Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Drakolar Hakkında Görüşler


Drakolar Hakkında Görüşler konusu, DRAKOLAR forumunda tartışılıyor.
#1
Bunlar aslen Alpha Draconis yıldız sisteminden gelmişlerdir.İnsanlığa karşı bir güç
olarak yer altı üslerinde yaşamaktadırlar. İnsana benzeyen sürüngenimsi akıllı, şekil değitirip insan şekline giren varlıklardır.İngilizcede “Reptilian Humanoid” denmektedir. Aralarında birkaç türleri vardır.Binlerce yıldır dünyaya gelmektedirler. Reptilianları açık bir şekilde dünyaya haber yapan İngiliz yazar David Icke’dir.. Sümer Uygarlığında bunların izleri vardır. Sümerler bunlara, “Annunnaki”demişlerdir. David Icke’a göre, bu yaratıklar 1.5- 3.7 metre yüksekliği arasında olup, kan içen, şekil değiştirendir.  4.boyut varlıklarıdır.Telepati yetenekeleri vardır. İnsanları etkilerler. Amerikan Hükümetinde çalışmış baş mühendis Phil Schneider’a göre, “Uzaylı Griler, Reptilianlar ve Amerikalı Görevliler gizli yer altı üslerinde ve 51.Bölgede işbirliği halinde çalışmaktadırlar .

Reptilyanlar (kertenkele sürüngen ırkı)
4. Boyutta yaşayan ve Orion kendine hizmet birliğine bağlı, insanların beyinlerini de kontrol edebilen bencil kötü demonik yani şeytansı varlıklardır.Draco yıldız sisteminde yaşarlar ve 5. boyut varlıklarıdır.
Reptilyanlar insanların akrabası hatta bir kısmımız da onların akrabası onların kanında çok fazla miktarda bakır bulunduğu için. İlluminati  söylentisine göre bunlar öbür DDV lere karşı bir güç oluşturmak istemekteler fakat Pleadeslilerin engellemesi onlar için bir sorun teşkil etmekte.

Peki kimdir bu reptilyanlar? Reptilyanlar neredeyse insandan daha eski bir ırk olup dördüncü boyutta yaşamaktalar ve bu boyutu da görevleri icabı ziyaret etmekteler.

Hepimizde yüzde on onbeş reptilyan DNA sı var. Stewart ekliyor dünyadaki parayı yöneten gizemli12 aile reptilyan bu reptilyanlar aynen ejderha ya benzerler ve  kendilerine hizmet ederler zaten insanları bu reptilyanlar yararlanmak üzere başka bir gezegene taşımak istemekteler.

Blue beam peojesini kullanarak insanları etkileyecekler ayrıca Montauk projesine katılan insanlar başka boyuta gidip gelerek bu reptilyanları görmüşlerdi.

İsviçreli çiftçi Billy Meier ile iletişime geçen Pledian’lar iyi varlıklar ve belki de veya büyük bir olasılıkla reptilyanların bizi tamamıyle kontrol etmesini önlemekteler.

Tercüme yaptığım kaynakta aynen şu cümle yeralmakta "there is some kind of military action is going on at somewhere" büyük bir savaş bütün galaksimiz içinde devam etmekte.

Bize yardım eden dostluk ve iyilik birliği müttefiklerimiz ve bu müttefiklerimizin liderleri de Pledian’lar. Pledian’lar galaktik olarak bizim kardeşlerimiz olduklarını söylemekteler. Peggy Kane isimli medyum bir gün beyninde bir hışırtı sesi duyar daha sonra beynindeki ses Peggy ye şöyle der "biz Pledian’larız ve seninle konuşmak istiyoruz" Bugünlerde Vatikan demonik olayları ve reptilyan durumunu gündeme almayı düşünmeye başladı.

Reptilyanlar ile olan savaşta dünya kilit noktası ve savaşta son on yıldır sona gelinmek üzere. Dünya da insan kılığında dolaşan Pledianlılar da var reptilyanlar da var. Peggy (David Icke’ın karısı) bazen bağlantının kesildiğinden bahsetmekte ve bu bağlantıyı kesenler de tabii ki reptilyanlar.

Reptilyanlar biz insanların evrendeki bizim güçlü müteffiklerimizle bağlantımızı kesmek veya sabote etmek için  kaynağı aydan gelen bir  elektomanyetik  ağ net yayını yapmaktalar ve böylelikle de insanlığın ellerini kollarını bağlamak istemekteler. Ay ve Mars reptilyanların bizim güneş sistemimizdeki en önemli üsleri.
Kaynakta ayrıca şu mesaj yeralmakta -"uyanın arkadaşlar her uyanan kişi reptilyan ağını zayıflatmakta" hem Pledianlılar hem kasyopyalılar bilgi ve aydınlanmanın koruduğundan bahsetmekteler. Büyük insanlık uyanışı onları yokedecek. Daha öğrenecek çok bilgi var ama yakında hepsi açığa çıkacak.

Sky 2 kanalında Iran ve ABD arasında savaş çıkarmak isteyen reptilyan yandaşları ya da kendileri Iran a  ABD den füze attılar bu  füzeyi bbr UFO düşürdü. Bizim gezegenimiz bu adiler için çok önemli çünkü biz onların birincil yiyecek kaynaklarıyız. Colleen Thomas Pledian annesi yani mesajcı messenger. Bu hanım bu füzenin kesinlikle reptilyanlar tarafından ateşlendiğini söylemekte.


maxresdefault.jpg


Bu reptilyanlar eski Mısır’da timsah tanrısı olarak anılmaktaydı.

Onların (Reptilianların) milyonlarca yıldır DNA ları değişmemiştir. Reptilyanlar  Dracolar zamanında Lyrian sistemine saldırdılar ve kaçan insanlar bizim güneş sistemimize geldiler.

Samanyolu galaksisini bir uçtan diğerine katederek kaçan kolonistler bizim Güneş sistemimizi buldular.

Ne yazık ki Reptilyanlar bu kolonistleri takip ettiler ve buldular. Yoketmek için ilginç bir silah buldular, onlar içinde buz parçacıkları olan kuyruklu yıldız adı verilen meteorları   (buzlu meteorları) yönlendirerek bir füze gibi kullanma yeteneğine sahiptiler.  Bu silahlar ile saldırmalarının neticesinde Uranüs gezegeninin yörüngesinden çıkmasına sebep oldular Uranüs gezegeni Güneş sistemimizdeki tek yörüngesi kuzeyden güneye olan gezegendir.

Diğer gezegenler batı dan doğuya doğru dönerler. Bu buz kütleleri ile yapılan saldırı Jupiter ile Maldek gezegeninin yörüngelerinin şaşırmasına neden oldu Jüpiter  Maldek gezegeninin patlayıp yokolmasına yol açtı. Satürn'ün halkasındaki buz kütleleri ve taşlar, Maldek gezegeninin kalıntıları olduğu gibi aynı zamanda Jupiter ve Satürn'ün uyduları da Maldek gezegeninin parçalarıdır. Maldek çok büyük bir gezegendi. .....Bu buz kümecikleri de daha sonra Venüs gezegenini oluşturdu.  Burada kaynakta Venüs ün bu yüzden bulutlarla kaplı olduğundan bahsediyor ama o bulutlar halen var.

Reptilyanlar hem şekil değiştirebilmekteler hem de hologram kullanarak şekil

değiştirebilmekteler. Onlar ve griler bizim negatif enerjilerimizden ve üzüntülerimizden beslenmekteler. (1)

Şimdi de Dünyada çok önemli bir yere sahip “Yabancı Irklar Kitabı” ve bunun videosundan Reptilianlar ve yaşadıkları gezegenler hakkında bahsedilen iki bölümü inceleyelim:

ALFA DRAKONYALILAR

Alfa Drakonia ‘da koloniler kurduğu söylenilen Reptilian varlıklar. Bütün Reptilianlar gibi bunlar  da  binlerce yıl önce Terra’da ortaya çıktıklarını , kendi mülkiyetleri için Yeryüzünü tekrar ele geçirme girişimlerini devamlı haklı çıkarma olayını da iddia ederler. Onlar aşikar bir şekilde , yavaş yavaş kapanmaya başlayan “fırsat penceresi” ( Uluslararası insan topluluğunun gezegenler ve yıldızlararası bir güç olmaya başlamadan önceki zaman aralığı ) gibi gittikçe gizli süzülme modundan örtülü istila moduna dönüşen planlanmış bir istila topluluğudur...Onlar, sonunda Yeryüzü tarafından diğer gezegenlerin Terra sömürgesine neden olabilecek ve nüfus, kirlenme, yiyecek ve çevre problemlerine bir çözüm olabilecek kitlelerden ileri teknolojiyi saklı tutarak  pencereyi açık tutmaya uğraşıyorlar.
Terralılar,küçük yaştan alışılmış “savaşçı” içgüdüsüne sahip olduklarından, Drakonyalılar onların yıldızlararası yeteneklere erişmesini ve bu nedenle kendi imparatorluk işlerine bir tehdit olmalarını istemezler. 

DRAKONYALILAR (REPTILIANLAR)
Yerleri, Ana Sistemleri: Alfa Drakonis, Drako,Thuban ’ın Alfa Yıldızı olduğu,  astronomik takım yıldızın ismidir. Bu takım yıldız ,Drakon İmparatorluğunun evidir. Thuban, yılanın Arapça kelimesidir. Bunlar,en azından 3 tane olan Reptoid türlerinin en meşhurları ve en korkulanıdır.Bunlar oldukça gelişmiş varlıklardır fakat insanları düşman ve tamamen aşağı derecede olarak gördüklerinden negatif,düşman ve tehlikeli karakter olarak görülmektedirler.  Söylendiğine göre onlar, Dünyayı çok eski ileri karakol görmekte ve onu tamamen kontrol etmek istemektedirler; çünkü onların gezegeni yeterli destekte  hayat sağlayamıyor.Onlar, teknolojik olarak en gelişmiş türlerden biri biri sayılıyor; fakat gelişmeleri için  bir avantaj olarak kullandıklarından veya yapılacak işleri planladıklarından “gölgeler” halinde çalışmayı tercih ediyorlar.Drako kastının en üst sınıfı, beyaz derili Drako varlıklardır. Bazı deneyim yaşayanlar, beyaz derili Drakoların, yeşil-kahverengi derili Drakolar, Reptoidler ve çeşitli gri tiplerle etkileşimde bulunduklarını rapor ettiler.Bu durumlarda, Drakolar,griler ve Reptoidler dahil insan olmayan bütün diğer varlıklar, beyaz derili Drakolara, sanki kralları veya generalleri gibi davranmaktadır.  Onlar boyutlar arası seyahat edebilirler, çoğu ırklar yapamaz, ve onların yüksek rütbeli üyelerinin bazılarının aynı zamanda görünmez olma gücü vardır. Onların, her gezegenin liderliği içinde süzülme yöntemiyle en az 500’ü sömürgeleştirilmiş, binlerce gezegende varlıkları vardır. Yeryüzünde 3 ana üsleri vardır: Biri Bermuda Üçgeni Yakınında, diğeri Danimarka kıyılarından uzakta bir yerde, ve biri de Yeni Zelanda kıyılarından uzakta bir yer.

2.**Bunlar insan şekline giren cinlerdir. İslami kaynaklarda da ahir zamanda cinlerin yeryüzünde daha çok görüneceğine dair rivayetler vardır. Deccalin ordusunun çoğunun insan şekline girmiş cinlerden oluşacağı arifler tarafından bildirilmiştir. Cinlerin de şekil değiştirme kabiliyeti vardır. Asırlar boyunca cin hikayeleri incelendiğinde bunların çoğu zaman hep geceleri göründüğü anlaşılır. Çünkü Güneş radyasyonundan etkilendikleri için. Bununla beraber bir hikmet gereği zaman içinde bazı durumlar, olgular değişebilir. Cinlerin ahir zamanda açıkça insanlara görünmesi gibi. Bu konu vesilesiyle medyumlar hariç insanların pek azının bildiği ilginç birdurumdan da burada bahsedelim. Erkek bir insanla, cin kadın evlendiğinde çocuk cinlerden olur ve onların dünyasına ait olur; Erkek bir cin ile kadın insan evlendiğinde doğan çocuk insan olur ve insanların dünyasına ait olur. İşte bir hadisi şerifte bildirilen “Belkıs’ın ebeveynlerinden biri cin idi.” Rivayetinde Kraliçe Belkıs’ın annesinin insan , babasının cin olduğunu anlıyoruz.
                                                                                                 
Bu arada, bu konuda önemli bir olay söz konusu!.
Bir açıklamasında Rasûlullah aleyhisselâm diyor ki:
"Âhir zamanda cinler, yer yüzünde açık seçik bütün insanlara görünecek!."
Bu, ya insanların beyninin, cinlerin dalga boyuna açık olması sebebi ile gerçekleşecek. Veya belli bir araç geliştirilecek ve bu araç vasıtasıyla... Mesela, TV gibi bir araç oluşacak, bu araç vasıtasıyla cinlerin varlıkları bütün insanlar tarafından görülebilecek...

Hazreti Rasûlullah Aleyhisselâm bir açıklamasında buyuruyor ki:
“İnsanların sayısının on katı cin; cinlerin sayısının da on katı melek yer yüzünde dolaşmaktadır.” (5) Tarih boyunca edinilen bunca bilgi ve yaşanan olaylardan sonra şu anlaşılıyor ki, Kainatta insanoğlunun gözüne görünmeyen veya bilinmeyen milyarlarca varlık vardır!..

3*** Bir internet  sitesi editörünün açıkladığı bilgilere göre de; bunlar Amerikadaki laboratuvarlarda insan geni ile yılan geninin birleştirilmesinden veya insan embriyosu ile timsah embriyosunun genetikle birleştirilmesinden oluşturulmuş yeni bir tür melez ırktır (mutant) . Bunlardaki şeytani amacın şöyle olduğunu açıklıyor:

“ Amaç ABD de 51. bölgedeki geliştirilen UFO benzeri araçlara bindirilmiş bu tür varlıklarla yeni bir hegamonya oluşturacakları ÇAKMA UZAYLI istilası gerçekleştirmek...bu korku peşinde tüm devletleri birleştirmek...ve TEK DÜNYA DEVLETİ ni kurmak.

            UZAYDAN geldiğini iddia edecekleri bir DECCAL i de KUDÜS merkezine oturtmak .
Bazı ünlülerin gözlerine zum yapılarak bunların bir çeşit uzaylı oldukları ve gözlerinin de sürüngene benzediği vurgulanıyor sürekli ...

 Gözlerinin o şekilde olması aslında şeytani öğretilerin etkisi altında olmalarıyla
alakalı. Yapmayı planladıkları şey bu tür bir korkuyu besleyip hazırlamak..ileride de eğer bu embriyo insan +sürüngenleri yaşatabilirlerse ... UFO benzeri araçlarla farklı yerlere gönderip korku oluşturmak ve istila gerçekleştirmek ... Ve tüm devletlerin bir DÜNYA DIŞI saldırı için birleştirilmesinin zorunluğu...(6)

SONUÇ: Birçok haberler, bulgular,işaretler ve yaşanmış gerçekler incelendiğinde üç seçeneğin de makul olduğu görülüyor. Babası ve kendisi yıllarca Amerikan Hükümetinde çalışmış jeolog ve yapı  mühendisi Phil Schneider’ın birçok açıklamaları ve Prenses Diana’nın “Kocasının bazı geceler yaratığa dönüştüğünü” söylemesinden kısa bir süre öldürülmesi dikkate alındığında Reptilianların varlığı açıkça ortaya çıkıyor. İngiliz Kraliyet Ailesinin 1800’lü yıllardan beri Reptilianlar olduğu  dünyada birçok kaynak tarafından bildirilmiştir! Diğer ayrıntıları ve az bilinen gerçekleri okuyucuların ve araştırmacıların  kendisine bırakıyoruz. Yorum yapmak isteyenler görüşlerini bildirirlerse müzakereye katkıda bulunmuş olurlar! “Bunları öğrenince ne işime yarayacak?” gibi yaygın bir soru soranlara tavsiyemiz, “Kendinizi kurtarmak için Allah’ın gösterdiği yolda dürüst ve adaletli bir şekilde yaşayın; ve Kıyametin büyük alametlerine hazırlanın!” olur. 

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi