Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

EVRENLER TANRILARIN VÜCUTLARIMI


EVRENLER TANRILARIN VÜCUTLARIMI konusu, ENTERESAN BİLGİLER forumunda tartışılıyor.
#1
Gelişen bilimsel realite Kuantsal var oluş düzeyindeki evrenin,bir ve bütün olduğunu söylüyor.Tasavvuftaki Vahdedi vücud anlayışına paralel olan, bu bir ve bütün olma halinin gerçekleşmesi konusunda neler söyleyebiliriz?

Yokluk bilinci olan Allah varlık bilinci haline,yoklukta potansiyel olarak barındırdığı,bilinç ve imkanlarını(Bilgi,güç,cevher)Tanrısal var oluşlarda yüz göstererek gerçekleştiriyor.Allah ın bilincini ve imkanlarını varlıklaşarak taşıyan bu tanrısal var oluş kategorisi ,gene Allah adına Evrensel var oluş programlarının tatbikatına başlıyor.

metal.jpg

Varlık alemlerinin bir ve bütün olan yapısı,Holografik teknolojik yapılanma ile, iç içe dürülmüş boyutları kapsamakta.Bütün alemler ise Tanrısal varların varoluşlarında doğal olarak içerdikleri İlahi yasalar olan İlahi fizik kuralları ile yapılandırılmakta.İlk yaradılan Tanrısal varlar Lahud alemleri daha sonra onların evladi bilinçleri olan Meleküt ve Ceberrüt alemleri ve kuantsal var oluş kategorsi varları olan İnsan oğlu,iç içe ve bir vücut olmalarını yaşamakta.

Maddenin kuantsal yapısının,Bilinçten etkilendiği, gözlemci olduğu zaman ile olmadığı zaman başka özellikler gösterdiği tespit edilmiş durumda .

Maddenin insani bilinçten etklilendiğini gösteren bu savdan yola çıkarak,Tanrısal performansa sahip bilinçlerin(Tanrısal varlar) maddeye nasıl hakim olacağı konusunda bir fikir elde edebiliriz.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tanrıların Yolu – Abu Gurab’ın “Yıldız Geçidi” Emka 0 2,832 19-09-2018, Saat: 22:53
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi