Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eğer Bu 5 İşaretten Biriyle Karşılaşırsanız Kara Büyüyle Hedef Alınmış Olabilirsiniz.


Eğer Bu 5 İşaretten Biriyle Karşılaşırsanız Kara Büyüyle Hedef Alınmış Olabilirsiniz. konusu, BÜYÜLER forumunda tartışılıyor.
#1
Cadılık, cadılar tarafından uygulanan bir “zanaat” dır.

Cadılık çoğunlukla antik çağda kadınlar tarafından uygulanmaktadır.. Bu kadınlar, özellikle halkınının kadınlarının hastalıklarını iyileştirmede yardımcı olurlardı.

Cadılık “Bilge Zanaat” olarak biliniyordu. Bu sözde denildi çünkü bunu uygulayanlar doğaya yakın bir şekilde yaşadılar ve insanların hastalıklarını iyileştirdiler, ki bu başka hiç kimsenin sağlayamayacağı bir hizmetti. Bu cadılar doğaya yakın kaldıkları için, bir süre boyunca, çeşitli bitki ve bitkilerin iyileştirici özelliklerini çözebildiler.

Bununla birlikte, her zaman pozitif bir şeyle ilgisi yoktur ... işte siyah ve kara büyü geliyor.

Siyah büyü ya da kara büyü geleneksel olarak kötülük ve bencil amaçlar için doğaüstü güçlerin ya da büyünün kullanımına atıfta bulunur. Kara büyü, hayırsever beyazın (geleneksel) büyüsünün kötü niyetli, sol taraftarıdır.

Şimdi, dünyadaki tüm insanlar sizin için iyi anlamına gelemez. Ve eğer herkes sizden hoşlanıyorsa, insanlar alıntıladıkça, ciddi bir probleminiz var demektir.
Bu belirtilerin bazılarını sizler için derledik.

If-You-Experience-Any-Of-These-5-Signs-Y...hcraft.jpg

1.Çok Fazla Korku

Korku, şeytani el sanatları ve kara büyü ile ilgili en önemli işarettir. Eğer şeytani bir ruh çağrılırsa veya başka bir kötü varlık varsa, ilk amacı sizi korkutmaya çalışmaktır. Ama özellikle neyden korkuyorsun? Aslında hiçbir şey olmaz. Orada hiçbir şey olmadığı halde karanlıktan korkabilir veya kendi hayatından korkabilirsin.

Korku ve arzu beynimizde yakından bağlantılıdır. Yani bizim auramız, korkuyu arzu ettiğimiz bir şey olarak çevirir.

 Bunun sizin için geçerli olduğunu düşünüyorsanız, daha fazla korkmanıza gerek olmayan olumlu bir atmosfer yaratmaya yardımcı olacağı için burada bir doğal yakut Şifa Kristal'i edinin.

2.Suçluluk ve Utanç Duygusu Bizi Etkiler

Bu varlıkların cezbettiği bir başka şey de suçluluktur. Bir şey yapmaktan veya bir şey söyledikten sonra kendinizi suçlu hissediyorsanız, özür dileyin ve suçluluk duymadan yaşamaya devam edin. Cadılık bizi hedef aldığında, suçluluk duygusu tamamen irrasyoneldir. İlk etapta bile olmamanız gereken şeylerden suçlu olacaksınız. Bu kişi içinde nefret uyandırıyor.

 Bu yüzden gereksiz endişe ve düşüncelere kapılmayın. Kendinizi sevme ve kabullenme, hatırlanması gereken şeylerdir.

3. Karışıklık,Karışıklık

Bütün şeytani varlıkların yaptığı şey, kafalarımızla uğraşmaktır. Mantıklı düşünmek istemez, çünkü o bizim üzerimizde hiçbir kontrol sahibi olamaz. Karışıklık tüm kaosun anahtarıdır.

Kafamız karıştığında, karanlık güçlere bizi daha da saldırmak için kötü seçimler yaparız. İşyerinde veya evde çok fazla kayıp hissediyorsanız, neden böyle hissettiğinizi düşünün. Bundan kurtulmanın bir yolu meditasyon yapmaktır.

4. Uykusuzluk

Uyuduğumuzda, astral bedenimiz bilgiyi aldığı ve ruh rehberlerinden veya koruyucu meleklerden kendini iyileştirdiği maddi olmayan dünyaya yansır. Her uyuduğumuzda, diğer tarafa geçmek gibidir ve uyandığımızda yeniden doğarız.

Kötü ruhlar, huzur içinde uyuyamamak için uykusuzluklara ve kötü hayallere neden olan karanlıkta gizlenirler. Uyku, enerjilerimizi yeniden kazanır, ama şeytani ruhlar, dinlenmemizi zorlaştırır. Enerjimiz düşük olduğunda, onlar için kolay hedefleriz. Her gece bu etkiden kurtulmak için dua edebilirsiniz.

5. Yalnızlık

İnsanlar sosyal varlıklardır. İnsanlarla tarafından takdir edilmeyi severiz. Bize bir denge ve değer hissi verir. Fakat karanlık varlıklar, kendinizi diğer insanlardan ayırdığınızdan ve böylelikle yalnız ve sefil olduğunuzdan emin olun. Karanlık büyücülük, başkalarından yabancı olduğumuz zaman bize saldırır. Buna zaman ayırmak, diğer insanlardan kurtulmaktan farklıdır. Bunu düşünün!

 Karanlık güçler aile ve arkadaşlarımızla ilişkimizi etkiler. Bizi onlardan uzaklaştırırlar çünkü o zaman kolay bir hedef haline geliriz. İnsanlar tarafından ne kadar hayal kırıklığına uğradıysak, onlardan o kadar uzaklaşıyoruz. Bundan sonra, insanlar arasındaki köprü neredeyse kırık olduğu gibi kurtarılması da zor oluyor.

 Affetmek anahtardır. Hayal kırıklığına uğramışsanız, başkalarının bunu bilmesini sağlayın ve onları bağışlayın ve kendinizi affedin. Siz ve sevdikleriniz arasında bir şey olmasına izin vermeyin. Bunu yaparak kendiniz de dahil olmak üzere herkesi koruyorsunuz.


Kötü güçler sana saldırırsa, panik yapmayın. Sakinleşmeye çalışın çünkü paniğe başlarsanız, odağı kaybedersiniz ve büyük hatalar yaparsınız. Maddenin elden çıktığını düşünüyorsanız, profesyonel yardım isteyin.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kara Büyü ve Ölüler Kitabı EvrimBilge 0 4,931 17-05-2016, Saat: 18:06
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi