Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BİLİNÇALTININ MUHTEŞEM GÜCÜ


BİLİNÇALTININ MUHTEŞEM GÜCÜ konusu, Bilinçaltı forumunda tartışılıyor.
#1
93c6c8b923a0bc1c50dbcd2aff5bb3b0ccfb8d9e...e7af_n.jpg


Bilinçaltınızın gizli gücüyle bağlantıya geçmeyi ve bu gücü ortaya çıkarmayı öğrendiğinizde,hayatınıza daha fazla güç,zenginlik,sağlık,mutluluk ve keyif katabilirsiniz. Bu gücü kazanmaya çalışmanıza gerek yok. Ona zaten sahipsiniz Ancak kullanmayı öğrenmeniz gerekecek. Bu gücü hayatınızın bütün alanlarında kullanmak için de onu çok iyi anlamalısınız.

Yeni bir ışık size ilham verebilir umutlarınıza kavuşmanızı ve hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak yeni bir güc kazanabilirsiniz. Hayatınızı hiç olmadığı kadar güzel,zengin ve değerli kılmaya karar verin yeter. Bilinçaltınızın derinliklerinde Sınırsız Bilgelik,Sınırsız Güç ve ihtiyaçlarınıza karşılık verecek malzeme saklıdır. Bunlar kendilerini geliştirmenizi ve ifade etmenizi beklemektedir. Eğer zihnininizin derinliklerinin bu potansiyellerini keşfetmeye başlarsanız,bunlar dış dünyada kendini göstermeye başlayacaktır.

Siz yeni fikirlere ve düşüncelere açık birisiniz bilinçaltınızda saklı olan Sınırsız Zeka da her an ve her noktada bilmeniz gereken herşeyi size sunacaktır. Yeni düşünce ve fikirleri algılayabilir,yeni icatlar ortaya çıkarabilir,yeni keşiflerde bulunabilir,yeni sanat eserleri yaratabilirsiniz. Bilinçaltınızda bulunan Sınırsız Zeka,yepyeni ve harika bilgi türlerine erişiminize yardımcı olacaktır. Bunun gerçekleşmesine izin verdiğinizde,size kendinizi kusursuz bir şekilde ifade etmeniz ve hayatta istediğiniz yere gelmeniz için yol açacaktır.

Bilinçaltınızın bilgeliği sayesinde ideal eşi kendinize çekebilir,aynı zamanda doğru iş ortağını bulabilirsiniz. Bu size gereksinim duyduğunuz paraya nasıl kavuşacağınızı gösterebilir,gerçekleştirmeyi yürekten istediğiniz şeyler için maddi özgürlük sağlayabilir.

Düşünce,duygu,güç,ışık,sevgi ve güzelliğin bu iç dünyasını keşfetmek en doğal hakkınızdır. Bu güçler görünmez olsa da kuvvetli ve etkilidir. Bilinçaltınızda her sorunun çözümünü ve her sonucun nedenini bulabilirsiniz. Bu gizli güçleri ortaya çıkarmayı öğrendiğinizde,bolluk,güvenlik,keyif ve egemenlik içinde ilerlemeniz için gerekli olan güç ve bilgeliğe sahip olacaksınız.

Bilinçaltının gücünün eli kolu bağlı oturan insanları bu durumdan kurtadığına,onları yeniden sağlıklı,canlı ve güçlü kıldığına tanık oldum. Zihinleri onların dünyaya açılıp,mutlu sağlıklı ve keyifli olmalarını sağlıyordu.Bilinçaltınızda,zihninizi sıkıntılardan kurtaracak ve kırılan kalbinizi iyileştirecek mucizevi,tedavi edici bir güç var. Bu,tüm maddi ve fiziksel sınırları aşmanızı sağlayacak.
Ara
Cevapla
#2
Cok güzel  bir yazi.Yalniz bu güce erismek icin ne yapmaliyiz.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up Bilinçaltının Çekimi YardımSeverBilge 0 2,227 09-02-2020, Saat: 19:01
Son Yorum: YardımSeverBilge
  Bilinçaltının Sizi Esir Eden 5 Popüler Tuzağı Archilles 0 2,135 14-05-2018, Saat: 17:24
Son Yorum: Archilles
  Bilinçaltının Derinliklerine İnmek İçin 5 Adım Magnetho 0 1,981 07-03-2018, Saat: 18:43
Son Yorum: Magnetho
  BİLİNÇALTININ 5 BİLİNMEYEN SIRRI Magnetho 0 3,355 16-10-2017, Saat: 00:28
Son Yorum: Magnetho
  Bilinçaltının gücü ve Niyetleri Gerçekleştirmek Archilles 1 6,249 23-06-2017, Saat: 14:59
Son Yorum: deniz

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi