Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruh İle Yaşam Arasındaki Bağ Olan EPİFİZ


Ruh İle Yaşam Arasındaki Bağ Olan EPİFİZ konusu, Bilinçaltı forumunda tartışılıyor.
#1DMT (dimethyltryptamine) beyin tarafından salgılanan bir çeşit hormon olan dmt Tryptamine ailesinin en güçlü elemanı olarak biliniyor. DMT NİN yaptığı psikedelik etkiler Bir çok araştırmada kanıtlanmıştır ve bilinmektedir.

bilinen dünya üzerinde Yaşayan her canlı ya DMT salgılıyor, ya da DMT ile yaşıyor.

Bu maddenin varlığı uzun süredir biliniyor ancak tamamiyle ne işe yaradığı halen anlaşılamamıştır.

çok ilginç ki bir araştırma sonucu dmt nin yan etkisi olan LSD ya da LSD-25 dünyanın en güçlü Uyarıcı veya uyuşturucusu ünvanını kazandırmıştır. yani bir zamanlar dünyayı etkisiyle korkutan LSD bir DMT kırması. tamamen labaratuvarda üretilmiş ve DMT ye yakın etkiler yaratan ancak çok daha farklı bir maddedir. ve üretilebilmesi için genelde bitkiler kullanılır.


sıralama yaparsak yada bu maddenin oluşumuna geri dönersek önce DMT salgısı DMT salgısı için ise Epifiz bezi gereklidir. işte bütün başlangıç noktasıda burası.

peki Epifiz bezi nedir ruh ile alakası ne olabilir.

Epifiz beynimizde bulunan bir hormonal bezdir.bildiğiniz gibi beyinde bulunan bütün organlar simetriktir ve her bölge ikiye ayrılır. ancak bir şey hariç oda Epifiz bezi dir. Epifiz bezi beynimizin tam ortasında sağı solu olmayan ikiye bölünmemiş bir organımızdır.Diğer ismi pineal glaed bezdir. Epifiz bezi kozalağa benzer bir yapısı vardır ve sembol olarak pek çok dini inaçlarda kullanılmaktadır.


bu kozalaksı yapıya Buddha heykellerinin kafasında, papanın asasında ,Sümer Tanrısı,Asur Kralı Sargon,Yunan Tanrısı,
Vatikan'da bulunan kozalak heykelinde, rastlayabiliriz. ayrıca doğu inançlarında ise 3.göz olarakda epifiz bezi sembolü kullanılmıştır.

DMT, insanda doğal olarak uyku ve rüya durumlarında salgılanmaktadır. bildiğimiz gibi rüya halide bilimsel durumların haricinde ruhani bir boyut olarakda biliniyor.
DMT kullanmış ya da bu maddeye maruz kalmış kişilerde alınan sonuçlar ise pek çok hayali ve kalıcı etki bırakan bazı kararlılıklar ve yanı sıra hastalıklar görülmüştür.


Şamanlar bildiğimiz gibi dinsel ve ruhani olaylarada ruhlarla insanlar arasında iletişim kuracağına inanılan kişidir ve beyinlerinde yüksek DMT salgılaması olduğu düşünülüyor çünkü
temporal lob epilepsisi diye bilinen hastalık , beyinde yüksek miktarda DMT salgılamasına sebep olduğu için, farklı boyutlara kapılar açıyor ve bir takım şizofrenik sanrılara sebep oluyor.


bazı bilim insanlarına göre DMT BİR GERÇEKLİK MOLEKÜLÜ OLMUŞTUR..

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla
#2
İnternette kargı kamışından ayahuasca hazırlanabileceğini yazan bir sürü yazı var ama hazırlayıp başarılı olan hiç kimse yok çünkü kargı kamışından ayahuasca hazırlanamaz. Ben bu zamana kadar ruh-ölüm-varoluş-3. göz ve Ayahuasca iksirini en doğru, en tutarlı olarak instada shamanin.gunlugu adındaki sayfadan dinledim. Parapsikolojik anlamda çok bilgili ve herkesin sorusuna çok tatmin edici cevaplar veriyor. Ayahuascanın daha anlatılmayan gizli yönlerini dinlediğimde şok olmuştum birde ayahuasca belli bir tekamül kazanmadan içilmemeli ama millet tam tersini yapıyor tekamül kazanmak için içiyor kesinlikle herşeyi ters anlayan ters yapan bir milletiz
Şeytan olarak doğmazsın. Seni dönüştürürler...
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi