Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nefilimler ve İnsanlar


Nefilimler ve İnsanlar konusu, NEFİLİMLER forumunda tartışılıyor.
#1
Kur'an-ı Kerim'e göre Nefilimler insandan sonra gelen ilk canlı türlerinden biridir. Hem Hristiyanlıkta hemde İslam'da Nefilimler var kabul edilir. Nefilimler, bazı meleklerin, hz.Adem'in kızlarından başlayarak diğer dişi insanlara aşık olup, ilişkiye girmesinde oluşan sonuçlardır. Bu melekler, dünyayı ve insanların çoğalımını ve yayılımını izlemek için görevlendirilmişlerdi ama insanlarla ilişki kurdukları için cennetten atıldılar.

Nefilim kelimesi kökünün anlamı " Düşmüşler/ Düşmüş Olanlar " diye adlandırılır.
Nefilimler, en az 4-5 metreden başlamakla 20-30 metreye kadar uzun olabilirler. Az da olsa ruhları psişik yeteneklere izin verir, Nefilimler doğuştan yüksek zekalı oldukları için bilim, teknoloji, metafizik/psionic/psişik konularında merak ve zekaya sahiptirler.

Nefilimler bir süre insanları yönetmiş ama vahşileştikleri için cezalandırlımışlardır ( bu cezalandırma nuh tufanı olabilir ) 3600'lük dönümde Reptilian ırkı, kurtulan Nefilimleri ve eskiden yanlarına aldıkları Nefilimleri kendi gezegenlerine götürdükleri teorileri vardır. ( 21 Aralık 2012 Şu anki 3600 yıllık dönümün tahminen tarihi).

Horus ( Firavun ve sonradan Tanır ) , Anuniki ( babilyon ruhu ama tanrı olarak ta adlandırılır ) gibi varlıkların Nefilim olduu sanılır. Piramitlerin kuruluşunda Nefilimlerin gücünden yararlandığı söylenir.
Nefilimler hakkında sonra yazıcam şimdi diğer türlere geçiyoruz.

İnsanlar;
Allah'ın en büyük varlıklarından biri olup, inifinite ve inverse matrix adını verdiğim ( bunlar benim kendi özel araştırmalarımdır ) özelliklerin yanında psişik yetenekler kullanırlar. İnsan vücudunu insan kendi yapar, fiziksel vücut Aklın ve Ruhun bir fiziksel obje yaratmaya çalışmasıyla oluşur.
İnsanlar, Felin ırkı tarafından geliştirilmiş ve sonrasında Felin ırkıyla yapılan ilişkilerle melez ( yani biz ) oluşmuştur.
Felin ırkı, İnsan Çakrası üzerinde çalışmış ve İnfinitine'i keşfetmişlerdir yani sınırsızı, İnfinitine bir insanın 7 çakranın üzerine çıkıp istedii kadar çakra açmaya başlmasıdır çünkü bir sınır yoktur. Her Çakra başka boyuta kapı açabilir bu boyuttan gelen enerjiler insanların enerji kullanımında büyük yarar sağlar ( uzun yaşam veya iyileşme, boyut değiştirme vs. ).

Global Galaktik Oyun'da "Işık'ı" temsil ederiz bu bir oyun olmadığı halde uzaylı ırklar bu adı vermiştir.
"Lyra" adlı gezegen ilk gezegen olarak bilinir, ilk insan prototipi burdadır. Bazı Efsaneler aslında Felinlerin Tanrı tarafından görevlendirilmiş bilim adamları olduğunu belirtir.( hatırlatırım Hz.Adem Dünya'da yaratılmıştır yani şimdiki ve gerçek insan ırkı biziz )
Bu Gezegen 4. ve 5. boyutta yer alır ( burası gerçekten vardır boyut değiştirebilen wicca'lar ve psionicler bilir zaten )
"Pleiades" 2. gezegendir ve "İkinci Pleiades" bu da 3. yani "Dünya" olarak adlandırdığımız gezegendir. Bu üç gezegen aynı iklim ve koşullara sahiptir. Ben şahsen ilk Pleiades hakkında nasılsa hatıralarım var belki vücudum oluşmadan önce orda bulundum tam olarak bilemiyorum. ( Ruh ve Akıl bedeni tamamladığında/doğum olduğunda hafıza kalır ama 2 yaş bitince tüm hafıza silinir ve temiz/boş hafıza yer alır )
İnsanların şu an Galaktik Oyundaki görevi, Nibiru konseyi tarafından gizli tutulur. Nibiru gezegen gibi gözükmesi sadece bir aldatmadır. Nibiru bir savaş yıldızıdır ve içinde nerdeyse evrendeki bilinen ve bilinmeyen 500.000'in üstünde tür bulundurur. Nibiru aslında 9. boyuttadır ama bilinmeyen bir tarihte ( 2012 ) 3. boyuta geçecektir. Şu an 4. boyuttadır.

İnsanların karşı-parçaları Reptilianlar yani " Sürüngensiler " dir. Dinazor ve Sürüngen ırklarının sahipleridir ( genetik bağları olması bakımından ) Reptilianlar başından beri insanlık düşmanıdır. Şu anda İlliumanitinin sahibidirler. Çoğu ülke onların yönetimi altındadır.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi