Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Negatif İnsanlara Karşı Kendinizi Koruyun


Negatif İnsanlara Karşı Kendinizi Koruyun konusu, KİŞİSEL GELİŞİM forumunda tartışılıyor.
#1
Merhaba sevgili dostlarım. Bu yazımda, Reiki veya farklı enerji sistemleriyle çalışan uygulayıcı dostlar için, negatif insanlara karşı korunmak adına pratik bir yöntemden bahsedeceğim.

Daha önce bir odaya girdiğinizde, odada bulunanlardan olumsuz enerji hisseettiniz mi? Bir toplantıda ya da bir partide bulunduğunuzda, mekanı paylaşan insanlardan gelen olumsuz bir enerjiye maruz kaldınız mı? Belki de, pek görmek istemediğiniz ya da sevmediğiniz biri de orada ve açıkçası kendinizi ona karşı kapatma ihtiyacı hissediyorsunuz. Bir de kalabalık şehirlerde yaşayan ve aynı yolları yüzlerce insanla paylaşanlar var. Her gün farklı farklı insanların enerji alanlarıyla kesişmek yorucu mu geliyor? Bu hissedilen enerji illa bir insandan da gelmeyebilir. Negatif titreşen bir mekanın kendisi bile sizi ürpertmeye ve rahatsız etmeye yetebilir.


maxresdefault.jpg


Reiki veya farklı enerji sistemlerinde uygulayıcı olan dostlar, bu tür durumları rahatlıkla dönüştürebilir ve kendilerini koruyabilir. Şimdi neler yapabiliriz, bakalım;

1 – Bir mekana girmeden önce kendinizi beyaz ya da mavi renkte bir balon içine alın. Bunu şöyle bir niyet söylerek gerçekleştirebilirsiniz: “Ben A B (İsminiz), kendimi Yaradan’ın sevgi dolu ve koruyucu Beyaz / Mavi bir balonun içine alıyorum.” 

2 – Beyaz / Mavi ışığın sizi bir balon gibi sarmaladığını ve kuşattığını imgeleyin. 

3 – İmgelemeden sonra, bu ilahi koruma balonunun sizi gün boyu negatif tesirlerden korumasını isteyin. Burada kanalı olduğunuz enerji kanalının aktif olmasını ve bu balonu enerjiyle doldurmasını niyet edebilirsiniz. Usui uygulayıcıları Cho Ku Rei sembolünü çizebilirler. (Master dostlar da ek olarak master sembolünü ekleyebilirler.) Sembolsüz enerji kanalları için sadece kanalının ismini söyleyerek az önce dediğim gibi, bu koruma balonuna enerji aktarımında bulunabilir dostlarımız.

4- Şayet girdiğiniz ortamda karşılaşmak, konuşmak istemediğiniz bir arkadaşınız varsa, yukarıda dediğim şekilde onu da ayrı bir koruma balonuna sokabilirsiniz. Kanlı bıçaklı birine böyle bir eylemde mi bulunmak? İlla kanlı bıçaklı olmak gerekmiyor tabi, belki yoğun çalışıyorsunuz ve ofiste bir üst yöneticinizin başına ekşimesini istemiyorsunuz. Neyse, okuması garip gelebilir ama o insanı bu işlemle ışık dolu balona almak, onu sizden uzak tutacaktır, hem de gayet pozitif niyetinizle Smile

5 – Son olarak, kanalı olduğunuz enerjiyle sizi sevgiyle kuşatan bu koruma için teşekkürü eksik etmeyin.

Pek çok düşünce, pek çok duygu etrafta serseri kurşun gibi dolaşıyor. Belki girdiğiniz mekan ve içindeki insanlar yeteri kadar pozitif ve olumlu ama bu tür bir korumayla gün içerisinde kendi enerjinizi daha sağlıklı ve verimli kullanabilir hale de gelebilirsiniz. Artık denemesi size kalmış.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  8 basit psikolojik hileyle insanlara istediklerinizi yaptırmanız mümkün Magnetho 0 1,797 19-05-2018, Saat: 13:59
Son Yorum: Magnetho
  Üzerinizdeki Ağırlığın Sebebi Evinizdeki Negatif Enerji Olabilir! Emka 1 1,251 26-04-2018, Saat: 02:52
Son Yorum: kebuter
  Negatif Duygularınızı Kabullenmenin Beyninize Yapacağı Etkiyi Keşfedin Archilles 0 1,151 16-04-2018, Saat: 18:39
Son Yorum: Archilles
  Pozitif Enerji İçin Kendinizi Arındırmanıza Yardımcı Olacak 5 Yol Magnetho 0 849 12-03-2018, Saat: 23:13
Son Yorum: Magnetho
  Otomatik Negatif Düşüncelerden Arının! Archilles 0 1,098 10-03-2018, Saat: 16:08
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi