Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

En Beğendiğiniz Tablo Hangisi? Bu Test Doğruluk Oranıyla Ağzınızı Açık Bırakacak!


En Beğendiğiniz Tablo Hangisi? Bu Test Doğruluk Oranıyla Ağzınızı Açık Bırakacak! konusu, SPİRİTÜEL TESTLER forumunda tartışılıyor.
#1
2000’li yılların başından beri internette dolaşan ve birçok kez viral olmuş bu ünlü testi sizler için filoji.com olarak Türkçeleştirdik. Yapmanız gereken şey ise oldukça basit. Aşağıda sıralı bulunan soyut(abstract) resimleri inceledikten sonra en beğendiğiniz tabloyu seçin ve seçtiğiniz tablonun siz ve kişiliğiniz hakkında gün yüzüne çıkardıklarını okuyun!

Soyut-grsel-testi.jpg

En beğendiğiniz tablo hangisi?

1 Numaralı Tablo;
Özgürlükçü
Sizin için özgürlük oldukça önemli. Sizi bir yere hapsolma hissinden daha fazla sıkan bir his bulunmamakta.Etrafınızda bulunan insanlar tarafından renkli ve neşe kaynağı olan bir birey olarak tanımlanıyorsunuz. Ancak arkadaşlık veya aşk ilişkilerinizde kendinizden daha sakin biriylerle ile bağ kurmayı tercih ediyorsunuz. Siz onlarda sakinliği tecrübe ederken, onlar da sizde, heyecanı ve yaşama bağlılığı tecrübe etmekteler.

Ancak içi dışı bir birey olduğunuz için kendinizi açma ve insanlarla hemen yakınlık kurma konusunda bazı durumlarda temkinli olmalısınız.

2 Numaralı Tablo;
Kendine Özgü
Siz ve hayat görüşünüz oldukça kendine özgü ve birçok yönünüzle diğer insanlardan farklılık gösteriyorsunuz. Örneğin sırf modaya uygun diye hoşunuza gitmeyen bir akıma taraftar olmak size oldukça saçma geliyor. Size bir konu açıldığında, konunun her boyutunu öğrenmeden yorumlamaktan kaçınıyorsunuz ve dedikodudan hoşlanmıyorsunuz.

Bu huyunuz sayesinde etrafınıza başka insanların hayatlarını didiklemekten hoşlanan kimseler yerine, kendiniz gibi karakteri oturmuş insanları topluyor ve bu kişilerle yakın arkadaşlık kuruyorsunuz.

3 Numaralı Tablo;
Derin
Yalnız vakit geçirmekten hoşlanan ve kendiyle geçirdiği vakti iyi değerlendiren birisiniz. Yalnız kalmamak adına, gerçekten hoşlanmadığı insanlarla vakit geçirmek size oldukça saçma gelmekte. Buna bağlı olarak az sayıda arkadaşa sahip olsanız bile, bu az sayıdaki arkadaşlarınızla aranızdaki bağ gerçekten güçlü.

Kendi kendine vakit geçirip kendini geliştirmeyi seven biri olduğunuz için, diğer insanlar gibi her dakika başı arkadaşlarınızı arayıp sormazsınız ancak değer verdiğiniz birinin başı sıkışırsa mutlaka herkesten daha önce yardım için elinizden geleni yaparsınız. Gösterişe değil, gerçek bağa ve derinliğe önem verirsiniz.

4 Numaralı Tablo;
İçten
Diğer insanların yanında kendini iyi ve güvende hissettiği içten birisiniz. İyi niyetli ve kendinizle barışık olmanız dış görünüşünüze ve diğer insanlara davranışlarınıza oldukça yoğun bir biçimde yansıyor. Bu yüzden, diğer insanların güvenini kolayca kazanıyorsunuz ve bunların ötesinde insanlar sizi “işini bilen” biri olarak görüyor. Bu özelliklerinizden ötürü kendinizi fikir danışılan kişi konumunda oldukça fazla buluyor olabilirsiniz.

Bunların yanı sıra hislerinizde gerçekten çok az yanılıyorsunuz. Sizin hoşlanmadığınız bir durum ya da kişi belli bir süre sonra gerçekten de, problemli çıkabiliyor. “Ben demiştim” cümlesini oldukça fazla kullanıyor olabilirsiniz…

5 Numaralı Tablo;
Profesyonel
Her insanın şansını kendi yarattığına inanan ve üzerine düşen sorumlulukları yerine getirme konusunda oldukça başarılı ve kimseyi yüzüstü bırakmayan bir mantık insanısınız. Yüksekten uçmaktan ve gerçeklere dayanmayan şeyler üzerinden hareket etmekten hoşlanmıyorsunuz. Ayrıca varsayımlar üzerinden hareket ederek kişileri yargılamaktan kaçınıyor, gözünüzle görmeden bir kişinin arkasından dedikodu yapmaktan haz etmiyorsunuz.

Tüm bu özellikleriniz sizi problem anlarında aranan kişi yapıyor. Böylesi durumlar karşısında fikrine, yorumuna en çok başvurulan kişi siz olabilirsiniz. İnsanlarla olan duygusal bağınızı biraz daha güçlendirebilirseniz, gerçek bir lider olmak için gerekli tüm özelliklere sahip olacaksınız.

6 Numaralı Tablo;
Kültürlü ve Barışcıl
Geniş bir iç dünyası olan, içinde yaşadığı evreni tanımaya ve sevmeye çalışan, oldukça kültürlü ve barış taraftarı bir insansınız. Kendi iç dünyanız geniş olmasına ve oldukça fazla yalnız vakit geçirmenize rağmen, diğer insanlarla olan ilişkinizde gayet iyi. Bu konuda oldukça dengelisiniz çünkü yaşadığınız dünyayı merak ederek, bunun üzerine düşünüp araştırmalar yaparken, bu dünyayı tanımanın bir diğer yolunun da insani bağlar olduğunun farkındasınız.

Ayrıca eskiye dönük retro eşyalardan ve tarzlardan hoşlanıyor olabilirsiniz. Müzik ve film zevkinizde buna bağlı olarak oldukça seçkin ve farklıdır. Çoğu arkadaşınızın bilmediği müzikleri ve filmleri, dinlemiş, izlemiş olabilir, bu yönününüzle çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz.

Kaynak:filoji.com

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Müthiş Bir Test…Seçtiğiniz Meyveye Göre Hangi Çakranız Da Sorun Var Anlayın Magnetho 0 5,181 13-01-2018, Saat: 17:16
Son Yorum: Magnetho
  Bu 36 Sayıdan Hangisi İçsel Rehberiniz? Magnetho 0 4,663 30-10-2017, Saat: 01:14
Son Yorum: Magnetho
  Sadece Bir Göz Seçin: Bu Test ile Bilinçaltınızda Yatan Gerçeği Söylüyoruz! Magnetho 0 5,052 17-10-2017, Saat: 12:45
Son Yorum: Magnetho
  Bu 36 sözcükten hangisi içsel rehberiniz? Magnetho 0 2,665 15-10-2017, Saat: 01:32
Son Yorum: Magnetho
  Bu Resimde En Aptal Olan Hangisi ( Stres Testi ) Emka 0 3,969 13-10-2017, Saat: 16:57
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi