Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evrenin Eşzamanlılık Üzerinden Size Birşeyler Göstermeye Çalışmasının 7 İşareti


Evrenin Eşzamanlılık Üzerinden Size Birşeyler Göstermeye Çalışmasının 7 İşareti konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Hayatımızdaki her şey birbiriyle bağlantılıdır. Geçmişten günümüze ve geleceğe — tökezlediğimiz her rastlantı kazaya bağlı değildir. Bir hareketin ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun,  eşzamanlılık ile birbirine bağlıdır.

Yaptığınız her eylem, evrende bir dalgalanma yaratır. Düşüncelerinizi bilinçsizce başkalarına iletiyorsunuz. Eşzamanlılık birliğin yasasıdır. Hepimiz bağlantılıyız. Sizinle herhangi biri ya da herhangi bir şey arasında hiçbir ayrım yoktur. Hepimiz bağlıyız.

Tesadüf yok, kaza yok. Her tesadüfün bir mesajı vardır.

Mükemmel bir gün geçirdiğini hissediyor ve her şey yolunda gidiyor ya da bir çok tesadüfün gerçekleştiği kötü bir dönem yaşıyorsanız, evren size bir mesaj gönderiyor. Tam bir anda gerçekleşen insanlar ve şeyler eşzamanlılıktan başka bir şey değildir ve neyse ki bunu kabul etmenin bir yolu vardır.

“Öğrenci hazır olduğunda, Efendi belirir”demeyi biliyor musun?

Eşzamanlılığın nasıl açıklandığı tam olarak budur. Gerçekten istediğiniz bir şeyle senkronize olduğunuzda, bu şeyle tanışmanız daha olasıdır, bu yüzden benzer insanlar "yanlışlıkla" tanışır. Onlar aynı frekansta ayarlanmış ve eşzamanlılık onları eşleştirmek için elinden gelenin en iyisini yapmıştır.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...20b26c.jpg


Ünlü Psikolog Carl Jung aslında bu konuda bir teori yaptı (Freud ile düşmesinden sonra).

O, “eşzamanlılık” terimini “anlamlı tesadüfler” olarak adlandırdığı şeyi açıklamak için kullanıyordu.Bu aslında hayatınız için daha derin bir şey anlamına gelebilir. Bu evrenin bir “göz kırpması”dır; Size gelen şeyler anlamsız olmayabilir. Sadece doğru zamanda doğru yerde olduğun tüm olasılıkları bilerek garip bir şekilde rahatlatıcı bir histir.

Eğer böyle bir şey yaşadınız mı merak ediyorsanız, burada bu fenomenin 7 ortak işareti var.:

1.Bir çağrı, e-posta veya sadece düşündüğünüz bir kişiye rastlarsınız. Onları yıllardır görmemiş olabilirsiniz, ama o anda buradalardır!

2.Bir sorunun üzerinize gelmenize yardımcı olabilecek kesin ürünü bulduğunuzda, tam olarak şans eseri diye düşünürsünüz. Hayır, satışçıların ve brokerların “sizin için doğru ürün” olduğunu söyleyenlerden değil, aniden size atlayan bir şeyden bahsetmiyoruz. Çok küçük ve sıradan bir şey olabilir, ama aniden bir şey açıkça haykırıyor, “İşte! Bu tam da ihtiyacın olan şey! ”

3.Yeni bir film ya da TV dizisi yakaladığınızda, tam anlamıyla kendi hayatınızı seyrediyormuşsunuz gibi geliyor. Onunla gerçekten bağlantı kuruyorsunuz çünkü bunun içinden geçtiniz.

4.Metrodaki yabancılar aniden kendi hayatınızda uğraştığınız bir sorunu konuşuyor ve tartışıyorlar. Uyarı vermeden, kendi hayatında düşündüğün bir şey hakkında konuşuyorlar.

5.Bazen evren tam bir tamirciyi mükemmel zamanda teslim ediyor gibi görünüyor. Mücadele ettiğiniz bir konuda size yardımcı olacak kesin uzmanlığa sahip biriyle tanışıyorsunuz. 

6.Kendini kötü mü hissediyorsun? Ya beklenmedik bir şekilde bir akraba ya da arkadaş o anda en çok ihtiyacın olduğunu bilmeden ruhunu kaldırman için sana bir mesaj gönderiyor?

7.11:11 numaralarını gördüğünüzde, hücresel hafıza deponuzun devreye girdiği anlamına gelir! Unuttuğunuz bir şeyi size hatırlatmak için anılarınızı uyarır. 11:11'deki güçlü ustaları görmek, doğru yolda olduğunuzu ve Büyük Gerçeklik ile hizalanmış olduğunuzu gösteren bir mesajdır.

Bunlar sadece birkaç örnek. Ya evren sana bir şey anlatmaya çalışıyorsa? Böyle bir şey yaşadın mı?

https://www.Spiritueller.com
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Her Şey 3'Te Geliyor, Çünkü 3-6-9 Evrenin Düzenidir! Emka 0 2,469 23-11-2018, Saat: 00:15
Son Yorum: Emka
  Size Bağlı Negatif Bir Ruh Veya Varlık Var Mı? Emka 0 2,956 15-09-2018, Saat: 16:31
Son Yorum: Emka
  Telepatik iletişimin 10 işareti Emka 0 1,781 15-08-2018, Saat: 16:35
Son Yorum: Emka
  Başmelek Michael'ın Varlığının 4 İşareti - Başmelek Michael'ı Tanımak Emka 0 3,273 10-07-2018, Saat: 23:12
Son Yorum: Emka
  Bu 7 Şeyi Yaparsanız Negatif Enerji Size Zarar Veremez Emka 0 10,697 02-07-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi