Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Psişik Güçlerinizi Kullanarak Kayıp Eşyalarınızı Bulun !


Psişik Güçlerinizi Kullanarak Kayıp Eşyalarınızı Bulun ! konusu, PARAPSİKOLOJİ GENEL forumunda tartışılıyor.
#1
Eşyalarınızı nereye koyduğunuzu sık sık unutuyor veya gözünüzün önündeki eşyalarınızı bulamıyor olabilirsiniz. Kayıp eşyalarınızı ve hatta kayıp tanıdıklarınızı bulmak garantili olmasa da psişik bir takım çalışmalarla mümkündür.

Öncelikle, kayıp eşyalar bulunmak istenmiyor olabilir. Ne mi kastediyoruz? Başınıza gelen her kayıpta bir hayır, bir anlam ve ders vardır aslında. O çok değer verdiğiniz telefonunuzu mu kaybettiniz? İnsanlarla iletişim kurup vakit geçirmektense teknolojiyle fazla haşır neşir olmuş olabilir misiniz? Pırlanta tek taş yüzüğünüzü mü kaybettiniz? Evliliğinizle ilgili son zamanlarda ihmalkarlık ve sadakat sorunları yaşıyor olduğunuz için kaybetmiş olabilirsiniz. Nasıl ki, rüya gördüğünüzde anlamını merak edip araştırıyorsanız, bir eşyanızı kaybettiğinizde iç dünyanıza dönün ve sorun; bu kayıp bana ne anlatmaya çalışıyor? Sorumsuzluk mu ettim?, Mağdur durumda mıyım?

Claircognizance_image.jpg

Bununla birlikte, özel bir eşyanızı sürekli olarak kaybediyor veya o eşyanıza dair kaybetme korkuları yaşıyor musunuz? Bir düşünün, belki de bu eşyanız kaybolmalı ve hayatınızdan çıkıp gitmelidir. Evi dağıtıp talan etmeden önce  sakince bir düşünün.

Siz yine de sembolik anlamını bir kenara atıp, kaybolan eşyanızı ısrarla bulmak istiyorsanız, aşağıdaki yöntemleri deneyerek eşyanıza kavuşabilirsiniz ( tabii o eşyanızı bulmanız hayırlıysa)

Aşağıda yer alan içgüdüsel yollara başvurarak kayıp eşyanızı bulabilirsiniz. Yöntemlerden biri işe yaramazsa, bir diğerine geçebilirsiniz. Odaklanmaya çalışın.

Sarkaç Tekniği

Pendulum.jpg

Öncelikle kendinize bir adet sarkaç bulun. İnternetten sipariş edebilir veya evde kendi kendinize basit bir tane yapabilirsiniz hatta kolyenizi de kullanabilirsiniz. Kolye kullanmıyorsanız, ipin bir ucunu aşağıya sarkacak şekilde tutup, diğer ucuna da ufak bir cıvata bağlayın. Sarkacınızı kurduktan sonra sıra psişik güçlerinizi kullanmada; Sağ yönün “Evet”, sol yönün ise “Hayır” anlamına geldiği mesajını evrene yayın ve buna inanın. İp sağ veya sol yönde hareket etmeyip ileri geri hareketler çizerse, daha çok odaklanmanız gerekiyor demektir. Rahatça oturup sessiz bir ortamda odaklanmaya başladıktan sonra sorularınızı sorabilirsiniz. “Evet-Hayır” cevapları alabileceğiniz sorular sormanız gerekiyor, unutmayın. Örneğin: Telefonum evde mi?, Yatak odamda mı?. Kayıp eşyanızı bulana kadar devam edebilirsiniz ancak unutmayın bilinçaltınızda eşyanızın yerini bilmiyorsanız, bu yöntem size yardımcı olmayabilir.

Çakralarınızı Kullanın(Hislerinizi Dinleyin) filoji-758x426.jpg

Hislerinize güveniyorsanız, eşyanızı kaybettiğinizi düşündüğünüz alanın içinde minik turlar atın daha sonra içinize doğan hissi takip edin yani aslında, çakralarınızın sizi yönlendirdiği yere bakın. Çocukken oynadığınız sıcak-soğuk oyununu hatırlayın: arkadaşınızın sakladığı eşyanın yanına gittiğinizde sıcak, eşyadan uzaklaştığınızda soğuk uyarısı alırdınız. Bu oyun size ilham olabilir. Siz de hislerinizi dinleyerek kaybettiğiniz eşyaya yaklaştığınızda sıcak bir hisse, uzaklaştığınızda ise soğuk bir hisse kapılabilirsiniz. Bunu yaparken gözleriniz kapalı olsun ve odaklanmaya çalışın. Kayıp eşyanıza yaklaştığınızda ellerinizde garip bir çekilme hissedebilirsiniz, bu uyarıları iyi değerlendirin. Mantığınızı değil de içgüdülerinizi dinlemelisiniz. Bir çekim veya sıcaklık hissettiğiniz an hamlenizi yapın. Bu uygulama sayesinde kaybettiğiniz eşya bulunduğunuz alandaysa mutlaka bulursunuz.

Duru İşiti Tekniğini Deneyin

dream-recall-1024x768.jpg

Duru işiti yönteminde, sessizliğinizi sağlayıp sakince oturmanız, ardından odaklanmanız gerekir. Aklınızdan sorduğunuz sorulara kendi içinizden cevap gelecektir. Örneğin “ Nüfus cüzdanım, nerdesin?” Şimdi cevabı içinizde bir yerlerde duymaya odaklanın. Bu uygulamada da mantığınız yerine duyularınız çalışmalı. Unutmayın, kaybolan eşyanızı mantığınızı kullanarak bulamadınız, bırakın da içgüdüleriniz size yardımcı olsun…

Duru Görü Tekniğini Deneyin

awakening.jpg

Duru görü uygulamasında, gözlerinizin önünde hisleriniz doğrultusunda canlanan nesnelerin yerlerini öğrenebilirsiniz. Aklınızda aradığınız nesnenin görüntüsünü canlandırın ve bulunduğu yeri imgeleyin. Belki kayıp eşyanızı koltuğun arasına sıkışmış, yatağın boşluğuna düşmüş veya çantanızın içinde imgeleyebilirsiniz. İçgüdülerinize kulak vermelisiniz.

İç Biliş Gücünüzü Kullanın

Akıl ve mantığınızı tamamen devre dışı bırakarak ve hiçbir şey düşünmeden sadece yürüyün. Gittiğiniz yön muhtemelen eşyanızın kaybolduğu alan olacaktır. Bu yöntemin daha önceki deneyimlerinizden anımsıyor olabilirsiniz. Gerçekten işe yarıyor.

İbadet Edin

İlgili resim

İbadet edip dua ettikten sonra sizin için maddi veya manevi değeri olan eşyanızı bulmak için yaratıcıdan rehber niteliğinde bir mesaj isteyin. Odaklanarak yaptığınız ibadet sonucunda kaybolan eşyanıza dair detaylar çıkabilir karşınıza, inanın.

Rehber Rüyalarınıza Önem Verin

o-WOMAN-SLEEPING-DREAMING-facebook.jpg

Kayıp eşyanızı bulmak için “El Kayyum: Gökleri, yeri ve her şeyi yerli yerinde tutan ” anlamındaki ilahi ismi zikrettikten sonra yaratıcıdan rehber bir rüya görmeyi dileyebilirsiniz. Rüyalarınızı hatırlayamıyorsanız, rahatça uyuyup dinlenebileceğiniz bir tatil gününüze saklayın bu uygulamayı bu sayede rüyanızdaki mesajları hatırlayabilirsiniz.

Gelecekteki “Kendiniz” ile İletişime Geçin

talking-mirror.png

Enerji yasalarına göre, olmuş gibi yapmak gerçekleşmesini istediğiniz durumlar açısından oldukça faydalı sonuçlar getirebilir. Gelecekteki kendinizle konuşuyor gibi ufak bir iç konuşma hazırlayabilirsiniz. Örneğin: “kaybettiğim cüzdanımı da yatak odasındaki çekmeceye koymuşum aslında, buldum sonunda.” gibi ufak bir enerji olumlamasıyla kayıp eşyanızı bulduğunuza inandığınız için gerçekten de dileğinize kavuşabilirsiniz. Unutmayın ki, her şey inançla başlar…

Bir Kerede Bulamadıysanız Daha Çok Arayın

1140-find-lost-items-aarp.imgcache.rev61...fcfcfc.jpgÇabuk pes etmeyin. Yukarıda deneyeceğiniz teknikler pratik ve beceri gerektirir. Uygulamaları tekrarlamaya bakın siz zamanla ne kadar kendinizi geliştirdiğinizi göreceksiniz. Ancak, kayıp eşyanızı mutlaka bulacağınız konusunda şartlanmışsanız, bu enerji sizi bloke edebilir. Şartlamadan inanın ve teslimiyette kalın.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PSİŞİK SALDIRILAR VE KORUNMA Magnetho 0 5,639 28-09-2017, Saat: 13:13
Son Yorum: Magnetho
  Psişik Güç Çeşitleri ve Kullanma Teknikleri EvrimBilge 0 15,936 23-09-2017, Saat: 22:03
Son Yorum: EvrimBilge
  PSİŞİK KORUNMA DUASI Spiritüeller 0 5,910 30-06-2017, Saat: 21:09
Son Yorum: Spiritüeller
  Psişik okuma ve Psişik yetenekleri geliştirmek Spiritüeller 0 4,457 24-06-2017, Saat: 16:18
Son Yorum: Spiritüeller
  Psişik Yetenekler ve ASTRAL SARHOŞLUK Spiritüeller 0 3,246 24-06-2017, Saat: 16:10
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi