Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HAYATINIZA ŞEKİL VERECEK TÜTSÜ ÇEŞİTLERİ


HAYATINIZA ŞEKİL VERECEK TÜTSÜ ÇEŞİTLERİ konusu, Tütsüler forumunda tartışılıyor.
#1
- Manolya: Magnolia olarak da adlandırılır. Zeka simgesi olarak bilinen manolya tütsüsü çok etkili ve mistik kokusu ile sinirlerin gevşemesine, sıkıntılarını atmanıza yardımcı olur.

- Gül: Verd ve Rosa da denir. Rahatlatıcı ve iç açıcı bir kokusu vardır. Aşkın simgesini temsil eder. Gül bahçelerinin muhteşem kokusunu hayatınıza doldurmanızı sağlar.

- Yasemin: Yasemen ve Semen de denen bu çiçeğin bilimsel ismi Jasminium’dur. Huzur ve ferahlık veren yasemin çiçeğinin hoş kokusu ile yapılan bu tütsü acı çeken insanların bu hislerini hafifletmede yardımcı olur.

- Lavanta: Lavender diye de isimlendirilen bu tütsü kokusunun zihin geliştirici bir özelliği vardır. Sinirlerin gevşemesine yardımcı olur. Uyku sorunu yaşayanlar için oldukça idealdir. Stres sonucu oluşan baş ağrılarının giderilmesinde katkı sağlar.

- Flowers: Bahar mevsiminin eşsiz ve ferahlatıcı kokusunu yansıtan bu tütsü sevgi simgesi anlamına gelir. Psikolojisi bozuk insanların sinirlerinin yatışmasına iyi gelir.


T%25C3%25BCts%25C3%25BC%2Byakmak.jpg

- Tarçın: Darçın, Darısini, Dar-ı çin, Daru-i çin,Kırfe, Cinnamonum, Kurfa, Kirfah ve Salihah da denir. Çok keskin ve ağır bir kokusu vardır. İştah açmada, yetenek oluşturmada, olumsuz düşüncelerin ortadan kalkmasına faydaları vardır.

- Limon: Leymun, Lemon ve Citron da bilinen bu meyvenin bilimsel ismi Citrus limomum ‘dur. Limon meyvesinin muhteşem aromasından yapılmıştır. Bedenin güçlü ve dinç olmasını sağlar.Rahatlamayı sağlar ve gevşemeye yardımcı olur. Umut sembolü demektir.
-
 Kivi: Kivi meyvesinin etkileyici kokusundan yapılmıştır. Yorgun geçen bir günün ardından rahatlamanızı ve stres atmanızı sağlar. Oluşan olumsuz enerjileri yok eder.

- Portakal: Portakal ağacının çiçeklerinin hoş kokusundan yapılmıştır. bu tütsünün bilimsel adı orange’dir. Meditasyon ve jimnastik yaparkan kullanabilirsiniz. Enfeksiyon hastalıklarına iyi gelir.

- Şeftali: Şeftali meyvesinin nefis kokusundan yapılmıştır. Şanş simgesi olarak bilinir. Ağrı çekenler bu tütsü ile ağrılarını hafifletebilir. İçinizin ferahlamasını sağlar.

- Çikolata: Çikolatanın kokusundan yapılan bu tütsü chocolate olarak da bilinir. Uyku sorunu yaşayanlara iyi gelir. Bilincin gelişmesini sağlar.

- Dash: Tropik bir ülkede yetişen yosunlar ile yapılır. Mentollü grip hastalıklarına iyi gelen bir kokusu vardır.

- Frangans: Ruhunuzu ferahlatacak olan bu tütsü güneşin sıcaklığı ve gücünden yapılmıştır.Çok tercih edilen bir kokudur. Kabus görenleriçin oldukça uygundur.

- Sai Baba: Huzur verici bir kokusu bulunan bu tütsü Hindistanlı bir bilge tarafından sandal ağacı ve gül kokusunun karışımı ile yapılmıştır. Sonsuz aşkın simgesidir. Dans ederken ve spor yaparken kullanılabilir.

- Feng Shui: Çinlilerin sağlıklı hayat için geliştirdikleri bir yöntemdir. Toprak, metal, su, ağaç ve ateş elementlerini temsil eder. Psikolojisi bozuk kişilere iyi gelir.

- Meditasyon: Uzak doğunun muhteşem kokusunu bu tütsü ile çevrenize yayabilirsiniz. Odaklanma sorunları çekenlere iyi gelir. Ruhsal bir kokudur yoga yaparken kullanılabilir.

- Darshan: Asoka olarak da bilinir. Çevrenizdekiler ile aranızdaki gerginliği yumuşatır. Kuvvetli sevgi anlamına gelmektedir. Rahar bir ortam yaratır.

- Mint: Eşsiz bir kokusu olan nane baharatından yapılmaktadır. Şifa kokusunu temsil eder. Ağrıların geçmesinde yardımcı olur. Enfeksiyon hastalıklarında burun ve boğaz yollarının açılmasını sağlar.


- Vanilya: Vücudunuzu genç ve dinç hissetmenizi sağlayan bu koku vanilya çiçeğinden yapılır. Sinirleri yatıştırır ve huzur verir.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi