Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koruyucu Bir Baloncuk Oluşturarak Kendinizi Negatif Enerjilerden Koruyun


Koruyucu Bir Baloncuk Oluşturarak Kendinizi Negatif Enerjilerden Koruyun konusu, ENTERESAN BİLGİLER forumunda tartışılıyor.
#1
Negatif ve pozitif enerjiler bu üç boyutlu dünyanın bir parçasıdır. Fakat etrafınızdaki enerji negatif olduğunda, pozitif enerjinizi boşaltacak,üzüntülü ve üzgün hissetmenizi sağlayacaktır.

Bu yüzden negatif enerjiye aşırı maruz kalmak bile sizi zihinsel olarak dengesiz ve fiziksel olarak zayıflatabilir. Bu nedenle aura alanınızı korumak sert ve düşük titreşimlerin sizi etkilememesi için son derece gereklidir.

Kendinizi negatif enerjilerden korumanın 5 yolu vardır.

1. Aura'nızı kapatın

Normal ayarda Aura'nız 6 feet'e kadar genişleyecektir. Herhangi bir yabancı enerjiyi yakalamanın ana kaynağıdır ve bu nedenle olumsuz Aura ile dokunma şansının olduğu kapalı bir odada, aura'nızı kapatmanız tavsiye edilir.

Otururken kollarınızı ve bacaklarınızı gererek yapabilirsiniz. Ya da aura'nızı sadece etrafınızda dolanması için kumanda edebilirsiniz.

2. Çevrenizi Tanıyın

Çevreyi bilmek önemlidir; Bunu yapmak Aura'nızı korumanızı kolaylaştıracaktır. Kaynak bilindiğinde Aura'yı korumak çok daha kolaydır. Ayrıca, negatif enerjinin baskın olduğu yerlerde çok fazla kalmamaya özen gösterin.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...eb9d04.png

3. Olumsuzluğa Tepki Vermeyin

Isıtılmış bir tartışma sırasında, başkalarının olumsuz düşüncelerine tepki vermeyin. Bunun yerine olumlu düşüncelerinizi koruyun. Negatif enerjiye cevap vermemeyi seçerek, kendinizi etkilerinden kurtarabilirsiniz.

4. Meditasyon Ve Egzersiz

Olumsuzluğu önlemek için hem fiziksel hem de zihinsel uygunluk gereklidir. Bu düzenli egzersiz ve meditasyon ile elde edilebilir. Egzersiz kanınızı, meditasyon auranızı temizler.

5. Çevrenizde Enerji Kalkanı Oluşturun

Sizi olumsuzluklardan korumak için beyniniz tarafından yaratılan hayali bir kalkan. Bunun için, zihninizi uzun saatler boyunca negatif enerjiye dirençli hale getirecek kalkan yapmasını emredin. Bu kalkan enerji göndermenize izin vermek için geçirgen olmalı, ancak enerji alımını kısıtlamalıdır.


Kendinizi negatif enerjiden korumak için bu yolları kullanın.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnsanlık İçin Tehdit Oluşturan 5 Negatif Uzaylı Türü Archilles 0 3,215 13-08-2017, Saat: 14:41
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi