Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koruyucu Meleğinizin Olduğunu Gösteren 10 İşaret


Koruyucu Meleğinizin Olduğunu Gösteren 10 İşaret konusu, Melek Enerjileri forumunda tartışılıyor.
#1
Koruyucu meleklerin aramızda hareket etmeleri, bizi gözetlemeleri ve yaşamlarımız boyunca bizi korumaları fikri, çoğu zaman rahat bir şeydir. Bu bize, en karanlık zamanlarda bile, daha büyük şeyler olduğuna inandırarak, bu gezegende yürüyen insanlardan daha fazla umut veriyor. 

İşte Koruyucu Meleğinizin Olduğunu Gösteren 10 İşaret

1.Şekilli Bulutlar

Çocukken, muhtemelen çimlere uzanarak, yüzen bulutları izleyerek ve çeşitli şekilleri tanımlayarak zaman geçirdiniz. Bununla birlikte, eğer bu şekiller size bir arkadaşınızı veya sevdiklerinizi hatırlatırsa, bir zamanlar inandığınız kadar rastgele olmayabilirler. Ruhlar bir mesajı iletmek için bulutları kullanabilir, orada olduklarını bilmenizi sağlayabilirler. 

2.Renkler

Çoğumuz farkında olmasa da, her Başmelek, enerjisini tanımlayan farklı bir renkle ilişkilidir. Bu rengi giyerek, açık bir davetiye göndermek gibi, onları hayatlarımıza davet edebiliriz. Aynı zamanda, bu rengi yakınınızda olduğunu size bildirmek için de kullanabilirler. Aniden her yerde aynı rengi görmeye başlarsanız dikkat edin. Bir kaç kez, emin olun, bu bir tesadüf olabilir - ama eğer devam ederse çok daha iyi bir şeyin işareti de olabilir.

3.Kulaklarınızda Çalan Zil

Kulaklarınızda zil sesi duyuyorsanız ve fiziksel bir açıklaması yoksa, not alın. Ruhsal varlıklar bize rehberlik etmeye ya da bize bilgi sağlamaya çalıştıklarında, bu genellikle "indirmeler" denilen şeyden, perdenin öbür tarafındaki daha yüksek bilginin geçmesinden gelir. Bu bilgi bize manevi düzeyde geçtiği için, kulaklarımızda bir zil sesi veya vızıldama sesi şeklinde gelir.

4.Müzik

Müziğin evrensel bir dil olduğunu söylerler, tüm dillerin, kültürlerin ve ulusların birbirleriyle bağlantı kurmasına izin verir. Bununla birlikte, aynı zamanda ruhsal alandan mesajlar iletme yeteneğine de sahiptir. Ölen bir arkadaş ya da aile üyesi ile ilişkilendirdiğiniz belirli bir şarkı var mı? Belirli bir şarkıyı kafanızdan çıkaramayacağınızı veya gittiğiniz her yerde bir şarkıyı gördüğünüzü fark edebilirsiniz. Bu sadece bir tesadüf olarak açıklanabilirken, manevi alandan bir mesaj olabilir.


fantasy-2538845_960_720.jpg


5.Melek Müdahalesi

Diğer işaretlerden biride, hayatlarının bir noktasında, ani bir mucize için olmasa da umutsuz görünen bir durumdan kurtulan insanlar vardır. Düşündüğünüz bir şeyi aramak için durdunuz, ya da içgüdüleriniz sizi biryere gitmekten vazgeçirmiş olabilir. Bunlar birer mucizedir, ilahi müdahaleye bir örnektir. Birinin sizi izlediğine dair bir işarettir.

6.Kelebekler

Birçok din ve kültürde değişim ve dönüşümün sembolü olarak tanınan kelebekler, bizden önce gelenlerle de bağlantılıdır. Ruh dünyasına geçtikten sonra, tanıdığımız formda her zaman geri dönüş yapamazlar. Bunun yerine, dışarı çıkmak ve orada olduklarını bize bildirmek için kelebekler kullanabilirler.

7.Hayvanlar

Yaşamınızdaki en zor zamanlarınızı geçirirken, etrafınızdaki her şeye dikkat edin. Duygusal olarak uğraşıyorsanız ve yakınlarda bulunan bir hayvan veya kuş olduğunu fark ederseniz veya size destek sunmuş gibi yaklaşıyorsa bunun bir sebebi olabilir. Koruyucu meleklerimiz her zaman doğrudan bizimle bağlantı kuramazken, başka bir varlıktan bize destek sunabilirler.,

8.Beyaz Tüyler

Beyaz tüyler uzun zamandır meleklerin varlığıyla ilişkili bir saflık ve barış işareti olarak görülmüştür. Eğer yerde birini görürseniz, bunun tesadüf olmadığını düşünün. Bulduğunuz tüyler meleklerinizin üzerinde seyrettiği bir işaret olabilir.

9.Parıldayan ve Yanıp Sönen Işıklar

Ruhani varlıklar dünyamıza manevi alandan girdiğinde, onlar sizin gibi fiziksel bir varlık olarak gelmezler. Bunun yerine, dünyamızda hareket eden bir enerji olarak tezahür ederler. Fiziksel olarak onların varlığını fiziksel olarak görmüyorsanız da, onları gözünüzün köşesinden görebilirsiniz. Bu genellikle bir ışık parlaması veya parlak bir etki olarak görülür.

10.Duygular ve Duyumlar


Dikkat etmeniz gereken pek çok fiziksel, somut işaret bulunurken, kendi sezgilerinizin gücünü ve ilk elden deneyimlerinizi asla küçümsemeyin. Bazen sadece birinin yakın olduğunu biliyorsunuz. Bu duyguya konfor, güvenlik ve huzur duyguları eşlik ediyorsa, o zaman koruyucu meleğiniz yakınızda olabilir. Birinin seni izlediği gibi ya da omzunuzda bir eli hissetmek gibi de olabilir.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GÜÇLÜ BİR DÜNYA MELEĞİ OLDUĞUNUZU GÖSTEREN 8 İŞARET Emka 0 5,993 16-11-2018, Saat: 21:20
Son Yorum: Emka
  Melekler İle Temas Halinde Olduğunuzu Gösteren 7 İşaret Emka 0 3,970 02-10-2018, Saat: 15:31
Son Yorum: Emka
  Elinizde Koruyucu Melek Çizginiz Var Mı? Ne Anlama Geldiğini Öğrenin Magnetho 0 11,460 02-06-2018, Saat: 21:14
Son Yorum: Magnetho
  KORUYUCU MELEKLERLE İRTİBAT KURMAK Archilles 0 6,924 25-10-2017, Saat: 15:48
Son Yorum: Archilles
  Koruyucu Meleğimizle İletişim Nasıl Kurabiliriz? Magnetho 0 7,432 14-09-2017, Saat: 15:20
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi