Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PEDOFİLİYE MARUZ KALMIŞ ÇOCUK ASLA SUÇLANMAMALI…


PEDOFİLİYE MARUZ KALMIŞ ÇOCUK ASLA SUÇLANMAMALI… konusu, PEDOFİLİ forumunda tartışılıyor.
#1
Pedofiliye maruz kalmış çocukların yeterince rehabilite edilmezlerse yetişkinlik döneminde benzer eğilimler gösterebileceğini belirten Dr. Yavuz, böyle bir durumda çocukta suçluluk duygusu uyandıracak her türlü söz ve eylemden kaçınılması gerektiğini söyledi. ‘’Ebeveynler acı ve öfke dolu oldukları için çocuğu sakinleştirirken çeşitli hatalar yapabilir ama çocuğun suçlu değil mağdur olduğu kesinlikle unutulmamalıdır’’ diyen Yavuz sözlerine şöyle devam etti: ‘’Pedofiliye maruz kalmış çocuk en kısa zamanda profesyonel bir ekip tarafından tedavi edilmeli ve tedavi masraflarının tümünü devlet karşılamalıdır. Çocuğun ve ailesinin ifadeleri defalarca alınmamalı, yalnızca bir defa psikolog eşliğinde video kaydına alınmış ifade incelenmelidir.
Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla
#2
Bugüne dek bizlere bazı metaforlarla ifade edilmeye çalışılmış olan cehennem yani sürekli hayvanlığın da alt kademesinde kendisini ısrarla tutan bu mahlukatların mekanı malesef bir hayli kalabalık. Bir de bu pedofilinin kan bağına, akrabalarına...vs taciz boyutu var. Bunların hepsi tamamen hastalıklı bir yaşam sürüyorlar. Aramızda nefes alıp toplumun her basamağında sinsi sinsi kamufle vaziyette yaşamlarını sürdürüyorlar. Tabii bunun adı yaşamak sa...
Tekamül basamağında bu ruhların vaziyetine sizler nasıl bakıyorsunuz? Benim bakış açım tamamen ilkel ve nefs üzerine kurulu maddesel bir ortamda nefes aldıkları. Oluşturdukları yeni reaksiyon zincirleri hakkında zerre hanerleri yok.
Keza bu konuyu pedofili başlığından çıkartıp tüm canlı varlıklara cinsel istismar da diyebiliriz ama pedofili çok daha büyük bir kepazeliği betimliyor.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi