Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum ayının kişiliğin hakkında her şeyi ortaya çıkardığı söyleniyor.


Doğum ayının kişiliğin hakkında her şeyi ortaya çıkardığı söyleniyor. konusu, Astroloji forumunda tartışılıyor.
#1
Doğum ayının kişiliğin hakkında her şeyi ortaya çıkardığı söyleniyor.

Söz konusu astroloji olduğunda daha tedbirli olurum. Ama bu kişilik açıklamaların bu kadar doğru olmasına çok şaşırdım.

Doğum ayının özelikleri sana uygun olduğunu düşünüyor musun?

Söz konusu astroloji olduğunda daha tedbirli olurum. Ama bu kişilik açıklamaların bu kadar doğru olmasına çok şaşırdım.

b7af91f94f2d9a677a5871f9e493b4e3_800x420.jpg

Doğum ayının özelikleri sana uygun olduğunu düşünüyor musun?

Ocak ayında doğanlar çok kararlıdır ve güçlü iradelere sahiplerdir. Onlar etrafındaki insanları sürekli gözetlerler ve onlara kendilerini geliştirmeye yardımcı olurlar. Bu ayda doğan insanlar aynı zamanda başkalarına bir şey öğretmek konusunda çok sabırlıdır.

Şubat ayında doğanlar yaratıcıdır ve zekidir. Kendi içlerine çok bağımlılar ve çok akıllılar. Onlar özgür bir yapıya sahiptir ama bazen asi doğasından dolayı saldırgan olmalarına rastlanabilir, halbuki içten içte çok duyarlı ve hassaslardır.

Mart ayında doğanlar içine kapanıktır ve dışa doğru gerçek kişiliğini göstermeye eğimli değillerdir. Çok hoş kişiliklere sahiplerdir ve huzur ararlar. Güvenmekte zorluk çekmezler, ama güvenlerini bir kere sarstığın zaman sana bir daha güvenmekte zorluk çekerler.

Nisan ayında doğanlar çok enerjiktir ve hep acelesi vardır. Sporda çok başarılılardır ve onlara heyecan katan maceracı spor dallarına bayılırlar. İlgi odağı olmayı severler.

Mayıs ayında doğanlar vizyon sahibidir. Olağanüstü hayallere sahiplerdir ve bundan dolayı hangi yolda gideceklerini çok iyi bilirler. Analitik zihne sahiplerdir ve beynin sol tarafını daha yoğun kullanırlar.

Haziran ayında doğanlar çok hassas ve kısık sesle konuşurlar. Çok kibarlar, ama aynı zamanda söyleyeceklerini duyurmak için insanların dikkatini kendilerine çekmeyi başarırlar.

Temmuz ayında doğanlar esprili ve enerjiktir. İnsanlar onlarla vakit geçirmeyi sever çünkü çok eğlenceliler. Onlar ateşli ve ve tutkuludur. Onlara yetişmek için hızlı olmak lazım.

Ağustos ayında doğanlar çok iyi liderlerdir ve ilham olmak ve etrafındaki insanları motive etmek konusunda çok başarılılar. Mizahları yerindedir ve gerçekten eşsizlerdir.

Eylül ayında doğanlar mükemmelcidir. Ayrıntılara dikkat ederler ve başkalarını eleştirmekten çekinmezler. Bu özelliklerinden dolayı onlarla geçinmek pekte kolay değildir, çünkü onlar her şeyin en iyisini seçerler.

Ekim ayında doğanlar girişkendir ve kısa zaman içerisinde yeni arkadaşlar edinebilir. Onlar bağımsızdır ve hayatta mutlu eden küçük şeylerin kıymetini bilirler. Onlar olumlu insanlardır ve etrafa iyimserlik yayarlar.

Kasım ayında doğanlar gizemli ve acımasızdır. Onlar zekidir ve kafalarına bir şey koyduklarında onu hiç bir şey veya hiç kimse durduramaz. İçindeki güçleri hedeflerine ulaşmak için onları motive eder.

Aralık ayında doğanlar çok eğlencelilerdir ve ilgi odağı olmayı çok severler. Çok enerjikler ve nefreti kısıtlarlar. Güçlü ve etkili pozisyonlarda olmaları severler.

Kaynak: apost.com

Your Page Title
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DOGUM GUNU AY VE YİLA GORE KADER CİZGİNİZ Spiritüeller 0 9,673 10-09-2017, Saat: 19:17
Son Yorum: Spiritüeller
  Numeroloji: 2017 için isim ve doğum tarihine göre yorumunuz nedir? Magnetho 0 3,551 03-08-2017, Saat: 21:06
Son Yorum: Magnetho
  DOĞUM TARİHİNİZE GÖRE SİZ KİMSİNİZ? Magnetho 0 4,746 07-07-2017, Saat: 13:37
Son Yorum: Magnetho
  Burcunuza Göre Doğum Periniz Emka 0 50,574 01-07-2016, Saat: 21:12
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi