Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NİSAN 2017 BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK


NİSAN 2017 BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK konusu, Astroloji forumunda tartışılıyor.
#1
KOÇ YÜKSELEN VEYA KOÇ BURCU:

Nisan boyunca burcunuzda kalacak olan Merkür, 10 Nisan’dan itibaren gerilemeye başlıyor ve tüm gerileme hareketini yine burcunuzda geçirecek. Diğer yandan Mars ve Merkür etkileşimi özellikle ay ortasına kadar sözlerinize, kendinizi ifade şeklinize dikkat etmeniz gerektiğini vurgularken, ticari konular, girişimler, anlaşma ve sözleşmeler, yakın çevreniz, kardeşlerle ilgili ilişkilerde kendinize hakim olmanız, sakin hareket etmeniz ve işle veya günlük hayatınızla alakalı konularda aceleyle ve düşünmeden hareket etmemeniz yerinde olur.

Bu ayın sizin için en önemli noktası öfkeyle kalkanın zararla oturacağını unutmamanız olmalı. Teknolojik konular, cihazlar, her türlü alet, bilgisayarlar, cep telefonları alımlarını 5 Mayıs sonrasına bırakmak doğru olacak. Diğer yandan bu aletlerle ilgili arızalar veya benzeri bir duruma karşı da ihtiyatlı olmak, bilgisayarlarda önemli bilgilerinizi yedeklemek yerinde olur. Duygusal konularda Venüs’ün gerihareketinin biteceği 16 Nisan sonrası rahatlamanız söz konusu iken, ilişkilerle ilgili iç hesaplaşmanız, karar vermeye, adım atmaya eğilimli olma durumunuz devam etmekte. Bu ay adım atarken temkinli olmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. 

Başkalarının sözleri, dedikodular, aslını tam bilmediğiniz konuşmalar veya sözlerle hareket etmeyin. Nisan YeniAy döngüsü de burcunuzda gerçekleşiyor ki Nisan ayını daha çok rutinde ve izleyerek, hareket etmeden önce durumları her yönü ile değerlendirerek geçirmenizi tavsiye ederim. Her şeyin gönlünüzce olması dileklerimle…

BOĞA YÜKSELEN VEYA BOĞA BURCU:

Maddi konular, sağlıkla ilgili durumlar, ilişkiler gibi sizin için hayli önemli konularda bir süredir sürekli sorunlar veya engellerle uğraşmanıza neden olan Venüs gerilemesi nihayet bitiyor. 16 Marttan itibaren duygusal ilişkiler, aşk konuları kadar maddi alanlarda da hızlanıyorsunuz. Ancak Merkür gerilemesinedeniyle 10 Nisandan itibaren ticari alanlarda temkinli olun. Eski konular fazlasıyla önünüze gelebilir ve bu eski durumlar ani masraflara, giderlere neden olabilir. Bu ay parasal konularda Venüs sizi rahatlatsa da ay ortasına kadar daha ağırlıklı olmak üzere giderlerle ilgili dengeleri iyi ayarlamanız gerekmekte. Vedik Astrolojiye göre Güneş’in ay boyunca bulunacağı pozisyon nedeniyle yaşam enerjiniz düşerken, kendinizi daha depresif ve mutsuz hissedebilirsiniz. Bu enerjiye yenilmeden, severek yapacağınız uğraşılara yönelmek doğru olur. Diğer yandan çalışma ve mesleki konularda mart başından bu yana devam eden sıkıntılar ve gerginlikler, kadınlar kaynaklı problemler sonuca ulaşıyor ve ay ortasından sonra bu alanlarda da rahatlıyorsunuz. 14 ile 17 Nisan arası sağlığınıza özen göstermek yerinde olacaktır. İlişkilerle ilgili 10 Nisan da gerçekleşecek dolunay sizi yoğun etkileyecek. 

10 Nisanla 17 Nisan arası ilişkiler, duygusal alanlar veya çocuklarla ilgili konularda ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz. Merkür gerilemesi yurtdışı konularıyla ilgili bekleyen veya adım atamadığınız konularda hızlanmanıza destek verecek. 14 Nisandan itibaren Vedik Astrolojiye göre burcunuza geçecek olan Mars enerjisi hızlanmanıza, aktif olmanıza neden olabilir. 

Mars enerjisi aile ve ev konularında çabuk hareket etme eğiliminde olmanıza neden olabilir ki Merkür gerilemesi nedeniyle bilhassa alım satımlarda dikkatli olmak yerinde olur. Her şeyin gönlünüzce olacağı Nisan ayı geçirmeniz dileklerimle…

020720140925218987926_2.jpg

İKİZLER YÜKSELEN VEYA İKİZLER BURCU:

İş ve kariyer açısından bir süredir devam eden inişli çıkışlı ve gergin etkileriniz Venüs’ün kariyer alanınızda düzelmesiyle rahatlamanıza ve tıkanan bir çok noktanın açılmasına, en önemlisi de hızlanmanıza neden olacak. Kadınlar, kadınlarla ilgili sıkıntılar, hatta düşmanlıklarla ilgili yaşadığınız tuhaf olaylar bitiyor. Bir süredir devam eden ilişkiler ve çevrenizle ilgili anlam vermediğiniz gelişmeler sizin bakış açınızın da değişmesiyle taşları yerine oturtmanıza, daha önce fark etmediğiniz bir çok durumun veya kişinin gerçek yüzünü fark etmenize neden olacak. Ay ortasından itibaren ilişkiler ve çevrenizle ilgili görmeniz, anlamanız gereken bir çok olaya şahitlik edeceksiniz. 

Merkür’ün burcunuzun yöneticisi olarak 10 Nisan da başlayacağı retro etkisi eğer kişisel haritanızda Merkür geri hareketli değilse, doğal olarak sizi biraz daha yoğun etkileyecek. Hayatınızdaki hedefler, maddi konular yeni adım ve girişimler adına önceden başlayan konular hariç yeni başlangıçlar yapmayın. Öte yandan sağlıkta merkür gerilemesiyle birlikte bağışıklık sisteminize, alerjilere ve akciğer, bronşlar gibi alanlara dikkat etmeniz çok yerinde olur. Bağışıklık sisteminize ay boyunca önem vermelisiniz. Duygusal konularda Venüs’ün ileri harekete geçeceği 18 Nisan’dan itibaren ters giden bir çok konunun düzelmesi, kendinizi daha rahat ortaya koyabilmeniz söz konusu. 

Nisan ayı sizin için arkadaşlar, sosyal çevre ve aile büyükleriyle ilgili bir çok gelişmeyi beraberinde getirebilir. Her şeyin gönlünüzce olacağı Nisan ayı geçirmeniz dileklerimle…

YENGEÇ YÜKSELEN VEYA YENGEÇ BURCU:

Kariyer alanınızda gerilemeye başlamaya hazırlanan Merkür 10 Nisandan itibaren iş ve kariyer konularında ilginç gelişmeler verebilir. Öncelikle eski konular, kontaklar, eski bir iş görüşmesi, önceden başlayan bir proje yeniden gündeme gelebilir. Devam eden görüşmeler adına da ani gelişmeler, beklemediğiniz durumlar olabilir ki sakin ve akılcı hareket etmeye bakın. Yurtdışı, yabancılar, seyahatler, eğitim veya hukuki bir konuda mart başından bu yana halledemediğiniz bir konu veya iş varsa, 16 Nisandan itibaren meselenin aniden hızlanması söz konusu. Maddi konularda özellikle seyahat, eğitim veya yolculuk masraflarına dikkat etme,  bu alanları iyi organize etmek yerinde olacak. Gelir gider dengelerinize ay boyunca özen gösterin. İş ve kariyer konularında önemli gelişme, beklediğiniz bir haber, anlaşma veya benzer bir durum ay sonunda gerçekleşecek 28 Nisan Yeni Ay’ı ile toparlanacak. Nisan ayında duygusal konularda özellikle ay ortasına denk gelen dolunay sürecinde dikkat etmeniz gerekmekte. Dolunay süreçleri sizi yoğun etkilemekte.

Burcunuzun yöneticisi AY, Nisan ayında Koç burcunda duygusal volümü yüksek bir dolunay süreci yaşatacak. 10 Nisan ile 17 Nisan arası ilişkiler, partnerinizle tartışmalar, ani kararlar, fevri çıkışlar yapmaktan uzak durun. Bu ay yeni bir ilişkiye başlamak adına 17 Nisandan itibaren etkiler daha destekli olacak. Her şeyin gönlünüzce olacağı Nisan ayı geçirmeniz dileklerimle…

ASLAN YÜKSELEN VEYA ASLAN BURCU:

Maddi konular, başkalarının kazançlarından beklediğiniz veya aldığınız alanlarda krediler, alacaklar, komisyonlar gibi bir süredir devam eden Venüs gerilemesi blokajları düzelirken, 17 Nisan sonrası bu alanlarda hızlanıyorsunuz. 14 Nisan da kariyer alanınıza geçen Mars ile temponuz hızlanıyor. Nisan ortasından itibaren hızlanan iş etkileriniz, Mayıs ayda sonuç almanızı kolaylaştırsa da Nisan ayında birden fazla konuya çözüm getirmeniz veya uğraşmanız gerekebilir. 

Ayın hemen başında 10 Nisanda gerçekleşecek Dolunay, yakın çevreniz, kardeşler ve arkadaşlarınızla ilgili gelişmeler verirken, girişimler, bir süredir planladığınız bir konuda adım atmayı da hızlandıracak. Ay boyunca etkin olacak Merkür gerilemesi nedeniyle imzalara ve kontratlara dikkat edin. Bu ay daha çok ele almak, incelemek, yeniden toparlamak adına sizin için uygun olan etkiler, Mayıs ayında bir çok alanda ve özellikle iş konularında sonuç almanızı kolaylaştıracak. Nisan ayını biraz daha sabırlı ve sakin geçirmeye gayret etmelisiniz. 

Duygusal konularda kararsızlıklar, ne yöne gideceğinizi bilememe durumları ay ortasından itibaren daha hızlı ve net kararlar almanıza doğru geçiş yapacak. Ancak merkür gerilemesi nedeniyle duygusal konularda ay boyunca temkinli olmanız yerinde olur. Her şeyin gönlünüzce olacağı Nisan ayı geçirmeniz dileklerimle…

BAŞAK YÜKSELEN VEYA BAŞAK BURCU:

Karşı burcunuzda gerileyen Venüs nihayet 16 Nisanda duruyor ve 18 Nisandan itibaren de hızlanıyor. Ayın son döngüsünde bilhassa ilişkiler, ikili ilişkiler, bu alanlarda kadınlarla bağlantılı yaşadığınız sorunlar düzene girmeye ve sizin bakış açınızda daha net bir biçim almaya başlıyor. Öte yandan ortaklı konular, iş kontakları, günlük hayatınızda sizin için önemli bir çok konuda devam eden blokajlarda yine Venüs gerilemesinin bitmesiyle mayıs ayında daha fazla olmak üzere rahatlamanızı sağlayacak. Yurtdışı kontakları, yabancılarla ilgili işleriniz varsa yine ayın son döngüsünde daha güzel gelişmeler yaşanabilir. Eşiniz veya partnerinizle ilgili bir süredir devam eden sıkıntılı sürecin önemli bir bölümünü de atlatmış olacaksınız. Maddi konular, bankacılık işleri, eşiniz, partneriniz veya aile üyeleri gibi ortak gelirlerinden faydalandığınız kişilerle ilgili de bir çok yürümeyen sorunlu alan 17 Nisandan itibaren yerini daha belirgin ve açık bir döngüye bırakıyor.

Merkür gerilemesi nedeniyle ay boyunca genel olarak maddi konularda dikkatli olmak yerinde olsa da en azından fırsatlar ve olanaklar açısından sizin adınıza rahatlatıcı etkiler de başlamış olacak. Sağlık açısından bu ay bağışıklık sisteminiz, sinir sisteminiz ve alerjilerle, boğaz bölgenize bağlı konularda hassasiyetleriniz artabilir. 

Beslenmenize özen gösterin ve gergin ve stresli kişilerle ay boyunca ilişkinize mesafe koymaya gayret edin. 14 Nisandan itibaren burç değiştirecek Mars, babanız, amcanız gibi erkek aile üyeleriyle ilişkilerinize dikkat etmekte fayda var. Her şeyin gönlünüzce olacağı Nisan ayı geçirmeniz dileklerimle…

TERAZİ YÜKSELEN VEYA TERAZİ BURCU:

Burcunuz yöneticisi Venüs’ün ay ortasında düzelmesiyle, bir süredir devam eden ne yöne gideceğinizi bilememe hali düzeliyor. Bilhassa ilişkiler veya kadınlarla ilgili konularda yaşadığınız tereddütler, kararsızlıklar veya sorunlar netleşmeye doğru geçiyor. Kendi istek ve hedeflerinizi, yapmak istediklerinizi düzene koyarak planlarınızı gerçekleştirme olanaklarınız artıyor. Sağlık alarında yaşadığınız sıkıntılar, özellikle ayaklar, hormonlar ve genel bağışıklık sisteminizle alakalı durumlarda toparlanma yaşayacaksınız. Mesleki konularda hızlanma ve biriken, düzelmeyen veya sonuç alamadığınız işlerde açılmalar özellikle ay ortasından itibaren aktif olacak. Marsın ilişkiler alanınızdan çıkıp, ortak kazançlar ve maddi konularla da bağlantılı bir bölüme girmesiyle farklı kaynaklardan beklediğiniz maddi gelirlerinizde gelişmeler yaşanabilir. Ancak bu süreçte kazalara ve boğaz enfeksiyonlara veya boğaz bölgesi kaynaklı sorunlara dikkat edin.

Nisanın ilk haftası gerçekleşecek Dolunay (10-11 Nisan) duygusal olarak fazla hassas ve içe kapalı hissetmenize neden olabilir. Ay sonunda 28 Nisan da gerçekleşecek Yeni Ay döngüsü karşı alanızda gerçekleşiyor ki ilişkiler, eşiniz, partneriniz, sevdiğiniz biri veya ortaklı işlerinize alakalı önemli gelişmeler yaşanabilir. Her şeyin gönlünüzce olacağı Nisan ayı geçirmeniz dileklerimle…

AKREP YÜKSELEN VEYA AKREP BURCU:

Bu ay gezegenlerin burç değişimleri ve gerileme etkilerinden yoğun enerjiler alacak burçlar arasındasınız. Öncelikle ilişkiler, aşk hayatınız, kişisel konular, hatta kişisel alanlardaki kararlar, şans etkileriniz ve çocuklarla ilgili yaşam akışınızda blokajlara neden olan Venüs gerilemesi düzeliyor. 16 Nisandan itibaren toparlanmaya başlayacak bu konular bilhassa 3 Mayıstan sonra daha da hızlanmanıza, rahatlamanıza neden olacak.  Diğer yandan karşı burcunuza geçecek olan Mars 14 Nisandan itibaren duygusal ilişkiler, ikili ilişkiler ki buna arkadaş ilişkileri de dahil bir süredir sabrettiğiniz bir çok konuda sizi ani ve fevri tepkiler vermeye itebilir, dikkatli olun. İkili ilişkiler, eşiniz veya partnerinizle alakalı alanlarda ani kararlar verme veya gelişmeler yaşama potansiyeliniz artıyor. Bu süreçte ilişkileriniz de gerginlikler de artabilir ki daha sakin olmak yerinde olur.

Diğer yandan gezegenlerin ay boyunca etkin olacak enerjileri sizi bir yandan hareket etmeye iterken, bir yandan da güvenlik arayışınızı, güvende ve iyi bildiğiniz alanlarda kalma ihtiyacınızı arttıracak. Bu süreçte yapmanız gereken bir karar veya adım atarken mümkünse 5 mayısa kadar radikal geçişlerden sakınmanız olmalı. Boğaz bölgesi enfeksiyonlarına da genel olarak dikkat edin. 

Maddi konularda 10 Nisan dolunay süreci önemli bir karar vermenize veya sonuç almanıza, 28 Nisan yeni ayı ise kredilerle ilgili bir durumu sonuçlandırmanıza destek olabilir.

YAY YÜKSELEN VEYA YAY BURCU:

Ev, aile, aile büyükleri, kendi iç dengeleriniz açısından sıkıntılı bir sürece neden olan Venüs gerilemesi 16 Nisandan itibaren meseleleri daha net görmenize ve daha akıcı adım atmanıza, engellerden kurtulmanıza destek verecek. Ev ve yuva alanlarınızda ay ortasından itibaren hızlanacaksınız. İlişkiler ve duygusal konularda, bir arkadaşınız veya çevrenizden birisi vasıtasıyla ilginç bir gelişme, tanışma yaşanabilir. Ancak Merkür gerilemesinin etkin olacağı 10 Nisandan 5 Mayısa kadar olan döngüde tanışma, yeni bir ilişki adına halen temkinli olmaya bakın. Düşünmek, incelemek, araştırma yapmak adına destekli olan enerjiler, harekete geçmek için ay boyunca bir yandan da acele etmeden günlük hayatınızı yönetmenizi gerektirmekte. Bir süredir bekleyen, satılmayan bir mülkünüzle ilgili ani bir gelişme yaşanabilir. 

Taşınma ve yer değiştirmek içinde bu ay hızlı gelişmeleriniz var ancak özellikle anlaşma ve kontaklar açısından merkür gerilemesini 
dikkate almanız yerinde olacak. İş ve kariyer konularında sizi zorlayan iş alanınızdaki Jüpiter gerilemesi Nisan ayı boyunca da aktif ve işle ilgili rahatlamanız 10 Haziran’ı buluyor. Nisan ayında ise özellikle emlak veya benzeri işleriniz varsa, bu alandaki tıkanıklıklar açılmaya başlıyor. Hizmet sektörü ve benzeri konulardaki işleriniz içinse Haziran ayına kadar biraz daha sabırlı olmanız gerekebilir.

OĞLAK YÜKSELEN VEYA OĞLAK BURCU:

10 Nisandan itibaren iş ve meslek alanınıza geçecek olan Mars ile temponuz çok hızlanacak. Koşturmalar, birden fazla işi aynı zamanda yetiştirme durumları söz konusu. Meslektaşlarınız, rakipleriniz veya birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizde dengeli ve sakin olmaya gayret edin. Size bağlı çalışanların hayatlarındaki karışıklıklarla da uğraşmanız gerekebilir. Kısacası ayın ilk çeyreğinden itibaren meslek ve iş alanlarınızda temponuz hayli yüksek. 

Venüs gerilemesi 16 Nisandan itibaren biterken, yakın çevreniz, arkadaşlar, kardeşler özellikle de kadınlarla ilgili konularda bir süredir 
devam eden sıkıntıların düzene girmesine destek olacak. Merkür gerilemesinin başlayacağı 10 Nisandan itibarense ev, yuva, gayrimenkul konularıyla ailevi meseleler, ebeveynlerinizle ilgili durumlarda biraz daha dikkatli olmak yerinde olacaktır. 

Eviniz veya yaşam alanınızda teknik cihaz sorunları, aletlerin bozulması vs gibi konularla fazlasıyla meşgul olmanız gerekebilir. Ev alım satımları, özellikle de kiralamalarla ilgili daha dikkatli olun. Gayrimenkul, emlak işlerinizde imzalayacağınız kontrat ve benzeri evrakları mümkünse gerileme sonrasına bırakın, değilse dikkatli ve danışarak okuyun imzalayın. Duygusal alanlarda ise en büyük rahatlama kendi iç dengelerinizde olacak. Venüs gerilemesi iç huzursuzluklarınızı ve aşkla ilgili konularda duygusal karmaşalarınızı tetikledi. Ay ortasından itibaren ilişkiler açısından durumları daha net görebilmeniz sizi rahatlatacak. Kariyer alanınızın yöneticisi Mars’ın 14 Nisanla burç değiştirmesiyle iş ve mesleki konularda yeni ve ani gelişmeler, hızlı bir tempo yaşanabilir. Öte yandan yine bu alanlarda sakin ve akılcı olmanız yerinde olur. Her şeyin gönlünüzce olacağı Nisan ayı geçirmeniz dileklerimle…

KOVA YÜKSELEN VEYA KOVA BURCU:

Maddi konular, finansal alanlarda mart başından bu yana devam eden dengesiz etkiler, ay ortasından itibaren en azından eski konular, önceden başlayan ama sonuçlanmayan konular açısından sonuç almanızı sağlayacak. Alacak verecek konularına bu ayda dikkat etmekte fayda var. Gelir gider planlamanızı iyi yapmalısınız. 10 Nisandan itibaren gayrimenkul ev ve yuva alanınıza geçecek olan Mars ile emlak ve gayrimenkul konularında ani kararlar verme, birden harekete geçme arzunuz artabilir. Merkür gerilemesi nedeniyle alım satım ve kiralamalarda dikkatli olmalısınız. Mümkünse Merkür gerilemesinin bitimini beklemeye çalışın. Evinizde 10 Nisan sonrası ay boyunca teknik arızalar veya cihazlarla ilgili sorunlarda dikkatli ve tedbirli almakta yerinde olur. 

Bozuk, ara ara sorun çıkaran aletler, teknik her türlü konuda 10 Nisan öncesi bakım ve onarım yaptırmakta yarar var. İlişkilerde venüs gerilemesi boyunca devam eden yanlış anlaşılmalar, tartışmalar 17 Nisandan itibaren daha sakin ve kendinizi daha rahat ortaya koyup ifade edebileceğiniz bir alana yerini bırakıyor. İlişkiler açısından ay ortasından itibaren içsel ve duygusal olarak rahatlamanız söz konusu olacak. 

Burcunuzun yöneticisi Satürn hemen nisan başında geri harekete başlıyor ki sosyal çevreniz, arkadaşlarla ilgili konularda yalnız kalma arzunuz, biraz daha kendinizle olma isteğiniz artabilir. Her şeyin gönlünüzce olacağı Nisan ayı geçirmeniz dileklerimle…

BALIK YÜKSELEN VEYA BALIK BURCU:

Burcunuzda mart ayı başından bu yana geri harekette bulunan Venüs’ün ayın ortasından itibaren düzelmesi başta ilişkiler olmak üzere, özellikle duygusal alanlarda ve iç enerjinizin tekrar dengelemesiyle sizi rahatlatacak. Duygusal konularda atmak istediğiniz adımlar, hedefleriniz açısından nisan ayında daha aktif etkiler söz konusu. Venüs gerilemesi bitimi sonrasında yani 16 Nisandan itibaren hayatınızda hızlanma ve bir süredir devam eden keyif alamıyor hissinden çıkmak söz konusu. 

Maddi konularda bu ay 14 Nisandan itibaren daha dengeli ve sakin bir alana geçeceksiniz. Girişimleriniz, yapmak istedikleriniz, planladığınız ama maddi konular nedeniyle durmak zorunda kaldığınız bir çok alanda adım atmak söz konusu olacak. Merkür gerilemesinin başlayacağı 10 nisandan itibaren eski konular, eskiden planladığınız alanlarda ilerlemek, sonuç almak söz konusu olurken, yepyeni bir konuya başlamak için 5 Mayısı beklemek doğru olur. Merkür gerilemesi ortaklı işler, eşiniz veya partnerinizle alakalı konularda yine ilginç gelişmeler, eski ve bekleyen konuların hız almasını da getirebilir. 15 Nisandan itibaren yakın çevre ve kardeşlerle sürtüşmelere, gerginliklere, eski konuların yeniden gündeme gelmesinin getirdiği tartışmalara dikkat edin. Ayın ilk haftası 10 Nisan da gerçekleşecek 

Dolunay, eşiniz veya partnerinize odaklanmanızı, bu konularda ilerlemeyen bir durumu sonuçlandırmanızı sağlayacak. Ay sonundaki yeni ay ise maddi konular ve finansal işleriniz açısından bekleyen durumları hızlandırabilir veya siz yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Her şeyin gönlünüzce olacağı Nisan ayı geçirmeniz dileklerimle…

alıntı: Şebnem Eksib

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yükselen Burcuna Göre Nasıl Birisin? Emka 0 2,533 01-03-2018, Saat: 14:42
Son Yorum: Emka
  Burcunuza Göre 2018 Yılında Nasıl Hareket Etmelisiniz? – Burcunuzun 2018 Tavsiyesini EvrimBilge 0 3,739 25-02-2018, Saat: 13:42
Son Yorum: EvrimBilge
  Bu Burçları Asla Küçümsemeyin! Burcunuzun Hangi Özelliğine Dikkat Etmeniz Gerekiyor Magnetho 0 3,877 15-01-2018, Saat: 18:58
Son Yorum: Magnetho
  Günlük Burç Yorumları: 15 Kasım 2017 Spiritüeller 0 2,187 15-11-2017, Saat: 14:20
Son Yorum: Spiritüeller
  BURÇLARI GİZLİ ŞİFRELERİNDEN ÇÖZÜN Archilles 0 3,876 16-09-2017, Saat: 14:57
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi