Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Telepati’de Rüya Uyumu Çalışması


Telepati’de Rüya Uyumu Çalışması konusu, TELEPATİ forumunda tartışılıyor.
#1
Rüya laboratuvarlarında on yılı aşkın bir süredir yürütülen çalışmalardan alman sonuçlara göre, «Seni rüyamda göreceğim,» sözüyle ifade edilen temenninin arkasında bir gerçek yatmaktadır. Bir rüya yaratıcısı olmak ve birine rüya neşretmek mümkün gibi görünmektedir. Bunu denemek için, hevesli olan ve tercihan, rüyalarını not etmeye ve hatırlamaya alışık olan bir eş bulun. Laboratuvarlarda, süje-lerin rüya gördükleri süre cihazlarla tespit edilmekte ve her rüyadan sonra uyandırılan süjeden, edindiği izlenimleri kaydetmesi istenmektedir. Dolayısıyla, sizin de, istiareye yatacak olan eşinizin hevesli ve disiplinli bir kişi olmasına dikkat etmeniz gerekecektir.

telepathy.jpg

On resim seçin. Bunların duygusal içeriğinin kuvvetli olması ve bazılarının da hareketli sahneler içermesi iyi olur. Deneyciler, duygusal ve hareketli konuların daha kolaylıkla aktarıldığını belirtmektedirler. Eşinize, seçtiğiniz resimlerden bahsetmeyin. Uyuduğundan iyice emin olduktan sonra, saati kaydedin ve rüya .konunuzu göndermeye başlayın. Kendinizi, gönderdiğiniz imaja, oradaki duygulara kaptırın. Dokunma duyusuyla algılanabilecek bir unsur varsa, onu da nakletmeye çalışın. Daha sonra, sözkonusu sahneyi canlandırın: Eğer bir döğüşie ilgili bir resimse, döğüşüyor gibi yapın; dansla ilgiliyse, dans edin. Alıcı, uyanır uyanmaz, gördüğü rüyaları tüm ayrıntılarıyla kaydeder. Bundan sonra, gönderdiğiniz resimlerle alıcının rüyalarının karşılaştırılması gerekir, ikisinin arasında doğrudan bir ilişki bulamazsanız dahi, rüya kayıtlarını iyice inceleyerek, ayrıntılarda çeşitli ilişki seviyelerine ilişkin unsurların bulunup bulunmadığına bakın.

Daha eski bir geçmişi olan, daha basit bir gece telepatisi ise, uyuyan bir kimseyi uyandırma çabasını kapsar. Eşinizin uyuduğundan emin olduğunuzda, saati kaydedin ve onu zihnen vereceğiniz emirlerle uyandırmaya çalışın. Kalkması için seslendiğinizi, uyanmaya çalıştığım zihninizde canlandırın. Ayrı evlerde kalıyorsanız, alıcının da gece uyandığı saati not etmesi gerekir. Bu deneyi gecede bir kez yapmak yeterlidir.

Bu türden bir telepatik uyandırma olayı, Jack Sch-vvarz’la eski iş arkadaşlarından Nancy Ostrander arasında geçmiştir: Schwarz, otelde kalan Ostrander’i, sabahleyin erkenden telefonla uyandıracaktır. Ne varki, kararlaştırılan saatte bir rüya gören Nancy kendiliğinden uyanır. Rüyasında, Schwarz, uyanmasını, aksi halde bulaşamayacak-larını söylemiştir. Daha sonra anlaşıldığına göre, o sabah telefonun çalışmadığım gören Schwarz, zihninden telefon etmeye ve aynı zamanda, birinin Nancy’nin kapısını çaldığım tahayyül etmeye karar vermişti. Ve Nancy’yi uyandırmayı başarmıştı.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lightbulb Kurs Bitirme Sertifikalı Online TELEPATİ Eğitimi Emka 0 4,048 30-12-2020, Saat: 11:27
Son Yorum: Emka
  Telepati veya Düşüncelerin İletimi Spiritüeller 0 2,964 24-09-2018, Saat: 22:06
Son Yorum: Spiritüeller
  Telepati Nedir? Nasıl Yapılır? EvrimBilge 0 3,305 18-02-2018, Saat: 15:07
Son Yorum: EvrimBilge
  Telepati Bağı Kurmak İçin Uygulanan Teknikler ve Yöntemler EvrimBilge 0 5,385 24-09-2017, Saat: 03:21
Son Yorum: EvrimBilge
  Telepati’nin Öğrenilmesini Etkileyen Faktörler Archilles 0 3,582 17-08-2017, Saat: 13:11
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi