Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruh Eşini Hayatınıza Davet Etme


Ruh Eşini Hayatınıza Davet Etme konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Ruh eşi zaman içinde başka bir yerden, varoluş öncesinden tanıdığımız biridir. Ruh eşleri bazen uyumlu olur, bazende olmazlar ama kalbiniz onları içgüdüsel olarak hatırlayacaktır ve onları sevecektir. Ruh eşinin kalbinizi daha hızlı çarptıran ve avuç içlerinizi terleten manyetik bir çekimi vardır. İçlerinde özel bir şey vardır. Onları gördüğünüz için heyecanlanırsınız ve ayrı kaldığınızda da onları tekrar görmeyi iple çekersiniz.

Kendinizi gerçekten sevebilirseniz ruh eşine hazır olursunuz çünkü kendinizle ilgili nasıl hissettiğinize bağlı olarak ruh eşi sizi mutlu edebilir veya mahvedebilir.

Kendinizi sevmeye başlar başlamaz kalp çakranızda ilginç bir enerji açılır. Bu enerji cinsel çakrayı tetikler ve o da ruh eşinizi çağırır. Ruh eşinizi çağırmaya başladığınızda enerjinizden etkilenen diğer insanları da kendinize çektiğinizi göreceksiniz. Size doğru çekim hisseden herkes ruh eşiniz değildir. Hayatta birlikte yürüyeceğiniz doğru kişiyi kendinize çağırmanız önemlidir.

Ruh eşi isterken çok dikkatli olun, tam olarak ne istediğinizi bilin, böylece onları bulduğunuzda tanıyabilirsiniz. Ayrıca Yaradandan ruh eşi isterken uyumlu bir ruh eşi istemeye de dikkat edin. Bazı insanların kafası karışır ve onlar Yaradan'dan ikiz alev isterler. İkiz alev tam olarak size benzeyen biridir ve kendinizden gerçekten hoşlanmıyorsanız bu eşleşmeyi uyumlu bulmazsınız. 

Ayrıca bir başka insanın sizi tamamlamayacağını da hatırlayın, öncelikle kendi başınıza tam olmalısınız. Eğer siz kendi başınıza tam bir insan değilseniz ilişkiye getirebileceğiniz bir şey yoktur.

Birbiriniz için uyumlu bir ruh eşi olabilmeniz bu programların diğer insanda da bulunmasını gerektirir. Okuma seanslarında kadınların sürekli olarak "Etrafta sadece berbat adamlar var" dediklerini duyuyorum. Bunun sonucu olarak tek buldukları şey berbat adamlar oluyor. Aynı şeyi konuştuğum erkeklerden de duyuyorum. Onlar da "Etrafta sadece erkekleri kullanan kadınlar var" diyor. İnandıkları şey bu olduğu için buldukları şeyde bu oluyor. Bilinçaltını ona ne söylediyseniz onu getirir.

Ruh eşlerinin var olduklarını ve onların da muhtemelen sizi aradıklarını bilmek önemlidir. Hayat yolculuğunuz için mükemmel ruh eşini bulmak mümkündür.

Günümüzde her zamankinden daha fazla ruh eşi vardır. Bir insanın birden fazla uyumlu ruh eşi vardır. Bir kişinin farklı yaşlarda, farklı şekil ve büyüklükte düzinelerce ruh eşi olabilir.

Bir ruh eşini çağırmadan önce kendinizi sevmelisiniz. 

İnsanlar olumlu ortak noktaları kadar olumsuz ortak noktaları nedeniyle de birbirine çekilirler. Çekebileceğiniz en iyi insanı kendinize çekebilmek için kendi üstünüzde inanç çalışması yaparak mümkün olduğu kadar çok olumsuz inancı temizlemelisiniz.

İkiz alev tam olarak sizin gibi olan biridir. Tam olarak sizi yansıtırlar, bu iyi bir şey olmayabilir.

Teta tekniği ile veya başka tezahür teknikleriyle bir ruh eşini kendinize çekerken cinsel çakranız açılacağından başka insanları da kendinize çekebileceğinizi de hatırlayın. Emir verme işlemi sırasında "En uygun ruh eşine ihtiyacım var" yerine "En uygun ruh eşine sahibim" demek önemlidir.

Tercihinize göre aynı cinsten mi yoksa karşı cinsten mi bir ruh eşi istediğinizi de belirtmelisiniz.

Çekmek istediğiniz ruh eşi için kriterlerinizi listeleyin ve listedeki her maddeyi dile getirin.

Uyumlu bir ruh eşi sizinle birlikte akar. Bu kişiyle çok az ayrılığa düşerek ya da hiç düşmeyerek kaynaşırsınız.

Hayat seçimlerinizle ilgilidir. Eğer şu anki ilişkinizi bitirmek istiyorsanız bu sizinle Yaradanla arasındadır. Yaradana ilişkinizin kurtarılıp kurtarılamayacağını (kurtarılıp kurtarılmaması gerektiğini) ve bunun nasıl olacağını sorun ve bunun ardından yeni bir ruh eşini isteme konusunda kararınızı verin.

Mükemmel bir ruh eşi istemeyin çünkü bu insan fazla mükemmel olabilir. Bunun yerine size en uygun olan ruh eşini isteyin.

Eğer cinsel olarak sadık birini tercih ediyorsanız ruh eşinizin monogami geni taşımasını istediğinizi belirtin. (Çünkü herkes bu geni taşımıyor)

ikizler-burcunun-ruh-esi-hangi-burctur.jpg

En Uyumlu Ruh Eşinizi Çağırma İşlemi

1. Kendinizi kalbinizde merkezleyin ve var olan her şeyin bir parçası olan Toprak anaya indiğinizi gözünüzde canlandırın.

2. Enerjinin ayaklarınızdan girip taç çakranıza doğru yol aldığını ve yukarı çıkarken de tüm çakralarınızın açtığını gözünüzde canlandırın. Güzel bir ışık topu içinde evrenden dışarı çıkın.

3. Evreni geçin, beyaz ışıkları geçin, koyu ışığı geçin, beyaz ışığı geçin, yasalar olan jöle gibi maddeyi geçin, inci parlaklığında beyaz ışıktan girip var oluşun yedinci seviyesine ulaşın.

4. Şunu talep edin: Her şeyi Yaratan bana en uygun olan ruh eşinin gönderilmesi ve bu kişinin şu özellikleri taşımasını talep ediyorum: (Özellikleri sıralayın)

Teşekkür ederim. Oldu. Oldu. Oldu.

5. Size gönderilecek en uygun ruh eşine yaptığınız çağrının gönderildiğine tanıklık edin.

6. Bu işlem biter bitmez durulanın (akan bir suda durulandğınızı hayal edin bu su dere şelale veya hayal ettiğiniz başka bir şey olabilir) ve alanınıza geri dönün. Dünyaya, toprağa gidin, dünya enerjisini tüm çakralarınızdan çıkarın ve enerjiyi kesin. (Makasla yada bıçakla kesme işareti yapın)


Kaynak: Theta Healing / Vianna Stibal
Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayatınıza Bolluğun Akmasını İstiyorsanız Bu 12 Şeyi Yapmanız Gerekli Emka 0 3,537 09-11-2018, Saat: 22:09
Son Yorum: Emka
  Hayatınıza Bolluk,Şans ve Para Çekmek İçin Basit Ama Etkili Bir Ritüel Magnetho 0 14,090 22-07-2018, Saat: 20:08
Son Yorum: Magnetho
  Hayatınıza Bolluğun Akışını Çekmek İçin Bir Ritüel Emka 0 2,837 05-07-2018, Saat: 22:18
Son Yorum: Emka
  Yüzde Yüz Etkili 21 Günlük Bu Ritüelle Hayatınıza Mucizevi Kapılar Açacaksınız… Emka 0 12,058 06-06-2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Emka
  Niyetleri gerçekleştirme hükmetme ve yaratici gücü aktivite etme EvrimBilge 0 3,552 19-12-2017, Saat: 16:39
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi