Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Camdan Yapılmış İki Devasa Su Altı Piramidi Bermuda Üçgeni’nin Merkezinde Bulundu


Camdan Yapılmış İki Devasa Su Altı Piramidi Bermuda Üçgeni’nin Merkezinde Bulundu konusu, GÜNCEL HABERLER forumunda tartışılıyor.
#1
Sonar metodu ile iki bin metre derinlikte garip yapıların varlığının tespit edildiği öne sürüldü. Farklı cihazlar ie yapılan çalışmalar bilim adamlarına Mısır’daki ünlü Cheops Piramidi’nden bile daha büyük , cama benzer bir şeyden yapılma iki devasa piramidin varlığını öne sürme imkanı tanıdı.

Garip yapıların varlığındaki sırrın çözülmesi, Bermuda Üçgeni ile bağlantılı korkunç ve gizemli kayıp vakalarına dair ışık tutabilir.
Bu tez Bahama’da gerçekleşen basın konferansında dile getirildi. Deniz bilimciler bu teknolojinin modern bilime yabancı olduğunu ve su altındaki piramidi tespit edebilir şekilde tasarlandığını söyledi. Belki de zaman içerisindeki detaylı çalışmalar hayal edilmesi zor sonuçlar doğuracaktır. Piramitleri kapsayan raporlar epey yaygın. 1990 yılında Amerikalı deniz bilimciler tam da Bermuda Üçgeni’nin merkezindeki su altı piramitlerinin varlığını keşfetti. Bilim adamları bütün verileri işledikten sonra zeminin tamamen düz olduğunu ve cam veya buz gibi göründüğü sonucuna vardı. Piramitlerin boyutu neredeyse Cheops Piramidi’nin üç katına yakın. Bu haberler heyecan vericiydi ve Florida’daki konferansta tartışıldı. 3 boyutlu, mükemmel bir şekilde düz, yüzeyi kir, mantar veya çatlak bulundurmayan piramide ait çok miktarda resim ve bilgisayarda işlenmiş veri konferansa katılan gazetecilerde bulunmaktadır.


piramit.jpg

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  "Sekizinci kıta"ya dair yeni kanıtlar bulundu Emka 0 1,811 30-09-2017, Saat: 14:58
Son Yorum: Emka
  Bermuda Şeytan Üçgeni'nde Esrarengiz Bir Ada Doğdu! Emka 0 6,042 04-07-2017, Saat: 00:15
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi