Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çocuklarımız Bizi Seçiyor mu?


Çocuklarımız Bizi Seçiyor mu? konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Melekler her zaman bizim seçtiğimiz Çocuklar ile güzel bir karmik bağımız var. Onlar doğduğunda, evlat edinildiklerinde veya teşvik yoluyla olsun, bizi tercih ederler. Bir çocuğu evlat edindiğinizde, muhtemelen sizin, çocuğunuz ve eşiniz arasındaki doğumdan önce bir’ ruh sözleşmesi ' kararlaştırılmıştır. Çocuğun ruhu tarafından ideal öğretmen, emziren veya özel yaşam amaçları için mükemmel beceri ve soy sahibi olarak seçilmiş olabilirsiniz.Ayrıca, ders öğrenmek, beceri kazanmak gibi yaşam yolculuğunuzda size yardımcı olmak için bu yaşam boyunca bağ talep etmiş olabilirsiniz.

Melekler, ruh sözleşmelerini çok ciddi bir düzeye taşır ve tıpkı “doğal” bir doğumda olduğu gibi, bu toplantı ve bağlantının düzenini denetlemeye yardımcı olurlar. Bu nedenle, koruyucu meleğiniz ve evlat edindiğiniz çocuğunuzunki, “aslında” “gün ortası” dışındaki ruhlar arasında gerçekte ne olduğu konusunda kolaylıkla iletişim kurar.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...45453f.png


Bir çocuğu evlat edindiğimizde bir başka harika şey de yaşanır. Evlat edinme bir “sözleşme” oluşturduğundan, vesayet altına gireriz. Bu yüzden, evlatlık çocuğunuz fiziksel olarak sizin kanınızda olmayabilir,fakat enerjik DNA'nız çocuğunuza yönlendirilir.

Çocuğun doğal doğum ebeveynleriyle de ruh sözleşmesi olmaz mı? Evet tabi ki, bu sözleşmenin bir kısmı aslında ayrılıp benimsenebilir. Yaşamak istediğimiz tüm zorluklarda gerçek bir hediye var.

Ruh sözleşmelerini kırabilir miyiz? EVET! Nihayetinde, insan deneyimine sahip olan eterik varlıklarız.  Dünyadaki mücadelemizin, zaten olduğumuz gibi ruhani olmadığına inanıyorum! İnsan olmak zor kısım!Melekler sürekli olarak bize özgür iradeye sahip olduğumuzu ya da sormak zorunda kalmadan müdahale edebileceğimizi hatırlatıyor.


Hiç kimse yaşamda hiçbir şeyi hak etmiyor ve ruh sözleşmeleri kesinlikle sağlıklı sınırlara sahip olmaktan çekinmiyor ya da bizi daha mutlu ve daha sağlıklı sonuçlara götüren kararlar almıyor!  Bununla birlikte, karışık deneyimlere sahip olmayı seçtiğimizi temin ederek bize yardımcı oluyor, böylece tepki vermenin ve farklı şekilde büyümeyi öğrenebiliyoruz. Kayıpların yanı sıra başarılar zaferler elde ediyoruz her seferinde yeni bir seçim ve deneyimler yaşıyoruz.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KAPI ETKİSİ BİZİ NASIL ETKİLER? Spiritüeller 0 5,258 16-09-2016, Saat: 18:37
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi