Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KRYON-Çocuklardaki Değişimler


KRYON-Çocuklardaki Değişimler konusu, KRYON forumunda tartışılıyor.
#1
Bir İnsan bebek bugün gezegene geliyor, ama bugün olup bitenler sizin doğduğunuz zamandan farklıdır. Sizler uzayda yeni bir yerdesiniz, Güneş sessiz, ızgaralara yeni bilgi besleyen düğümleriniz ve boşluklarınız var ve bilinç paradigması onlar için sizin için olandan farklı. Onların Genesis (yaratılış) hücreleri, “İnsan nasıl işler” hücreleri değişiyor.

Standart İnsan doğası için olağandışı farklı olan şeyler çalışmaya başlayacak. Özden gelen ile bilinç arasındaki engel, sezgisel benlik gelişmeye başlayacak. Engel azalmaya başlıyor. Kendilerinde neyin yanlış olduğu ile ilgili çok doğru sezgiye sahip olan çocuklara hazır olun. Size bir şeyin yanlış olduğunu söylerlerse, onları doktora götürün! Hemen. Onlara, “Bu senin hayal gücün, tatlım” veya, “Daha sonra geçecek” demeyin. Bunu duyuyor musunuz? Tam şu anda bunu duymaya ihtiyacı olup da dinleyenler var, çünkü onların çocukları, “Tuhaf hissediyorum; yanlış bir şey var” diyor. Çocuk büyütmeye alışık olan anneler ayrıca belirli sağlık kalıpları bulunduğu eski enerji paradigmasına alışıklar. Bu değişiyor. Çocuklar kendi sağlıkları hakkında sezgisel olmaya uyanmaya başlıyorlar. Özden gelene köprü henüz kurulmadı, ama onlarda daha yakın ve onlar bir şeylerhissediyorlar. Özden gelen ilk kez onlarla konuşuyor. Siz buna sahip olmadınız, ama onlar sahipler. Onları dinleyin.

Çocukların Akaş’ı daha net olmaya başlıyor. Bu çocuklar size kim oldukları ve ne yaptıkları hakkında bir çok şey anlatacaklar. Bir ebeveyn iseniz ve şu anda bunu dinliyorsanız, yapabileceğiniz en kötü şey bunu baskılamaktır. Yapabileceğiniz en iyi şey çocuğa mutlak gerçeği söylemektir, mutlak gerçek: “Sana inanıyorum.” Şeyleri yüksek sesle söylediğiniz zaman, çocuğa yardımı olur. Bu içtendir ve çocuk bunu alır. Dinleyin, anne babalar: Bu şeylerde, çocuğunuza müttefik olun, bu çocuklarınızla ilişkinizi değiştirir. Tüm bunlarla ilgili onlara dürüst olun. Herkesin anlamayacağını söyleyin, bu nedenle bununla ilgili sessiz olma zamanları olacaktır. Bunlar Yeni Çağda çocuklar için talimalardır. Bu nitelikler daha da kuvvetlenecek ve sizin talimatlarınız anlamlı gelecek.

child-of-the-universe.jpg

İçgüdü öncesinden daha iyi çalışacak. İçgüdü, İnsanlarda çok fazla görmeye alışık olduğunuz bir şey değildir. Bunu çoğunlukla hayvanlarda görürsünüz, çünkü hayvanların bebeklerinin çok kuvvetli hayatta kalma içgüdüsü vardır. Doğumdan bir kaç saat sonra yürüyebilmeleri için, bu onlara aktarılır! Siz buna sahip değilsiniz. Ama, bu aynı içgüdü mekanik aktarımı İnsanlarda kuvvetlenmeye başlıyor ve özellikle Akaşadan gelen içgüdüler. Bu kimyasal olduğu kadar ezoteriktir (genetik ve Akaşik). Hayvanlarda olduğu gibi, siz de buna sahip olmalısınız ve olacaksınız. Eğitim almadan nasıl yürüyeceğini ve yemek yiyeceğini hatırlayan çocuklar göreceksiniz. Bu eski paradigmadan daha hızlı olacak ve çocuk gelişimini bilen doktorların gördüklerinden daha hızlı olacak. Bu “standartların ötesinde” olacak. Buna hazır olun; bu içgüdüdür. Bu basit kimyadır. Bu daha iyi çalışan DNA’dır.

DNA hücresinin kendisine bakarsanız, neler oluyor diye sorabilirsiniz. Gerçek şu ki, DNA daha fazla bilgileniyor, bazıları “etkinleşiyor” diyor. Ezoterik inançta aktivasyon adı verilen moda olmuş bir sözcük var. Lütfen bunu değiştirmeyin, ama bunun doğru olmadığını bilin. Siz hiç bir şeyi aktive etmiyorsunuz. Bunun yerine, DNA yı mahpustan salıveriyorsunuz. Eğer sandalyeye mahkum, buruşmuş ve hareket edemeyen biri varsa, buna rağmen aniden bu bağdan salıverilirse parmakları çözülür ve elleri tekrar bütün olmaya başlar, bunun nedeni DNA’ya bir şeylerin olmasıdır. Ele veya kasa ya da parmaklara, hatta kola bir şey olmamıştır, DNA’ya olmuştur. Bu salıvermedir. Bu vizyonu taşımanızı istiyorum. Sözünü ettiğim tüm değişimler felce uğramış DNA hapishanesinden salıverilmek ile ilgilidir! Ve (hazır olun), bu aynı anda bedendeki TÜM DNA’da gerçekleşiyor. Bu, “bütün beden deneyimidir,” bölgesel “el/kol” deneyimi değildir.

DNA nız bu eski enerjide felce uğradı ve bunu yaratan sizin kendi özgür seçiminizdir. DNAnız, yaşam süreniz (yaşlanma), hastalıklarınız hepsi bu gezegenin enerjisini almayı istediğiniz yerdir ve DNA’nız işbirliği yaptı. Siz bununla yaşadınız ve bu şimdi değişiyor. Bu DNA aktivasyonu değildir, DNA salıverilmesidir. Salıverme!

Tüm bunların derinliği: Sahip olduğunuz yardımı kavrıyor musunuz? Bir an için tüm bunların bu şeyleri yapan siz olacağını düşündünüz mü? Bu, galaksiyi, içinde bulunduğunuz uzay bölümünü, düğümleri ve boşlukları ve Evrenin yaratıcısı kapsıyor. Bu, Pleiadeslileri kapsıyor, sizin zaman çizginizi kapsıyor ve sevgiyi kapsıyor. Tüm bunlar yeni enerjide oturmanız ve DNA’nızın bağlarını salıvermeniz içindir. Şimdi sevgililer, yaşlı ruhlar, bilmeniz gereken bir şey var. Bunun için yeniden doğmayı beklemek zorunda değilsiniz. Yaşlı ruh tam şu anda, aynen yeni doğan bebek gibi içinde ekipmana sahiptir.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kryon - Titreşim Düzeyinizin Yükselmesini Engelleyen Faktörler Emka 1 3,868 09-07-2017, Saat: 15:20
Son Yorum: Neval Ercan
  KRYON-RUHSAL KARMALAR Emka 2 3,305 09-07-2017, Saat: 14:48
Son Yorum: Neval Ercan
  KRYON-BEKLENMEDİK DEĞİŞİM Emka 0 3,443 08-07-2017, Saat: 15:16
Son Yorum: Emka
  Kryon - Ben Neyim - Neden Buradayım Ve Reenkarnasyon Archilles 0 4,080 11-06-2017, Saat: 21:26
Son Yorum: Archilles
  RUHSAL KARMALAR – KRYON Emka 0 3,054 19-04-2017, Saat: 11:00
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi