Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kendi Güç Piramidinizi Yaratın ve Akışınızı Düzenleyin


Kendi Güç Piramidinizi Yaratın ve Akışınızı Düzenleyin konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Başmelek Mikail ~ Ronna Herman kanalıylaMichael'in Söylemi

Şimdi Güç Piramidinizi oluşturmanıza yardım edeceğiz, şifa, beslenme almak için   arzu ettiğiniz şeyleri yaratmak için ve ayrıca karşılaşabileceğiniz herhangi bir durumun veya zorluğun İlahi Çözümünü aramak için sessiz bir zamanınızda ve uyku zamanınızda güç Piramidinize girebilirsiniz.

Arzu ettiğiniz şekilde, bir Işık Piramidi hayal edin. Niyetiniz ile, bu piramidin beşinci boyutta tezahür etmesini ifade edin. Piramidinizin üzerinde bir kapak taşı var ve o spirallenen - Işığın Rainbow Işınını içeriyor, bu ışın Baba/Anne Tanrının tüm renklerini, erdemlerini ve niteliklerini kapsıyor.

Piramidinizin içine girerken, etrafa bakının: duvarlar ve taban içsel bir Işık yayıyor ve çember şeklinde dizilmiş on iki tane kristal iskemle var. (zaman zaman daha fazla iskemle ekleyebilirsiniz). Merkezde Kristal bir Masa var ve masanın üzerine yattığınız zaman, bedeninize mükemmel uyuyor. Masanın merkezinin üzerinde asılı olan muhteşem bir berrak kuvars kristali var. Kristalin her iki ucu kesme ve üst bölümü piramidin kapak taşına nüfuz ediyor.

Bu, piramidinizin temel yapısıdır. Ancak, Kutsal Tapınağınızı ziyaret ederken sizin kendi kişisel dokunuşlarınızı eklemenizi ve onu kendinizin yapmanızı öneriyoruz.

Piramidinizi nasıl etkin şekilde kullanacağınızın bir çok örneğini vereceğiz.

Bir Başkası İle Anlaşmazlığı İyileştirmek

Diyelim ki yaşamınızdaki biri ile çatışma durumundasınız. Meditatif bir halde, Kutsal Piramidinize gidin; kristal iskemlelerden birine oturun ve diğer kişinin odanın diğer tarafından oturduğunu imgeleyin, Kristal masa merkezde olsun. O kişinin Yüksek Benliğinden size katılmasını isteyin, o kişi ile bir diyalog kurmak isteyebilirsiniz. Lütfen, egonuzu pasif bir moda getirin ve yönetici olarak Ruhunuz ile kalbinizden konuşun.

Durumunuzu tarafsız olarak ifade edin. Ve sonra durumu Kristal Masanın üzerine yerleştirin, her ikinize de hizmet eden en yüksek sonucu getirecek İlahi Çözümü isteyin. Dönüşümün Mor Alevinin masanın altından alevlendiğini, parladığını, durumu çevrelediğini, düşünce formu/durum içindeki enerjileri uyumladığını ve dengelediğini imgeleyin.

Şimdi, Kristal Masanın üzerindeki Büyük Kristalin parıldamaya başladığını ve Altın Işık demetinin aktığını görün [ışık demetlerini şimşek ve yıldırım şeklinde imgeleyebilirsiniz] Öncelikle, bu Işık demetleri Kristal Masaya ve duruma odaklanıyor. Sonra her ikinize yayılıyor, en sonunda odayı dolduruyor. İlahi Kaynağın enerjisine erişmiş olacaksınız. Ve siz, diğer kişi ve durum Yaradılışın kozmik Yaşam Gücü ile yüklenecek.

Sonra, sonucu Ruh un bilgeliğine bırakmalısınız. Otomatik pilota geçmelisiniz diyebiliriz, nereye gideceğiniz veya sonucun tam olarak ne olacağını bilemiyorsunuz, ama sonucun en yüksek düzenden olacağına güveniyorsunuz.


piramit-gucu-enerjisi-1.jpg


Kendinizi İyileştirmek

Eğer fiziksel bedeninize odaklanmayı dilerseniz   hastalık veya dengesiz bir durum   Kristal Masanın üzerine uzanın. Arzunuzu bildirin, genel ayarlanma için özel bir şey olabilir. Yüksek Benliğinizden veya BEN İM Varlığınızdan kozmik şifacınız olmasını ve Mor Alev sizi sararken ve sonra Işık demetleri aktive olurken işlemi gözetmesini isteyin.

Bu, fiziksel yapınızdaki herhangi kalıntı etkili negatif enerjileri salıverme işlemini büyük ölçüde güçlendirir ve hızlandırır ve Işık bedeninizi inşa eder. İzinleri olmadan başkalarını Kristal Masaya yerleştiremezsiniz (veya bazı özel durumlarda onların Yüksek Benliklerinden izin alırsınız).

Karar Verme ve Tezahür Ettirme

Bir karar vereceğiniz zaman ve vizyonlarınızı ve isteklerinizi somutlaştırmak ve enerjilendirmek için Güç Piramidinizde zaman geçirin. Burada, Birlikte   Yaratımın bir Üstadı olarak ustalaşırken, kendi en dinamik formunda Tezahürün Evrensel Yasalarını kullanabilirsiniz.

Tüm alanlarda gelecek vizyonunuzu aydınlatarak zaman geçirin: spiritüel, zihinsel, duygusal ve fiziksel   Tezahürün yasalarını anlayışınızı Güç Piramidinizde uygulayın ve mucizelerin ortaya çıkışını izleyin.

Eğer bir duruma bir grup dahil ise   örneğin, aile içinde veya iş yerinde   herkesin kristal iskemlelere oturduğunu görün ve durumu merkeze yerleştirin. Her bir kişinin Yüksek Benliğinden onların arkalarında durmalarını ve süreci gözetmelerini isteyin.

Yine, durumu Kristal Masanın üzerine yerleştirin, herkes için en hayırlı sonucu isteyin. İlahi Çözümün gerçekleşmesini isteyin. Ve sonra durumun enerjisine odaklanarak gerektiği kadar zaman geçirin. Mor Alevin onu sihirli bir şekilde nötralize ettiğini ve Ruhun şimşeklerinin onu en yüksek formuna dönüştürdüğünü görün.

Bazen Güç Piramidinizde kendi kendinize olmayı dileyebilirsiniz, diğer zamanlarda piramidinizi dilediğiniz boyuta genişletebilirsiniz, çok sayıda insanı ve hem küçük hem de büyük, ifadenin en yüksek formuna dönüştürülmesi gereken durumu piramidin içine getirebilirsiniz.

Beşinci   boyuttaki güç Piramidinize erişerek, üçüncü boyutun negatif, çarpıtılmış enerjilerini ve dördüncü boyutun çelişkili, belirsiz enerjilerini bypass ediyorsunuz.

Sevgili dostlar, Ruhsal Benliğinizi bütünleştirirken ve kademeli olarak benötesi olurken, Işığın çok boyutlu Varlıkları oluyorsunuz. Bir çoğunuz Solar   Benliğinizi ve Galaktik   Benliğinizi bütünleştirdiniz ve Kaynak   Benliğinize erişme yolundasınız. Yükseliş bununla ilgilidir, Sevgililer; Dünya olarak adlandırılan rüya ülkesine iniş yolunuzda bıraktığınız Benliğin bir çok harika fasetlerine sahip çıkmak.

Ne kadar görkemli olduğunuzu biliyoruz ve muhteşem potansiyelinizi görüyoruz. Dünyamıza adım atın, sevgili kalpler; sizi selamlamak için bekliyoruz.


Ben Başmelek Mikail im.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi Dünyalarımızı Yaratmak Emka 0 2,370 09-05-2018, Saat: 15:35
Son Yorum: Emka
  Ruhsal gelişimin etikleri ve kendi yolunuzun sınırları Magnetho 0 2,634 08-04-2018, Saat: 16:40
Son Yorum: Magnetho
  Bu 20 Kuralı Kendi İçinizde Sorgulamak Algılarınızda Yeni Kapılar Açabilir Magnetho 0 5,742 14-10-2017, Saat: 03:38
Son Yorum: Magnetho
  Enerji Akışınızı Bu Yöntemle Yenileyin Emka 0 2,884 06-09-2017, Saat: 12:45
Son Yorum: Emka
  İmgelemenin Gücü; Kendi Gerçekliğimizi Nasıl Yaratırız? EvrimBilge 0 3,138 14-07-2017, Saat: 04:01
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi