ve bilinçaltınıza yerleşen bu telkinler devreye girecek ve bunun rüya olduğu konusunda sizi uyaracaktır. Rüyada olduğunuzu farkettiğiniz andan itibaren yapmanız gerekenler, öncelikle heyecan yada panik yapmamak, unutmayın ki bunun olmasını uzunca bir süredir istiyorsunuz, ardırdan da uçmayı yada o anda bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmayı istemek olmalı, bunu gerçekleştirdiğiniz anda artık Astral Dünya kademelerinden "Rüyalar Alemi" kısmında geziyor olacaksınız. Belkide bu yol en az uğraştıran ve en çok kullanılan yoldur.

Unutmayın ki telkinlerden günlük hayatımızda da yararlanabileceğimiz gibi Astral çıkışı yaşadıktan sonra klasik paniklemeleri ve korkuları engellemek içinde yararlanabiliriz.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  astral mı bilmem rüyalarım Cemre Neria Turunç Parlanti 2 5,314 25-07-2017, Saat: 17:29
Son Yorum: satori
  ASTRAL SEYAHATLE YAPABİLECEKLERİMİZ Spiritüeller 1 7,320 25-07-2017, Saat: 17:28
Son Yorum: satori
  ASTRAL PLAN VE RUHSAL YÖNETİCİLER Spiritüeller 0 6,247 04-03-2017, Saat: 16:34
Son Yorum: Spiritüeller
  ASTRAL SEYAHAT'İN SIRRI ÇÖZÜLDÜ Emka 0 7,203 31-01-2017, Saat: 20:17
Son Yorum: Emka
  Astral Seyahatte İleri Kontrol Teknikleri Spiritüeller 0 5,281 30-05-2016, Saat: 14:19
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi