Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DÖNÜŞÜM


DÖNÜŞÜM konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Bir tırtılı düşünün. Tam şimdi bir tırtıl gibisiniz. Tırtıl birçok farklı renklerle gelir. Kendi zenginliğine ve güzel deneyimlerine sahiptir ve hayattan daha fazlası olduğunu asla hayal etmemiş olabilir. Tırtıl dönüşümünden önce kozaya girer ve derin bir uyku ve hareketsizlik periyoduna girer. Bu sessiz zaman esnasında tırtıl dönüşümün yan ürünü olan kendi deneyimlerine sahiptir. Tırtılın önceden taşıdığı realite büzülmeye başlar ve bir tür izolasyon duygusu hissettirir, sanki etrafındaki dünya kapanmaktadır. Kaçınız şimdi bunu hissediyorsunuz?

Birçok insan izole olmuş ve yalnız hissetmektedir. Bazıları TV izlemeyerek, radyo dinlemeyerek, haberleri okumayarak, bunun yerine odaklarını spiritüel yollarında tutarak bu izolasyonu yaşamlarına kasten getiriyorlar. Bu, tırtılın kendi metamorfozuna başlamadan önce kozaya girmesinin insan versiyonunun bir örneğidir.


A%25C4%259Fa%25C3%25A7-Meditasyonu1.jpg


Tırtıl ne zaman kozadan ortaya çıkar? Her biriniz bireysel zamanlamanıza karşılık gelen kendi “doğum gününüze” sahipsiniz, ama uyanış çoğu zaman gruplar halinde olur. Bu grup uyanışlarının zamanlaması evrensel ve arketipik prensipleri yansıtan astrolojik hizalanmalarla belirlenir. Astrololojiyle ilgilenenler kuzey ve güney düğümlerinin çoğu zaman grup uyanış sürecini yansıttığını not etmelidir.

Sonunda kelebek kozadan çıktığında, sanki derin bir uykudaymış gibi uyanır. Gözlerini ovuşturur. Yeni kanatlarını güneş ışığına uzatır. Bir tırtıl olarak yaşam bulanık bir anı gibidir, sanki bir rüya. Kelebek yalnızca uykuya daldığını ve sonra uyandığını düşünür. Her zaman kelebek olmadığını kavramaz.

Bu insanlar için çok özel bir tercümeye sahiptir. Bir gün uyanıp, “Ben yükseldim!” demeyeceksiniz, değişmiş olduğunu fark etmeniz gerekmeyebilir. Bir süreklilik hissine sahip olacaksınız, sanki her zaman bir kelebek olmuşsunuz gibi. Bu, çok az korkuyla düzgün bir geçişi sağlar. Tamamen farklı olacağınız bir şey değildir. Aslında, her zaman içinizde bulunan potansiyelin daha fazlası olursunuz. Tek fark, şimdi potansiyelin aktif olmasıdır. Eski, sınırlı benliğiniz gittikçe hepten unutulan bulanık bir anı olur.


Lyssa Royal

Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi