Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Spiritüel Yani Manevi Seks Hakkında


Spiritüel Yani Manevi Seks Hakkında konusu, CİNSELLİK forumunda tartışılıyor.
#1
Spiritüel Yani Manevi Seks

Malesef dini unsurlar, toplumsal gelenekler göz önüne alındığında, toplumumuzda, sekse bakış açısına duvarlar örülüyor. Günah, haram, zina, ayıp diyerek, seks ile alakasız bilgileri, yetişen neslin beynine zerk ediyor çoğumuz. Cinselik ve seks varsa, o şey ayıptır demek ne kadar doğru olabilir ki? Dogmatik ideolojiler, binlerce yıldır bu ayıpları?! gelenek haline getirmiştir. Körü körüne, inanmadan araştırmayı ilke edinmiştir. Seks, kucaklamak, sarılmak kadar doğal karşılanmalıdır. Bir çok kirli ve sapık fikir ile bağlantılı olmasına rağmen, seks ve sevişmek eylemi, derin ve kutsal sayılmalıdır.

Cinsel Suçluluk ve Utançla Nasıl Başa Çıkılır?

Türkiye'ye baktığınızda Cinsellik kesinlikle bir tabudur. Bu, bilinçli ya da bilinçsiz, kontrol edemediğimiz hisler topluluğudur. Bunu bastırabilir miyiz? Bir yere kadar kesinlikle. Utanç duygusu, bizim, bir çoğumuzun cinselliği doğru olarak öğrenmesine karşı en büyük engellerden birisidir. Utanç kavramının, her yerimize bulaştığı bu kültürde, televizyonda çıkan sevişme sahnelerinde kanal değiştiren bizler, bir cinayet, kavga, dayak veya işkence sahnesinde, ailece ve rahatlıkla televizyon karşısında oturabiliyoruz. Taşlar yerine oturuyor değil mi mantığınızda? Sizce hangisi İzleyici Dostu? Şiddet mi yoksa cinsellik mi?

Evlenince, Eşimizle Öğrenir ve Yaşarız Yanılgısı

Kadının yatakta bir meta, erekte olan penisi indirme aracı olarak görüldüğü bir toplum mu istiyorsunuz? Ülkemizde, kaç kadın, eşi tarafından gerçekten tatmin ediliyor? Orgazmı hiç bilmeyen kadınların olduğu bir ülke mi istiyorsunuz? Ki Türkiye, şu an geneliyle öyle bir memleket. Erkeğin boşalması, sonra kıçını dönüp yatması acizlik değil de nedir? Utanç, ailelerimiz ve toplum tarafından bizlere öğretilen bir duygudur. Aslında hak etmediğimiz bu utanç ve suçluluk yüzünden, kendi kutsallığımızın farkında olmaz, bedenimizi tanıyamaz, arzularımızdan yoksun ve kuru kuru yaşamak zorunda bırakılırız. Yani doğamızı bastırırız.

Seks, Ruhların Müzikal Melodisidir.

Cinsellik, sizi oluşturmaz tabi ki, sizin bir parçanızdır sadece. Ama cinsellikten kaçmak ve onu inkar etmek, ruhunuzun parçalanmasına, bedeninizde enerji tıkanıklıklarının oluşmasına, sizi eksik ve sınırlı kılmaya yol açar. Cinsel orgazm, insana, uzay  boşluğunda sınırsız keyif tadı verir.a3e0db76-d2e1-4d75-ad56-a01057655819.jpg

Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi