Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sürekli Şiddetli Baş Ağrısı Çekiyorsanız


Sürekli Şiddetli Baş Ağrısı Çekiyorsanız konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Sürekli baş ağrısından muzdarip olan bir hastaya İbn-i Cezerî hazretleri şöyle söyledi;
''Başınızın ağrımadığı zamanlarda bu duayı okuyun 7 güne tamamladığınızda yüce Allah'ın Şafi isminin hürmetine bir daha başınız sık sık ağrımayacaktır''dedi ve hasta muzdarip olduğu ağrılardan kurtuldu.


1001 defa ''Ya Keriymü Ya Rahıym'' zikredilir

Sonra dua 41 defa okunur. Dua:

Lâ ilâhe illallâhül melikül hakkul mübîn Muhammedün rasûlüllâhi sâdikul va’dil emîn. Veellefe beyne kulübihim lev enfakte mafilardi cemîan ma ellefte beyne kulûbihim velâkinna Allâhe ellefe beynehum innehu azîzun hakîm. Allâhumme rabbenâ zidni ve eluğuz bin vey selülkiye ilmen ve âtinâ fîd dunyâ minen nisai mesna ve sulase ve ruba. Uruben etrâbân. Vemin âyâtihi en ḣaleka lekum min enfusikum ezvâcen liteskunû ileyhâ vece’ale beynekum meveddeten verahmeten inne fî żâlike leâyâtin likavmin yetefekkerûn. Allâhumme rabbenâ etmim eluğuz ibni vey selülkiye ve lenâ nûrenâ ve vagfir lenâ, Rabbibni lenâ kesiran nisaa fîd dunyâ ve edhilnâ fî kesiran nisaa ve âtinâ min fîd dunyâ besse kesiran nisaa ve zevceha. inneke alâ kulli şey'in kadîr. Elhamdu lillâhillezî faddalenâ alâ kesîrin min ibâdihil mu’minîn. Vec'al li fîd dunyâ kesiran nisaen. Vehuvelleżî ḣaleka mine-lmâ-i beşeran fece’alehu neseben ve sihrâ vekâne rabbuke kadîrân. Allâhumme rabbenâ etmim eluğuz bin vey selülkiye ve lenâ nisaa. Ve ezzin fîn nâsi bil hacci ye’tûke ricâlen ve alâ kulli dâmirin ye’tîne min kulli feccin amîkın.


Manası:


Mülk sahibi Melik, hak ve varlığı birliği apaçık Mübin olan Allah’tan başka hiçbir ilah yoktur. Vadinde sadık ve emin olan Muhammed (asm) Allah’ın Rasulüdür. Ve (Allah), onların birleştirmiştir. Sen yeryüzünde bulunan her şeyi verseydin, yine onların birleştiremezdin, Çünkü O, mutlak galiptir, hikmet sahibidir. Merhamet peydâ etmesi de O'nun (varlığının) delillerindendir. Doğrusu bunda, iyi düşünen bir kavim için ibretler vardır. Rabbim! Bizi rahmetinin içine al (dahil et). Bize Senin katından bir rahmet ver. Muhakkak ki Sen, herşeye kadirsin. Mü’min kullarının çoğundan bizi üstün kılan Allah’a hamdolsun.Rabbimiz, bizim nurumuzu tamamla ve bize mağfiret et. İnsanı sudan yaratıp, bir nesil hâline getiren de O’dur. Senin Rabbinin gücü her şeye yeter. Ve insanların arasında haccı ilân et ki, yaya olarak ve develer üzerinde uzak dağ yollarının hepsinden sana gelsinler.


Defalarca tecrübe edilmiş sürekli olumlu sonuç alınmış bir duadır sürekli başınız ağrıyorsa bir süre başınız ''ağrımadığında'' bu duayı okuyun ilk başlarda ağrıyacaktır ama ağrı da azalacaktır ve 7-10 gün kadar sonra tamamen ağrı kesilecektir o zaman okumayı bırakabilirsiniz ağrı tamamen geçene kadar okursanız çok iyi olur. Sevdiklerinizle duayı sizde paylaşın ki herkese şifa olalım.

Your Page Title #satışortaklığı
Şeytan olarak doğmazsın. Seni dönüştürürler...
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  El ve Ayaklarınız Sürekli Üşüyorsa Doğal Tedavi Yöntemi Emka 0 2,769 01-12-2017, Saat: 03:02
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi