Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ateş, Toprak, Hava Veya Su Ruhu Musun?


Ateş, Toprak, Hava Veya Su Ruhu Musun? konusu, SPİRİTÜEL TESTLER forumunda tartışılıyor.
#1
Evrenin ruhuna baktığınızda, her şeyin nasıl bağlandığını görmek kolaydır. Hepimiz aynıyız. Esas olarak, bizler kendini insan olarak ifade eden Evren'iz.


Hepimiz çevremizdeki dünya unsurlarını içimizde taşıyoruz. Bu elementler Toprak, Hava, Ateş ve Su içerir.

Eğer bir ateş, toprak, hava veya su ruhu olup olmadığını keşfetmek için, işte onların enerjik baskılar kısa bir taslağıdır. Sen de aşağıda daha ayrıntılı olarak her öğeyi okuyabilirsiniz.

Eğer Bir Ateş Ruhu İseniz;

*Dünyaya önemli bir mesajı iletmek için bir çağrı hissedeceksiniz
*Başkalarının yeteneklerini geliştirmek,ilham vermek veya onlara liderlik etmek için yanan bir arzu hissedersiniz.
*Çevrenizdekilere yardım etmekte oldukça tutkulusunuzdur.
*Olayları olduğu gibi anlatmaktan ve gerçekleri söylemekten asla korkmazsınız
*Genellikle çok bagımsızsınız herzaman kendinize yeni yollar açıyorsunuz.

Eğer Bir Toprak Ruhu İseniz;

*Özellikle doğayı kullanarak başkalarını iyileştirmek ve onlara bakmak için bir çağrı hissedeceksiniz.

*Başka insanlara karşı kendinizi oldukça sorumlu hissedersiniz.

*Gezegeni iyileştirmek,kurtarmak ya da dünyayı bir şekilde daha iyi bir yer haline getirmek için güçlü bir tutkunuz var.

*Duygularınız söz konusu olduğunda özeldir ve sadece gerekli olanı paylaşırsınız.

*Doğada rahat ve huzurlu hissetme eğilimindesiniz

Eğer Bir Hava Ruhu iseniz;

*Siz öğretme ve kendini ifade emte yoluyla dünyaya bir mesaj sunmak için bir çağrı hissedeceksiniz

*Büyük resmi düşünmek için güçlü bir hayal gücü ve öngörünüz var

*İnsanlık, inançlarınız ve başkalarının inançları için ayağa kalkmayı arzuluyorsunuz

*Barışı korumak ve çatışmaları çözmek için her zaman çabalıyorsunuz

*Kendinizi arkadaşlarınız ve ailenizle çevrili kılmak sizin için önemlidir.

Eğer Bir Su ruhu İseniz;

*Dünyaya sanat, aşk, müzik ve neşe getirme çağrısında bulunuyorsunuz.

*Son derece sezgisel ve duygularınızla başa çıkma eğilimindesiniz

* dünyaya şifa getirmek için büyük bir arzu hissediyorsunuz

*Kendine yardım etme gücüne sahipsin ve diğerlerini duygusal olarak iyileşirtirirsin.

*Çevrenizdeki enerjilere karşı hassassınız ve genellikle yalnız zamana ihtiyacınız var


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...003758.jpg


Ateş Ruhları

Ateş ruhları, önderlik ederek ve başkalarına ilham vererek dünyaya bir mesaj vermek için buradalar. Hayatlarının bir noktasında genellikle karnında bir ateş yakılarak uyanma çağrısı hissederler. Bu ateş tutkuyla ve güçlü bir şekilde yanacak ve en büyük hayallerinin ve arzularının peşinden gidecekler.

Dengeden arındığında, ateş ruhları kendi yollarında çok agresif veya saldırgan olabilir. Ayrıca, birilerinin veya vizyonlarının yolunda gittiği zaman, sinir bozucu ya da sinirli hissetmeye eğilimli olabilirler. Başkalarına karşı duyarlı olmak ve daha büyük resim hedefine odaklanarak bir ateş ruhu, bilincini sakinleştirmeyi ve yükseltmeyi öğrenebilir.

Bir ateş ruhu alev enerjisini kullanmadığında, aşırı düşünmeye, kaygıya, uykusuzluğa ve hayatlarında engellenen duygulara eğilimli olabilirler. Bu nedenle, bu enerjiye sahip olmak ve onu verimli bir şekilde kullanmak bir ateş ruhu için önemlidir.

Toprak Ruhları

Toprak ruhları, kendilerini ve başkalarını doğa yoluyla iyileştirmek için buradalar. Doğal şifacılar olarak, genellikle bitki bazlı ilaçlar kullanırlar. Onlar aynı zamanda Toprak ana ile uyum içerisindeler ve dünyayı bir şekilde daha iyi bir yer haline getirmeye çalışıyorlar.

Bu, genellikle Toprak ruhunun uyanmasına yardımcı olan iyileştirme arzusudur, bu arzuyla bir hırs geliştirir ve güçlü bir değişim yaratmaya çalışırlar. Toprak ruhları çok tahrik edilir ve daha yüksek bir amaca hizmet ettikleri takdirde sorumluluk almazlar. Ayrıca başkaları için yer tutma yeteneğine sahiptirler ve dayanılacak güçlü insanlardır.

Dengesiz kaldığında, Toprak ruhları soğuyabilir, duygusal olarak stresli olabilir veya aşırı yük hissedebilir. Bu, toprak ruhunun daha büyük resim hedeflerini geri çekmesine veya kaybetmesine neden olur. Toprak ruhları doğada zaman harcayarak kendini yeniden şarj edebilir.

Hava Ruhları

Hava ruhları, dünyaya vizyon ve yenilik getirmek için buradalar. Onlar doğal öğretmenler, konuşmacılar ve genellikle fikirlerini maddi dünyaya getirme yeteneğine sahiptirler. Güçlü vizyonerlerdir ve genellikle fikirlerinde ve inançlarında devrimcidirler. Hava ruhları, dünyaya kalıcı bir değişim getirmek için gerçekten buradalar ve çoğu kez bu yaşamı birçok kez tamamlarlar.

Hava ruhları da barışın koruyucularıdır, çatışmaları çözmek ve ilgili herkesle uyumu sağlamak için doğal olarak yeteneklidirler. Ne var ki, dengeden çıktığı zaman, Hava ruhları çatışmaktan korkabilir ve onunla başa çıkabilmekten çekinebilirler. 

Hava ruhları genellikle inançları, fikirleri ve yaratımları için ayağa kalkma arzusuyla uyandırılır. Çoğu zaman, kime ait olduklarını gerçekten belirlemeye başladıkları bir kehanet rüyasına veya vizyonuna sahip olurlar.

Su Ruhları

Su ruhu, dünyaya daha fazla sanat, neşe ve müzik getirerek dünyayı iyileştirmek için burada. Su ruhu genellikle çok yaratıcı ve sezgiseldir.sanatın ve yaratıcılığın tüm alanlarını keşfetmeye bayılır. Su ruhları da çevreye çok duyarlıdırlar ve farkında olmasalar bile başkalarının enerjisini çekebilirler.

Bir Su ruhu, sadece kim olduklarından ve yaratıcı meyve sularının akmasını sağlayarak, istedikleri her şeye ulaşabileceklerini fark ettikleri zaman uyanırlar. 

Su ruhu, ruhlarının ve çevresindeki insanların ruhlarının duygusal titreşimlerini anlayabilme ve ayarlama yeteneğini taşır. Onlar da Evrenin enerjilerine çok duyarlıdırlar ve çoğu zaman doğal sezgicilerdir.

Su ruhları dengedeyken, bunalmış, aşırı duyarlı, depresif ve endişeli hissedebilir. Duygularına önderlik ettikleri için, Su ruhlarının önce duygusal durumlarını ele almaları ve işlemeleri önemlidir.
Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi