Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sonsuzluk Sembolü Ve Taşıdığı Güç


Sonsuzluk Sembolü Ve Taşıdığı Güç konusu, KİŞİSEL GELİŞİM forumunda tartışılıyor.
#1
Çoğumuzun Sonsuzluk Sembollerinin ne olabileceği hakkında bir fikri var. Sonsuzluk Sembolleri binlerce yıldır var.

Mezopotamya, Mohen Jo Daro ve Yunanlıların büyük uygarlıkları sırasında oradaydılar. Onları gerçek güçlerinden kurtardılar. Evet, her şey bilgi ve bilgelikle ilgili, fakat bilgi ve bilgelik, onların içinde ki dünyaya sahip.

Yaptığımız her küçük şeyin özüdürler. Sonsuzluk sembollerinin birçok faydası vardır .

Mısır firavunlarının  yılanlarla birlikte yerleştirilen bu sembolü olduğu söylenir. Teknoloji tanrısı Thoth, bunun yaratıcısıydı.

Benzer şekilde, Hint mitolojisinde de Kundalini enerji ruhunun aynı sembollere sahip olduğu söylenir. Ayrıca Yunan tanrıları Aesculapius ve Hermes de bu sembollere sahiptiler.
C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...f26121.jpgSonsuzluk sembolünü kullanmanın bir kaç farklı yolu:1.ŞİFA

Sonsuzluk sembolünün sahip olduğu güçler hastalıkların iyileştirilmesi için uygundur. Gerçekten şaşırtıcı olmalı, aesculapius'un dünya çapında hastaneler ve tıbbi bakım için bu sembolu kullanan personeli olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse, bir dahaki sefere öksürüğünüz yada bir rahatsızlığınız  olduğunda, bir parça kağıda bir şekil 8 çizin, döngülerinden birine “sağlık” yazın ve cebinizde taşıyın.

2.SINAVLAR

Puanlara yardımcı olur. Denemenin bir zararı yok. Eğer geçmek için bu tür uzunluklara gitmek isteyen bir sınav için hazırlıksız olduğunda, sen de bu deneyebilirsiniz. Bir kağıt parçasında, Şekil 8'i çizin ve döngülerden birine ‘bilgi’ yazın ve diğer döngülerede ‘bilgelik’ yazın. Yanınızda taşıyın ve ne olduğunu görün.

3.SEVGİ

Ne kadar aptalca olursa olsun, biriyle uyumlu bir ilişki kurmaya ve sürdürmeye yardımcı olur. Bir kağıda, bir şekil çizin 8 döngülerden birine isminizi yazın, diğerine de eşinizin adını yazın. Daha sonra, eylem sizi sakin ve huzurlu hale getirene kadar hafifçe izlemeyi deneyin. Bu kesinlikle kalbinize çarpacak  siz ve ruh eşiniz arasında bir bağlantı kuracaktır.

4.ŞÜPHELER

Şekil 8 i olduğu gibi, aksi halde yapamadığınız sorunlarınızı çözmek için kullanın. Bir kağıda bir şekil 8 çizin ve seçimlerinizi döngülere yazın. Daha sonra, hafifçe başınızı bulmaya başlayıncaya kadar hafifçe figürü takip etmeye başlayın ve siz uzaktasınız, stresden uzaksınız. Bunu birkaç gün boyunca yapın ve çözümünüzü önünüzde göreceksiniz.


Bunlar, uygulamalarının birkaçı. Güçleri olduğu için dikkatli kullanmanızda fayda. Eğer inanmıyorsanız, sadece dene.

Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi