Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KRYON - BİLİMİN ÖN YARGISI


KRYON - BİLİMİN ÖN YARGISI konusu, KRYON forumunda tartışılıyor.
#1
Daha önce bana sorulan bir soru vardı: “Ezoterik dünya bilim vasıtası ile bir gün bileceğimiz bir şey midir?” Ve yanıt evettir. Şu anda, henüz hakkını kazanmamış olan dünya nedeniyle, eğer ayrı tutulmasaydı ve lineerleştirilmeseydi çok daha fazla anlaşılacak olan, ayrı tutulan ve lineerleştirilen çok şey var. Bundan daha önce söz ettik – gezegendeki en yüksek eğitimi veren üniversiteler ve kolejler tüm araştırmaları kategorilere ayırmaya karar verdiler. Bu uzmanlaşma ve verimlilik için yapıldı, ama bir bedeli var.

Fizik, kimya, biyoloji ve tıbbın hepsine sanki bunlar bağımsız bilimlermiş gibi yaklaşılıyor. Elbette, bunlar birbirleri ile ilişkili, ama eğitim kampüslerinde bunların hepsini bir araya koymak için bir “bütünleştirme binası”nın olduğu yer yok. Bazıları şöyle diyecektir, “Pekala, elbette, bunu bu şekilde yapmak zorundayız, çünkü her birinin kendi araştırma müfredatı olmalı. Bunları biraraya getirebileceğimiz yol yok, çünkü bağımsız olarak araştırılmalılar. Her biri ile ilgili bilinecek çok şey var.” Size bir şey söyleyeyim, sevgili İnsan: Aslında bu şeyleri biraraya koymanın bir yolu var. Henüz bunu düşünmediniz ve bu bulmacanın “bütünleştirme” aşamasını göz önüne almadınız. Her şeyin her şey ile ilişkisinin derinliğini bilseydiniz, değişikliğin gerekli olduğunu hemen anlardınız. “Bütünleştirme adımlarınız” veya gözden geçirmeleriniz var. Ama bu bile kayıp.

aba7137850ac4054297f91c4b9760e0a.jpg

Bir şey başka bir şeye yol açar ve keşifler yapılır. Ama bilimin tek bir alanının izole edilmiş özelliklerini araştırdığınız için, çoğu zaman keşifler yalnızca tek bir bilimi zenginleştiriyor. Kimya daha fazla kimyaya götürüyor, vs ve sadece kimyacılar dahiller. Yalnızca diğerlerine bütünleştirilerek çözülebilen bağımsız araştırmaların her birinde asıl bulmacalar var. Ama çoğunlukla bunlar bulmaca olarak kalıyor, çünkü hiç kimse araştırmanın diğer alanlarına, “etrafına bakmıyor”. Bilimin, gezegenin manyetik alanının yaşam için gerekli olduğu fikrini öne sürmesinin sadece son zamanlarda olduğunu biliyor muydunuz? Size bunu 1993’de söyledim, yine de tüm araçlarınız ile bile bilimin bunu göstermesi zor. Bilimleri ayırmanın önyargısı bir çok şeyi sizden uzak tuttu. Fiziği biyoloji ile birleştirmek istemediniz.

Tüm bunları bütünleştirmenin yolları var, özellikle kimya ve fiziği. Sevgililer, bunu yapmaya başladığınız zaman, büyük keşife yol açacak, ama o ayrı olduğu sürece bu gerçekleşmeyecek. Bir alanda uzmanlarınız ve başka bir alanda uzmanlarınız var. Bazen bunlar bir araya gelip parti yapıyorlar, hepsi bu kadar. Uzman oldukları şeyi tartışmak için bir araya gelmiyorlar. Bu şeyleri nasıl ayırabilir ve tam bir bilim adamı olabilirsiniz?

DNA’nın yüzde 90 dan fazlasının kod – içeren kimya değil, veri olduğunu keşfetmeniz 20 yıldan fazla sürdü. Tüm bu zaman boyunca, buna “çöp” denildi, çünkü ona yanlış tanı koydunuz. Onu dilbilimciler keşfetti. Kimya modellerini değil, dil modelini gördüler. Sadece kimyacılar ve biyologların karmaşık ve bilinmeyen kimya bulmacalarına bakması yanlıştır. Varsayımlarınız ve önyargılarınız bu güzel bilgiyi onlarca yıl sizden uzak tuttu.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kryon - Titreşim Düzeyinizin Yükselmesini Engelleyen Faktörler Emka 1 4,031 09-07-2017, Saat: 15:20
Son Yorum: Neval Ercan
  KRYON-RUHSAL KARMALAR Emka 2 3,418 09-07-2017, Saat: 14:48
Son Yorum: Neval Ercan
  KRYON-BEKLENMEDİK DEĞİŞİM Emka 0 3,560 08-07-2017, Saat: 15:16
Son Yorum: Emka
  Kryon - Ben Neyim - Neden Buradayım Ve Reenkarnasyon Archilles 0 4,169 11-06-2017, Saat: 21:26
Son Yorum: Archilles
  RUHSAL KARMALAR – KRYON Emka 0 3,206 19-04-2017, Saat: 11:00
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi