Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bilinçaltının Etrafımızdaki İllüzyon oluşumuna Etkisi


Bilinçaltının Etrafımızdaki İllüzyon oluşumuna Etkisi konusu, NOTLAR forumunda tartışılıyor.
#1
 


İçimizde gizli bir güç (bilinçaltı) etrafımızda oluşan dünyanın bize yansımasını direkt etkiler. Bunu nasıl yapar:
Bize bir takım baskılar, duygusal blokajlar ve yaptırımlar uygular, negatif etki aldığımız miktarda, negatif yansıyarak bize yansıyan illüzyonun negatif şekle dönmesine sebep oluruz.
 
Bilinçaltı ile tetiklenen davranışlarımız dışarıda bir yaratıma sebep olur. İnsanların davranışlarını, yaşayacağımız olayları ve duyacağımız sözleri biz farkında olmadan bilinçaltımızla yaratırız. Yaratım düşünce ile yapılmaz.  En olağan, sığ, basit yaratım; kontrol edemediğimiz ve bilinçaltı tarafından yönetilen iradesizlik ile gelen negatif davranışlar ile yapılır.
 

Yaratımın olumlu şekilde yapılabilmesi için, iradesizliğe sebep olan bilinçaltını tamamen temizlemek gereklidir.  Bilinçaltının temizlenmesi;  bize ait olmayan düşüncelerin sezgi ve benlik süzgecinden geçerek ayrışması ve farkına varılması ile mümkün olur.


 


Farkına varmadığımız her bilinçaltı etkisi, dışarıda negatif davranışımız olarak yansıyarak, bize negatif yaratımın geri dönüşümünü verir. İnsan varlığının en yüksek erdemlerine tutunarak, otomatik bilinçaltı etkisinden kurtulabilir.

 

Her varlığın doğumundan ve genlerinden gelen özellikler ile yaratılışının yüksek erdemlerinin birleşimi birbirinden farklıdır. Kişi; kendine özel erdemlerine çapalanarak kontrolsüz yaratımların önüne geçebilir.

 

İllüzyon sistemi, bilinçaltı ile direkt bağlıdır. Negatif etkileşimi yaratmak için bu iki parçanın birbirine bağlanması ve etki alması yeterlidir. Bu kozmik bir bulmaca gibidir. Bu yaradılışınızdaki en büyük sırdır.

 

Yükselmek ve negatif etkiler dışında kalarak, özgür irade ve tam kontrol ile yaşamak için erdemlere tek tek ulaşılmalıdır. Diğer türlü bir illüzyon çıkışı yoktur.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi