Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Demon Nedir ?


Demon Nedir ? konusu, DEMONLAR forumunda tartışılıyor.
#1
Şimdilerde Yüksek Rahipler ve Rahibeler Demonlar ile enerji çalışmaları yapmaktadır. Onlar canavar DEĞİLLERDİR. Birçoğu iyi bilinen MISIR tanrılarıdır. Yüzyıllar boyunca düşman tanrı adları ile, çember korumasıyla çağrılarak ruhani olarak rahatsız edildiler. Canavar gibi görünmelerinin nedeni budur. Demonlar, üç din öncesinin GERÇEK TANRILARIdır.


- Yüksek Rahip Maxine Dietrich, Mayıs, 2003

DEMONLAR KÖTÜ DEĞİLDİR! Üç dindeki iyi/kötü ayrımından dolayı insanların kafası karışmaktadır.

Bireyin Şeytan’ın Demonlarından korkmasına gerek yoktur. Saygıyla karşılandıklarında onlar harikadır. En önemli görevleri insanları eğitmektir. İntikam ve düşmanların cezalandırılması ise yer yer gereklidir çünkü doğrulama olmadan onlar rahatsız edici tavırlarına devam ederler. Demonlar ile dost olduğumuzda bize zarar verenlerden intikam alırlar ve hatta arkamızı kollarlar.

Demonların çoğu etik öğretiler konusunda uzmandır. Demonların kötü olmadığına bir kanıttır bu. Onur ve doğruluk Şeytan için çok önemlidir. Şeytan sorumluluk sahibi olamayan korkak bireylere nefretlere baker. Şeytan güç ve adaleti temsil eder.


Demonlar, binlerce yıl once Dünya’ya gelen kadim dünya dışı canlılar yani Nefilimlerdir, (Gerçek Tanrılar). Entellektüel, fiziksel ve ruhsal anlamda oldukça gelişmişlerdir. Birçoğu insan eş/koca alarak bazı Tanrılar tarafından lanetlenmiştir. İnsanlar köle olmak için, madencilik işi bitince de yokedilmek için yaratılmışlardır. Demonlar insanlarla dost olmuş, kendileri gibi Tanrı olmamızı istemişlerdir, aynı Şeytan’ın insanlara Tanrısal bilgi ve güç vermek istemesi gibi. Bunun için cezalandırılmış ve lanetlenmişlerdir.

Demonlar oldukça insan canlısıdır. Yüksek Rahibe Maxine Dietrich onlarla çalışma ve onlardan öğrenme ayrıcalığına sahip olanlardan biridir. Brçok Demon ile gerçek dostluk ilişkisi kurmuş, Demon öğretmenlerinden çok şey öğrenmiştir. Üç dine inananlar tarafından kadim kütüphaneler yok edildiği için birçok bilgi sonsuza dek kaybolmuştur. Demonlar birçok kez bizi kendimiz olmamız konusunda destekler. Şeytan, Al-Cilva’da “Bir kitabı olmayan dine öncülük ediyorum.” demiştir.

Popüler grimoriler ve kitapçılarda bulunan ökültizm kitapları baş sorun kaynağıdır. Grimoriler Hıristiyanlar tarafından yazılmıştır. Demonlar kabalacıların dediği gibi “boş kabuklar” değillerdir. Onlar “qlippoth." değildir. Çalıştığımız Demonlar oldukça güçlüdür, pozitif enerji yayarlar ve çok çok canlıdırlar. Üzerlerinde enerji çalıştığımız için daha da güçlenmişlerdir. Çoğu şimdi parlak auralara sahiptir.

Asıl boş kabuklar üç din liderleri ve onlara inananlardır. Üç din, din uğruna dünya zevklerinden vazgeçme, kendini reddetme, anti-yaşam düşüncelerini savunur.

Aşağı Demonlar vardır. Onların kırmızı gözleri ve kanatları vardır. Koruma, düşman ruhlarını defetme gibi görevleri dışında Demonlara yardımcı olurlar.

Demonları summon ettiğimizde, çoğu zaman astral seyahat yaparak bize kendilerini gösterirler. Normalde, telepatik olarak bizimle konuşurlar.


Demonlar, Nefilimlerdir. Nefilimler, insan irki Dünya üzerinde yaratilmadan onceden beri varliklarini sürdürmektedirler. İnsanoğlunu korumak ve yardimci olmakla görevlendirildiler.

Yeni Tanrilar tarafindan lanetlenmişlerdir. İrtibata geçilenlerin çoğu da Eski Tanrılardır. Yapilan inisiyelerde yardimci olanlar Goetia Demonlar, Koruyucu olanlar ise Guardian Demonlardir. Kendilerine özgü dilleri Enochian'dır. Genelde inisiyelerde yada inisiye sonlarinda onlara Enochian Keys den bazi bölümler okunur.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DEMON İSİMLERİ LİSTESİ VE ÖZELLİKLERİ-TÜRKÇE Spiritüeller 1 23,751 15-02-2024, Saat: 02:30
Son Yorum: Debriyaj_Balatasi
  Demon çağırmak bizi satanist mi kılar? alperkagn 2 4,109 27-06-2017, Saat: 23:32
Son Yorum: alperkagn

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi