Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Reenkarnasyonun Belirtileri


Reenkarnasyonun Belirtileri konusu, Reenkarnasyon forumunda tartışılıyor.
#1
Reenkarnasyonu anlamak için zihnimizin doğasını, vücudumuzun ve zihnimizin ayrı varlıklar olduğunu anlamamız gerekir.

Zihnimizin karakterini anlarsak, geçmişin ve gelecekteki yaşamların varlığını kavrayabiliriz.Birçok kişi, bedenimiz öldüğünde, aklımızın bir mum alevi gibi dışarı çıkacağına inanır.

Budizm'de vücudumuzun bir konuk evi gibi olduğu ve zihnimizinde bu konuk evinde yaşadığı söylenir. Öldüğümüzde, zihnimiz başka bir hayata gider ve vücudumuzu terk eder, tıpkı bir misafirin evi terk edip başka bir yere gitmesi gibi.reenkarnasyon.jpg


Reenkarnasyon Yaşadığınıza Dair Belirtiler

1.Her Gece Aynı Rüyaları Görüyorsunuz

Rüyalar, yaşamınız boyunca yaşadığımız sorunların bir tezahürüdür. Her seferinde aynı şekilde tekrar tekrar meydana gelen garip rüyalar yaşıyor musunuz? Tarihte belirli bir dönemi temsil eden yerlerin ve insanları hakkında mı rüyalar görüyorsunuz? Bu durum ruhunuzun önceki yaşamından anılar hatırladığının bir göstergesi olabilir.

2.İnanılmaz Derecede Güçlü Sezgileriniz Var

Sezgi, açıklayamadığımız bilgi ve bilgeliğe girme yeteneğimizden gelir. Çoğu zaman bu bilgelik, başka bir yaşamda sahip olduğunuz deneyimlerden gelir. Daha çok büyüdükçe, nirvana olarak da bilinen 'kaynağa' dönmeye ne kadar çok yaklaşırsak, o kadar aydınlanırız.

3.Bazı Sıradışı Anılarınız Var

Küçük çocukların daha sonra garip bir şekilde doğru olduğunu kanıtlayan tuhaf anıları olan birçok örnek vardır. Aslında, çocuklar yetişkinlere göre bir ruh için geçiş noktasına çok daha yakındırlar ve çoğu zaman geçmiş yaşamlardan daha kolay şeyler hatırlayabilirler. Daha fazla geçmiş hayatın, daha fazla anı ortaya çıkabilir. Ancak zihnimiz bize türlü oyunlar oynayabilir, bu yüzden yargılamak için acele etmeyin.

4.Dejavu Hissi

Bu bir noktada mı olur? Déjà Vu, daha önce yaşadığımız bir anı hatırladığımız garip duygudur. Dejavu rastgele olur; çoğunlukla sesler, kokular, manzaralar, tatlar ve diğer birçok duyum tarafından tetiklenir. Bazıları dejavunun nörolojik bir uyumsuzluk olduğunu iddia ederken, diğerleri dejavunun diğer boyutların olasılığını (yani paralel evrenler) temsil ettiğini ve bazıları geçmiş yaşam deneyimini açığa çıkardığını düşünür.

5.Bazı Kişilerin Duygularını Hissedersiniz

Ruhumuzu olgunlaştırdıkça, duyguyu emer, bazı durumlarda etrafımızdaki insanların fiziksel acılarını ya da başkalarının yaşayabileceği şeyleri doğrudan hissedip deneyimleriz. Son derece empatik bireyler, insanlarla dolu kalabalık bir alanda olmakta zorluk çekebilirler. Genellikle çevrelerindeki insanların deneyimlerini hissederler. Bu durum ruhunuzun birçok kez reenkarnasyona uğradığının işareti olabilir.


Bunlardan hangilerini yaşadınız? Geçmiş hayatınız hakkında hatırladığınız birşeyler var mı? Deneyimlerinizi bizimle paylaşın!

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Reenkarnasyonun 5 Belirtisi Emka 0 14,950 13-07-2018, Saat: 16:50
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi