Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İSMİNİZDEKİ GİZLİ SIR! ADINIZ KARAKTERİNİZİ ETKİLİYOR


İSMİNİZDEKİ GİZLİ SIR! ADINIZ KARAKTERİNİZİ ETKİLİYOR konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Kadim numerologlar der ki, bir çocuğun ismi o dünyaya gelmeden önce fısıldanır.Peki o zaman fısıldanan isim mi bize konuyor bunu nasıl anlarız ?

Aslında buna bir numeroloğun kendi çocuğu için isim koyarken izlediği yolu anlatarak cevap vermek isterim :

YENİ DOĞAN BEBEĞİN İSMİ NASIL BELİRLENİR?
Bir kız çocuğu olacağını bilen anne doğmadan önce tek bir isim değilde birkaç tane isim düşünüyor bebeği için. Doğumdan sonra yeni doğan servisinde bebeğine bulduğu isimlerle sesleniyor. İlk bulduğu isimle seslendiğinde bebek herhangi bir tepki vermiyor. İkinci bulduğu isimle seslendiğinde ise bebek ona bakarak gülümsüyor. Buna da hemşire şahit oluyor.
Kendi seminerlerimde her zaman ezbere bir isim koymak yerine öncelikle çocuğunuzun doğmasını bekleyin onu bir elinize alın ve ona ondan sonra bir isim koyun derim. Bir kaç isim düşünerek ona seslenmekte gerçekten çok iyi bir fikir. Anne ve baba yada aile büyüklerinin isimlerini koymak her zaman anlamsız gelmiştir. Hiç bir zaman tavsiye etmiyorum. Yeni bir nefes yeni bir can var dünyaya gelen ve ismi ona özel olmalıdır. Kaldı ki ismini seçerek ve bilerek geliyor.Peki sizin isminiz nasıl kondu acaba ?

szondi-testi-.jpg

ADINIZ SACE İSİMDEN İBARET DEĞİL
Daha önceki yazılarımda doğum tarihinizde saklı sırlardan bahsetmiştim. Şimdi de isminizde saklı sırlardan bahsetmek istiyorum. İsimler o kadar önemli ki, doğum tarihinizin gösterdiği bir çok fırsat ve yeteneği kullanmanıza yarıyor. Öncelikle isminizin bir frekans olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki bu frekansla kendimize iyi yada kötü diye nitelediğimiz bir çok şeyi çekiyoruz. Çekim yasasının altında bir anlamda ismimiz ve doğum tarihimiz yatar. İsmimiz bize kendimizi ifade etme ve yeteneklerimizi gösterme anlamında güçlü bir enerji sunar. İsmimiz sadece bir isim olmanını ötesinde aynı zamanda ne yapacağız kendimizi nasıl göstereceğiz ve sunacağız bunu anlatır.

Bazı insanların on parmağında on marifet vardır fakat bakarsanız bunlardan hiç birisi kendisine yaramaz. Herkes onun yeteneklerinden faydalanır, sıra kendisine gelince bir türlü fırsatlarını kullanamazlar. Bu kişilerin isim sayıları Yaşam Kodu sayılarından çok yüksek oluyor. Yaşam Kodu sayınızı hesaplamak için daha önce yayınlanmış olan Doğum Tarihinizde Saklı Sırlar isimli yazımızı okuyunuz.

Bazı kişilere baktığımızda ise tam tersi bir durumu görüyoruz. Bu insanlarda önlerine çıkan fırsatlar ile hali hazır yetenekleri hiç örtüşmez. Örneğin çok iyi satış yada pazarlama becerisi olan bir kişiye bize muhasebede çalışacak birisi lazım gelir misin diye teklif olması gibi. Kişi sürekli yeni bir şeyler öğrenerek ancak fırsatlarını kullanabilir olur yada hiç bir zaman fırsatlarını kullanamaz. Bu tip kişilerin isim sayılarının Yaşam Kodu sayılarından çok küçük olduğunu görüyoruz.

Bazı insanlarda ise durum muhteşemdir. Yeteneklerini kullanacakları yada kendilerini en iyi düzeyde gösterebilecekleri fırsatları kolayca bulurlar yada oluştururlar.Bu kişilerin isim sayıları ile Yaşam Kodu sayıları birbirine ya eşittir yada çok yakındır.

Bunların isminizle doğrudan bağlantısı olduğunu bilmek belki size başlangıçta çok zor gelebilir. Ne kadar inkar ederseniz edin bu sistem işliyor. Bir çok seminerimde bu çalışmaları yaptıktan sonra benzer sonuçları gözlemledim.

Peki isminizin sayısını nasıl hesaplarsınız şimdi ona bakalım :

İsim sayısı hesaplanırken öncelikle isminizi aşağıdaki örnekte olduğu gibi yazınız ve harflerin sayısal karşılığını alfabe tablosunu kullanarak yazınız. Aşağıdaki örnek hesaplamaları inceleyiniz ve sonra da kendi isim sayınızı hesaplayınız.

isim%2Banaliz-hekimzade.jpg

ÖRNEK HESAPLAMA 1

analiz-2.jpg

Daha sonra her bir harfin enerjisinin sayısal karşılıklarının toplamını alınız. Aşağıda Selim Işık için hazırlanmış toplama örneğini görüyorsunuz. Tümünü topladığınızda bulacağınız sayı iki basamaklı bir sayı olacaktır. Bulduğunuz toplam eğer 11 veya 22 değilse , toplamın içindeki sayıları birbiri ile toplamaya devam ederek sadeleştirme işlemi yapınız.
Buradaki örnekte toplam 40 çıkmıştı. 40 sayısı 4 ve 0 sayılarından oluşur. Bunları da birbiri ile toplayarak sadeleştiriyoruz.

Doğum tarihinizdeki gizli sır! Doğum gününüz sadece tarihten ibaret değil

Kader/ İsim Sayısı = 4 + 6 + 6 + 3 + 7 + 2 + 5 + 2 + 5 = 40
= 4 + 0 = 4

Bulduğunuz toplam eğer 11 yada 22 olursa bu sayıları sadeleştirmiyorsunuz demiştik. Çünkü 11 ve 22 sayıları numerolojide özel sayılar olarak ayrıca değerlendirilir. Ancak hemen belirtelim sayısı 11 olanlar aynı zamanda 2 sayısının, sayısı 22 olanlar aynı zamanda 4 sayısının açıklamalarını da okumalıdırlar.

ÖRNEK HESAPLAMA 2

%25C3%25B6rnek%2Banaliz-3.jpg

Kader/ İsim Sayısı = 6 + 7 + 3 + 8 + 7 + 6 + 1 + 2 + 2 + 6 + 8 = 56
= 5 + 6
= 11 ( Özel sayı bunu artık sadeleştirmiyoruz)

Hesaplamanızı yaptınız şimdi sıra bunun ne anlama geldiğinde :

İSİM SAYISI 1 (BİR) : Yaratıcı ve liderlik özellikleri yüksek, kendi işlerini yapma potansiyeline sahip, özgüvenli.

İSİM SAYISI 2 (İKİ) : Diplomatik ve organizasyon işlerinde başarılı, insanların halinden anlayan yardımseverve sevgi dolu.

İSİM SAYISI 3 (ÜÇ) : Yaratıcı ve sanatsal özellikleri olan, iyi sunan ve eğlenceli, sözcükleri ve kelimeleri etkili kullanan, yaşam dolu.

İSİM SAYISI 4 (DÖRT) : Pratik, sistem ve düzen kurarak hizmet eden, iyi yönetici ve organizatör,ikna etmeyi bilen.

İSİM SAYISI 5 (BEŞ) : Analitik düşünen, iletişim yetenekleri yüksek, gezgin, mizahi yönden güçlü, özgürlüğüne düşkün.

İSİM SAYISI 6 (ALTI) : Sorumluluk sahibi, estetik değerleri yüksek, zarif , uzlaştıran ve arabulucu olan, uyumlu, yardımsever.

İSİM SAYISI 7 (YEDİ) : Bilge ve yaşamın sırlarını araştıran, analitik ve bilimsel, din, felsefe veya okült konularla ilgili.

İSİM SAYISI 8 (SEKİZ) : Mali işlerde uzman, yönetsel becerileri yüksek, etkin ve verimli çalışan, organizasyonel, gerçekçi ve deneyimli.

İSİM SAYISI 9 (DOKUZ) : Hayırsever, insancıl, başkalarına yardım etmeyi seven, sorun çözmede becerikli, sanatsal yetenekleri olan (bazen gizli kalan).

İSİM SAYISI 11 (ONBİR) : Aydınlatan, yol gösteren, fikirleri ile başkalarına yol açan, profesyonel, zeki.

İSİM SAYISI 22 (YİRMİİKİ) : Düzen kurucu , büyük usta, hangi iste olursa olsun başarılı olan, farkındalığı yüksek, geleneksel olmayan.

 

Your Page Title
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üç Sayının Ardındaki Gizli Anlam 111,222,333 Emka 0 6,460 16-11-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka
  Sahte Ruh İkiziniz ile Bağlantıda Olduğunuzu Gösteren 16 Gizli İşaret Emka 0 9,960 09-07-2018, Saat: 23:04
Son Yorum: Emka
  Gizli Güçlere Sahip Olduğunuzu Gösteren 16 İşaret Emka 0 3,618 21-06-2018, Saat: 23:29
Son Yorum: Emka
  Gizli Bir Psişik Yeteneğinizin Olduğunu Gösteren 8 İşaret Emka 0 4,764 11-06-2018, Saat: 21:28
Son Yorum: Emka
  İSMİNİZ VE DOĞDUĞUNUZ MEVSİM KARAKTERİNİZİ NASIL ETKİLİYOR? Emka 0 3,128 09-05-2018, Saat: 15:48
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi