Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ELMAS ZÜMRÜT KALP:Yeni İnsan Ortaya Çıkıyor


ELMAS ZÜMRÜT KALP:Yeni İnsan Ortaya Çıkıyor konusu, NOTLAR forumunda tartışılıyor.
#1
240720152242097250675.jpg


2004’te, bir çoğumuz daha sonra Spiritüel ve Fiziksel bedenlerimizde derin ve mükemmel değişimin göstergeleri olarak tanımladığımız garip semptomlardan ve yaşam olaylarından geçiyorduk. Buna İndigo Kristal geçişi deniyordu, çünkü bu terimler Bilincin İndigo seviyesine ve sonra Kristal seviyelere dönüşümünü tanımlıyordu ve ayrıca Dünyadaki evrimsel dönüşüme yardımcı olan İndigo ve sonra Kristal çocukların gelmekte olan dalgalarını tanımlıyordu.

Ama, 2012 den bu yana evrimin daha ileri seviyelerini aktive eden Kozmik enerjinin ve Işık Kodlarının yoğun dalgaları gelmekte, ben bunlara Elmas ve Zümrüt adını vereceğim, bu deneyimleri belirli şekilde “etiketlemek” istediğim için değil, bunlar Bilinçli Dönüşüm ve Evrimimizin sonraki seviyesi olarak düşündüğüm şeyi tanımlamanın ve açıklamanın faydalı yolları olduğu için.

İndigo Varlıklar Dönüşüm için yol açan Spiritüel Savaşçılardı ve Kristal Varlıklar Kalplerimizi ve Ruhlarımızı Yıldız Varlıklar olarak mirasımıza ve Dünyadaki enkarne varlıklar olarak doğuştan hakkımız olan İlahi Sevgiye, Güçlendirmeye ve Bolluğa açtılar. Elmas Işık Kodları bilincimizi Galaktik ve Kozmik bağlantıların ve Yıldız Ulusları arasındaki yerimizin tam farkındalığına yükseltti. Zümrüt Işık Kodları bizi Dünyaya ve Uzay Gemisi Dünya üzerindeki Zaman Hikayelerinin Birlikte Yaratıcıları olarak yeteneklerimize yeniden bağladı.
Ama son yıllarda ortaya çıkan şey yeni insan türüdür, bir çok şekillerde “eski versiyon” insana benzeyen, ama bilinçte, yönelimde ve fiziksel olarak da çok farkı olan. Dünyada ortaya çıkmakta olan bu yeni varlığın doğasını sizin için tanımlayacağım, ama önce kendimde bu Yeni Dünya Varlığının ortaya çıkan bilinci ile kendi deneyimimden kısaca bahsetmek istiyorum.

2013’te, temel olarak her şey hayatımda iyi gidiyordu, aniden hayatımı yaşama şeklimi değiştirmek zorunda olduğum derin içsel bilgisine sahip oldum. Yoğun şekilde seyahat ediyordum ve işimi yapıyordum, ama aniden bu aşamanın sona erdiğini ve eve gidip sessizce oturmam ve sadece bundan sonra gelecek olan şeyi anlamak için dinlemem gerektiğini bildim.
Böylece eve gittim ve dinledim ve dinledim ve dinledim. Ve, yeterince uzun dinlersem bir şeyler duyacağımın güvenine sahip olmama rağmen hiç bir şey gelmedi. Dinlemekte olduğum şeyin kendi Ruhumun sesi olduğunu anlamam ve anlamaya çalıştığım şeyin daha önce olmuş olduğum şeyden temel olarak ve derin bir şekilde değişmekte olduğumu anlamam neredeyse iki yıl sürdü.
Ve bir çok başka insanın da aynı tür süreçten geçtiğini fark etmeye başladım, yaşamlarının bir aşamasını sonra erdirmeyi ve ilerlemeyi hissetmek, ama nasıl veya neden olduğunu bilmemek, sadece inanç ve güven ile ilerlemek. Ve ayrıca aslında ne yapmakta olduklarından emin olmasalar da, bu süreçte desteklenmek.

Ortaya çıkan şey Yeni Dünya Varlığı idi, Yaşam ve Sevgi için tamamen var olan ve Kalpten yaratıcı bir şekilde yaşayan. Sevgiyi, Bolluğu ve kendi Yaratıcı ve Spiritüel Özlerinin keyfini çıkarırken, kendi Gerçekliklerini yaratmak için güçlendirilenler. Bu, Barışı, Uyumu ve Güzelliği seven ve İlahi Desteğe ve Hayatın süreçlerine tam güven ile İlahi Rahmetin Akışında yaşayan bir Varlıktır.
İki yıl boyunca “dinleme”min bu yeni Var Olma şekline “inisiyasyon” olduğunu kavradım. Burada Yeni Dünya Elmas Zümrüt Kalbin veya Yeni Dünya Varlığının nitelikleri olarak algıladığım şeyi tanımlayacağım.
Ortaya Çıkan Yeni Dünya Varlığının Nitelikleri

Bu Yeni Dünya Varlığı Şimdiki Anda ve Şimdiki Zaman farkındalığında Tam Odağa sahip. Bu, içinizde ve etrafınızda neler olup bittiğinin ve bunların nasıl bağlantılı olduğunun tam farkında olmak anlamına geliyor. Şimdiki an her zaman İlahi Işığa bağlantınızın kuvvetinin ve gücünün ve bu enerjiyle nasıl aktığınızın ve bu enerjiyle nasıl tezahür ettirdiğinizin bir göstergesidir. Önünüzde ve içinizde ne olursa olsun, size İlahi Işık ile nasıl yaratmakta olduğunuzu ve deneyimlemekte olduğunuzu gösteriyor. Geçmişe ve geçmiş deneyimlere veya geleceğe ve neler olabileceğine çok fazla kaygılı olduğunuz zaman, Şimdinin “gözündeki” odağınızı ve bilincin tezahında dokuma ve tezahür ettirme yeteneğinizi kaybedersiniz. Şimdiki Anda pozitif odakta kalmak her zaman İlahi Sevginin Akışında tezahür ettirmenin anahtarıdır.

– Yeni Dünya Varlığı ayrıca Spiral Bilince evrimleşmiştir ve Lineer Bilinçten uzaklaşmıştır. Gerekli olduğunda hala 3B Lineer bilincinde işlev yapabilirken, aynı zamanda bilinçli ifade ve deneyimin yüksek seviyelerine götüren “doğal” organik zaman spiralinin tam olarak farkındadırlar. Işık Bedenlerinin her zaman açık olduğunu ve İlahi Sevgi ve Yaradılışın Spirallerinde onları nazikçe ileriye ve yukarıya doğru götüren Kozmik Işığın ve bilginin dalgalarını aldığını anlıyorlar. İlahi Sevginin akışına uyumlandığınızda bu doğal bir süreçtir ve evrimi “zorlamaya” gereksinim olmaz, çünkü bu, Kozmik Işığın akışında gerçekleşir.

– Ruhun Dünyadaki bir ifadesi olarak, Yaratıcı olma ve Yaratıcı aktiviteye dahil olma yoğun arzusu vardır. Yaratılığın İlahi Sevginin en güçlü ifadesi olduğunu anlayarak (başlangıçta Tanrı Cenneti ve Dünyayı yarattı), ortaya çıkan Yeni Dünya Varlığı Dünyada Cenneti yaratmak ve yaşamını Güzellik ve Yaratıcı Enerji ile doldurmak için çabalar. Bu ruhunuzu ifadeye çeken herhangi bir formda deneyimlenebilir, sanat, resim, müzik, şarkı, dans, günlük yazma veya şiir… Ruhunuz Dünyada Yaratıcı İfadeye ve Tezahüre İlahi Sevgi ve Işık getirirken, Kalbinize ve Ruhunuza şarkı söyleten ve Ruhunuzun hareketini deneyimlemenizi sağlayan herhangi bir form. Bu, İlahi Işık ve Sevginin Akışı ile Gerçekliği Yaratmanın ve Bolluğu Yaratmanın prensiplerini anlamaya yardımcı olur.

– Ortaya Çıkmakta Olan Yeni Dünya Varlığı Zihin veya Egoya dayalı bir varlık değil, Kalp merkezli bir varlıktır. Bu, Zihin ve Rasyonel yargılama yerine, onun Kalbini ve Sezgisini izlediği anlamına gelir. Bu, bilincin odak noktası veya “gözü” olarak Kalpteki Enerji akışına güvenmeyi öğrenmekte ve Zihin/Egonun ve onun rasyonel ve lineer var olma şeklinin geri plana geri çekilmesine ve her zaman olmasına niyet edilmiş şey olmasına – Dünyada Ruhun yaşamına destekleyici enerji – izin vermekte Ortaya Çıkan Varlığın yaptığı en büyük geçiştir. Zihin kendi rolünün yönlendirmek ve “hayatta kalmak” olmadığını, Dünyadaki ifadesinde Ruhu desteklemek olduğunu anladığı zaman, daha az endişeli ve daha az umutsuz hale gelir ve ulaşmak için tasarlanmış olmayan bir şeylere ulaşmaya çalışmaya son verir. Yeni Dünya Varlığı, Ruhun her şeye sahip olduğunu ve hayatta gereksinim duyulan şeyin doğru zamanda tezahür ettirileceğini bilerek rahatlar.

– Elmas Zümrüt Kalp Varlığının Can, Ruh ve Melek Alemlerine yakın ve gerçek bir bağlantısı vardır. Ortaya çıkmakta olan Yeni Dünya Varlığı Yüksek Işığın ve Enerjinin Dünyadaki temsilcisi olarak rolünü tam olarak kabul etmiştir ve kendi Ruhuna ve onun Yüksek Boyutlardaki deneyimlerine yakın bağlantıda yaşar. Ruha ve Yüksek Benlik/Üstruha, ayrıca Ruh Ailesini ve Ruh Klanlarını oluşturan Spiritüel Varlıklara, İlahi Sevginin Galaktik ve Kozmik Ailelerine derin bir güven vardır. Yeni Dünya Varlığı bu enerjilere “kanal olma” yeteneğine sahiptir ve kendi Dünyasındaki yolunu İlahi Enerji ve Kozmik Dalgalarda ve Elmas Işık olarak Dünyaya aktarılan İlahi Işık Kodları ile Uyum ve Rezonans içinde yürümelerine yardımcı olmaları için onlara bağlanırlar.

– Ortaya Çıkmakta Olan Varlığın Dünyaya, Hayvanlara, Kuşlara, Balıklara, Böceklere, Yunuslara, Balinalara, Memelilere ve Primatlara, İnsanlığa, Bitki Krallıklarına ve Mineral Krallıklarına yakın ve gerçek bir bağlantısı vardır. Ayrıca dünyanın Yerli İnsanlarına derin bir sempati ve Şamanik bilgelikleri ve Doğa ve Dünya ile yakın yaşama yeteneklerini onurlandırma duygusu vardır. Bir çok ortaya çıkmakta olan Yeni Dünya insanları, Ruhu ve Dünyanın Kutsallığını onurlandırma gereksinimlerini ifade etmenin bir yolu olarak Şamanın yolunu izlemeyi seçer.

– Yeni Dünya İnsanının kendi Ruhu ile yakın ve derin bir ilişkisi vardır, bunu “Kutsal Birliğin, Cennetin ve Dünyanın evliliğinin ve kendi Kutsal Kalbinde Eril ve Dişil enerjilerin evliliğinin tezahürü olarak görür. Bu, bu yaşamda Ruhunun enkarnasyonunun nedeninin farkındalığını ve bu enkarnasyonda Ruhun misyonunun farkındalığını içerir. Işık Spirallerinde kendi içsel evriminin farkındadır ve yapabildikleri ölçüde İlahi Işığı tam olarak bedenleme gereksinimini hisseder.

– Elmas Zümrüt Kalplerin herhangi bir Dini, Spiritüel Yolu veya Spiritüel Lideri izleme gereksinimleri yoktur. Kendi Kalplerini ve Sezgilerini izlerler ve hissettikleri şey ile ve izlemek için çekildikleri yol ile rezonansta olduğunu hissettikleri kendi Ruh Grubundaki veya Ruh Klanındaki diğerlerine çekilirler. Bilinci yükselten ve Dünyada yaşamın yüksek ifadelerine götüren tüm yaklaşımlara açıktırlar ve başkalarının seçtikleri şey ile uyumlu olmasalar da başkalarının seçimlerini yargılamazlar.

– Ayrıca Güzelliğin, Uyumun, Dinginliğin ve Huzurun derin sevgisi vardır. “Yuvanın” İlahi Sevgideki Spiritüel orijinlerinin ifadesi olduğu dünyasal ortamlarında “Yuvayı” yaratmak için çabalarlar. Ama, aynı zamanda Kaosun Enerji ve Yaradılışın bir yönü olduğunu ve var olma hali olarak çok yaratıcı olabileceğinin de farkındadırlar. Kaos ile çevrelendikleri zaman, denge halinde kendi “merkezlerinde” durmayı ararlar ve böylece kaos içinde bile düzen modeli yaratırlar. Bu da, Dünyada yaratmayı aradıkları Huzur, Uyum ve Güzellik için bir kalıp yaratır.

– Burada Dünyada “Yuvanın” büyük Sevgisi ve Dünyada yaşamın büyük keyfi vardır. “Yuvaya” gitmeyi aramazlar, çünkü yuvanın içlerinde olduğunu ve etraflarında tezahür ettiğini anlarlar. Doğadan, insanlardan, ilişkilerden, yaratıcılıktan, tutkudan, kahkahadan ve kim olduklarını ve nasıl evrimleştiklerini ve büyüdüklerini ifade etmekten keyif alırlar. Açık kalple, gereksinim duydukları şeyin ona gereksinim duyduklarında onlara akacağını bilerek, beklentisiz yaşarlar. Dünyadaki hayatlarına değer verirler ve her günü İlahi Sevginin bir ifadesi yapmak için gayret ederler.

– Bolluk Akışı, İlahi Sevgi olarak onlara ve onlar vasıtasıyla akar. Her zaman gereksinim duydukları şeye sahiptirler ve Ruhlarının yaşamın Spirallerinde onlara sunduğu şeylere izin verirken çoğu zaman gereksinim duyduklarından fazlasına sahiptirler. Sahip oldukları şeyi ve kim olduklarını paylaşmakta cömerttirler, yokluğun bir illüzyon olduğunu ve her zaman başkalarıyla paylaşacak yeteri kadar şey olduğunu bilirler. Yeterince sahip olmama korkusu veya maddi stres ve endişe içinde yaşamazlar. Sadece akışa güvenirler ve herhangi bir zamanda gereksinim duydukları şeyi yaratmak ve tezahür ettirmek için günlük hayatlarında buna uygun olarak hareket ederler.

– Tüm yaşamın deneyim ve yaratım olduğunu anlarlar ve bu süregiden süreçte öğrenirler ve yeteneklerini geliştirirler. Hayatı kendilerinin ve Dünyada İnsan Formunda olan Ruhlar olan özlerinin tüm yanlarını keşfetmek için bir fırsat olarak görürler. İlişkileri, aileyi, işi ve dostluğu genişlemek ve büyümek ve Dünyada bu yaşamda kim oldukları hakkında daha fazla öğrenmek için fırsatlar olarak görürler.
Elmas Zümrüt Kalpte Ortaya Çıkmanın “Semptomları” olan Hislerin ve Deneyimlerin Bazıları 

– Yeni Işık Kodlarının ve Işık Radyasyonunun dalgaları gezegeni süpürdüğü zaman “dengede” kalmakta zorluk. Bu dalgalar Işık Bedeninde “ışık fırtınasının” eşdeğerini yaratır ve merkezinizde kalmak ve etrafınızdaki fırtınanın kaosuna kapılmamak çok zor olabilir. Bu dalgalar sizi farklı gerçeklikler ve boyutlar arasında “sıçratabilir”, bu nedenle bazen nerede olduğunuzun fikrine sahip olmadığınızı hissedebilirsiniz. Bu periyotlar ile başa çıkmanın anahtarı sadece dinlenmek, huzurlu kalmak ve merkezinizde kalmaya çalışmaktır. Bu periyotların bilgi enerji alanlarının “güncellemeleri” olduğunu ve enerjileri bütünleştirdiğinizde hafifleyeceklerini bilin.

– Öfke, sinirlenme, endişe ve umutsuzluk gibi yoğun duygular hissedebilirsiniz. Hala yaşamın eski enerji yoluyla işlev yapanlar yeni enerjilerle başa çıkmaya çalışırken, sıklıkla bu duygular kollektif enerji alanında büyük miktarlarda mevcuttur. Onların size ait olmadıklarını ve onlara tutunmanız ve başkaları için hissetmeniz gerekmediğini fark edebilinceye kadar bu korkuya dayalı enerjiler bunaltıcı olabilir. Bunlarla rezonansa girmeyin. Sadece bunları salıverin ve bırakın gitsinler. Kendi Kalbinizdeki Ruh Özünüzü ve kim olduğunuzu temsil eden huzurlu ve uyumlu merkeze geri dönün.

– Ayrıca biraz rezonansta olduğunuz realite alanlarına girmek ve bunlarla baş etmek zorunda olduğunuz zaman, bu korkuya dayanan duyguları aldığınızı görebilirsiniz. Örneğin, iş ortamında veya sosyal ortamda, havada serbestçe dolaşan öfke ve endişeyi sık sık “yakalayabilirsiniz”. Yine onu üstlenmemeye çalışın veya tepkilerinizi ve yanıtlarınızı belirlemesine izin vermeyin. Kim olduğunuzun özünde merkezlenmiş kalmaya çalışın.

– Fiziksel açıdan, bu deneyimlerin Mide sisteminde ve Sinir Sisteminde etkisi olacaktır. Mide sistemi deneyimi “sindirme” veya ele alma şeklinizi temsil eder ve ayrıca yoğun Solar Pleksus odağınızdan bağlantınızı keserken, bu bölgeden yükselen ağrıyı veya yemek yediğiniz zaman rahatsızlığı deneyimlediğinizi görebilirsiniz. Sinir sistemi bilginin ışık impalslarını taşmak zorundadır ve çok fazla ahenksiz bilgi olduğu zaman, bu Sinir Sistemine çok fazla stres yükleyebilir, bu nedenle bazen uyumayı zor bulabilirsiniz veya körü rüyalar görebilirsiniz ya da tükenme noktasına kadar yorgun olabilirsiniz, ama hala zamanın uzun periyotlarında uyuyamayabilirsiniz. Bu enerjileri dengelemeye çalışırken bedeniniz rahatsız hissedebilir.

– Ekinokslar ve Gündönümleri, Dolunaylar ve Tutulmalar gibi yoğun Işık aktivitesi zamanlarında veya Kozmik aktarımlar zirvedeyken aşırı tükenme deneyimlenebilir. Yine, sadece dinlenmenize ve bu enerjileri bütünleştirmenize izin verin. Işık aktarımları bütünleştirilir bütünleştirilmez, daha iyi hissetmeye başlarsınız.

– Siz Spiral evrime ilerlerken ve diğerleri evrimin Lineer yolunda kalırken, dostlukların ve ilişkilerin ve hatta aile bağlarının kaybını deneyimleyebilirsiniz. Bu çok aşırı olan bir gerilim üretir, bu ilişkiler hayatta kalamaz. Bunları sevgiyle salıvermek ve diğer kişinin/kişilerin onlar için en iyi olduğu görünen şekilde kendi büyüme yollarına devam etmelerine izin vermek en iyisidir.

– Yaşamınızı değiştirme ve Ruhunuz, Ruhsal Misyonunuz ve yaşam yolunuz ile rezonansa giren bir yol bulma ezici gereksinimini deneyimleyebilirsiniz. Bazı durumlarda bu sizi başkaları tarafından anlaşılabilmeyecek inanç sıçramasına ve yaşamınızı değiştirmeye yol açabilir. Bu durumda sadece kalbinizi ve sezginizi dinlemelisiniz ve eğer onunla uyumluysanız Ruhunuzun seçimlerinizi destekleyeceğini bilerek ileri doğru yönlendirilmenize izin vermelisiniz.

– Eski enerji paradigmasına bağlı herhangi bir şey için güçlü iştahsızlık hissebilirsiniz ve iş, diyet, dostlar ve Dünya ile ilişki ve yaşama şekliniz gibi hayatınızın veçhelerini değiştirme gereksinimi hissedebilirsiniz. Güce, açgözlülüğe ve manipülasyona dayanan Eski Enerji etkileşimleri sizin için çok tedirgin edici olabilir ve bunun yerine yaşam şekli olarak huzur ve uyum ve karşılıklı desteği paylaşanlarla bağlantı kurmayı ararsınız.

– Tüm etkileşimlerde ve ilişkilerde Netlik, Bütünlük ve Açıklığa kuvvetli bir gereksiniminiz olacak. Kalbe dayanan enerjiler ile akmayı arayacaksınız ve başkaları ile mücadele etmeyi ve çatışmayı istemeyeceksiniz. Fiziksel ve Işık bedenlerinizdeki derin değişimler nedeniyle, insanlar sizinle veya kendileriyle bütünlük içinde olmadıkları zaman çok net bir şekilde algılayabileceksiniz.
(Çeviri: Saffet Güler)
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi