Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gizemi Çözülememiş 8 Akıl Almaz Olay


Gizemi Çözülememiş 8 Akıl Almaz Olay konusu, PARANORMAL OLAYLAR forumunda tartışılıyor.
#11- Gizemli Uzay Adamı
24 Mayıs 1964 yılında Jim Templeton isminde bir itfaiyeci kızınıda alarak Solway Firth bölgesine dolaşmaya gider ve kızı ile beraber bazı fotoğraflar çeker.Fotoğrafları çekip fotoğrafcıdan çıkarttıran Templeton ailesi fotoğrafları incelerken adeta şok olur.Fotoğraflarda kızlarının arkasında bir astronot figürü gözükmektedir.Fotoğrafların çekildiği sırada böyle bir nesnenin olmadığını ileri süren Templeton ailesi 2011 yılında fotoğrafları Kodak Laboratuvarlarına gönderir ve Kodak fotoğraflarda hiç bir şekilde oynama olmadığını tesciller.Fotoğrafın gizemi çözülememiştir.
2-Ay Yıldız

3-Kara Şövalye Uydusu
Kara Şövalye Uydusunun dünya yörüngesinde yaklaşık 13.000 yıldır döndüğü iddaa edilmektedir.Anlaşılamayan bir dilde sinyaller gönderen ve nereden geldiği tespit edilemeyen bir cisimdir.1899 yılında sinyalleri farkeden ilk kişi Nikola Tesla'dır.Tesla böyle bir şeyi farketmiş ve insanlar ile paylaşmıştır fakat çoğu insan Nikola Tesla'ya inanmamıştır.Nesnenin 1998 yılında çekilmiş fotoğrafı Nasanın internet sitesinde herkese açık olarak paylaşılmıştır.Günümüzde bu nesne ile alakalı teoriler bulunmaktadır.
4-Naga Ateş Topları
Naga Ateş Topları olarak bilinen ve her yıl Ekim ayında Tayland'daki Mekong nehrinde gerçekleşen olay ilgi çekmekte.Nehirin içinden çıkan yumurta büyüklüğündeki ateş topları gökzüyüne uçmakta.Yılın belirli dönemlerinde nehirden gökyüzüne uçan bu ateş topları için henüz kesin bir açıklama yapılamadı.Çeşitli teoriler bulunmakta.Bunlardan bir tanesi nehir dibinde çürümüş maddelerin gaza dönüşerek kendilerini yakmaları.Ancak neden yılın bir döneminde olduğunu bu durum açıklayamıyor.
5-Hessdalen Işıkları
Hessdalen ışıkları Norveç'teki Hessdalen vadisinde 1980 yılından beri gerçekleşen gizemli ışık oyunlarıdır.Bir çok bilim insanı Hessdalen ışıklarını gözlemlemiş fakat elle tutulur bir sonuç elde edememiştir.Genelde kışın daha net gözlemlenebilen bu ışıkların iyonlaşmış plazmalar olduğu belirlenmiş ve pek çok renkli fotoğraf çekilmiştir. Tabii bu iyonlaşmış yapıların kökeni hala tam olarak bilinmemektedir.İncelemeler sürmektedir.Hessdalen ışıkları ise izleyenleri heyecanlandırmaya devam etmekte.
6-Hampton Mahkemesi Hayaleti
Hayalet figürü olarak adlandırılan fotoğraftaki nesne Hampton mahkemesinin güvenlik kamerasına yansımıştır.Kapıların kilitli olması ve görgü tanıklarının binaya giren yada çıkan kimseyi görmediklerini söylemiş olmalarına rağmen binada kapılar açılıp alarm devreye girmiştir.Olay yerine ulaşan güvenlik görevlileri tüm giriş çıkışları tutmuştur fakat binada yaşayan bir canlının izine rastlanmamıştır.
7-Hook Adası Deniz Canavarı
Le Serrec ailesi tarafından 1964 yılında Hook Island'da çekilen fotoğrafta 18 metrelik devasa deniz canlısının gizemi çözülememiştir.
8-Babushka Kadın
Kennedy Suikastı'nın en yakın görgü tanıklarından biri başka açılardan çekilen fotoğraflarla belirlenmişti. Herkes silah sesiyle irkildiği anda, bir kadın son derece sakin hareketlerle suikastın fotoğraflarını çekiyor, o karmaşada en ufak bir panik yaşamadan öylece ortalıkta duruyordu.Kadın, suikast anını görüntüleyen pek çok kamerada tespit edilmiş, polis ve FBI peşine düşmüştü. Ancak ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın kadının izi bulunamadı. Kadına Babuşka Lady kod adı verildi.
Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Belmez Kasabası Gizemi ve Yaşanan Korkunç Olaylar Mutlakguc 0 3,907 15-05-2016, Saat: 05:29
Son Yorum: Mutlakguc
  3 Dakikalığına Ölen Adamın Doktorlara Anlattığı Tuhaf Olay EvrimBilge 1 6,895 14-05-2016, Saat: 20:08
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi