Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tepe Çakranızın Açılmaya Başladığını Gösteren 5 Belirti


Tepe Çakranızın Açılmaya Başladığını Gösteren 5 Belirti konusu, Çakra forumunda tartışılıyor.
#1
Tepe çakrası vücudumuzdaki birçok çakradan biridir. Kafanın tam tepe noktasında bulunan ve vücuda enerji verdiğine inanılan bir çakradır. Mor ve beyaz renkle ilişkilendirilir. Tepe çakrası evrenle olan iletişimimizi sağlar ve daha bilinçli olmamıza sebep olur. Bu sebeple bilincinizde ve algı şeklinizde olan değişimler tepe çakranızda olan değişimlerin bir yansımasıdır diyebiliriz. Peki ama tepe çakramızda olan değişimleri anlamamıza yardımcı olacak diğer değişkenler neler? Bunları kısaca şöyle sıralayabiliriz;

kad%25C4%25B1n-tepe-cakrasi-acilmasi.jpg

1) Uyku düzeniniz değiştiyse
Uyku düzeninizde garip kaymalar bunun ilk işaretlerindendir. Örneğin hiçbir sebep yokken, normalde uyuduğunuz saatlerde uykunuz gelmiyor ve öylece oturmak istiyor olabilirsiniz. Ancak bunun ardından yatağa girip uyuduğunuzda ise kesintisiz uyuyor ve hemen sabah olmuş gibi hissediyorsunuz. Uykuya dalmadan önce, huzur verici sesler veya görüntüler gözünüzün önüne gelebilir.

sleep.jpeg

2) Yemek yeme düzeniniz değiştiyse
Ya çok az ya da çok fazla yiyorsunuz. Bu durum herkeste farklılık gösterebilir. Bu durum size oldukça tuhaf geliyor olabilir tepe çakrası ile alakalı olarak, en yaygın özelliklerin başında gelir. Yeme düzeninizde olağandışı bir durum gözlemliyor musunuz?

yemel.jpg

3) Önceden tecrübe etmediğiniz şekilde baş ağrısı çekiyorsanız
Zihininiz ve vücudunuz önceden deneyimlediği şeyleri tekrar yaşadığında bunu anımsama konusunda oldukça iyidir. Ancak burada söz konusu olan şey öncekilerden farklı hissettiren baş ağrılarıdır. Bu ağrılar genellikle ağrı kesiciye de duyarsız gibi gözükürler. Sakın paniğe kapılmayın çünkü bu ağrılar bir süre sonra geçecektir. Yapmanız gereken şey kendinizi geçiş sürecinde olduğunuza inandırmaktır.

headache.jpg

4) Yalnız kalmak istiyorsanız
Daha önce hiç istemediğiniz kadar yalnız kalmayı isteyebilirsiniz. Bir gece yarısı tek başınıza oturmak ve hayat hakkında düşünmek size hiç olmadığı kadar cezbedici gelebilir. Bu duruma kendinizi çok kaptırmayın ancak hergün sadece size özel en az bir saatiniz olduğundan da emin olun. Kendinizle başbaşa kaldığınızda önünüzde iç dünyanızda açılacak kapılar sizi çok şaşırtacaktır.

yaln%25C4%25B1z-1.jpg

5) Daha farkında hissediyorsanız
Tepe çakrası doğrudan bilincin gelişimiyle ilgili olduğundan ve bilincinizi uyandırdığından etrafınızdaki her şeyin çok daha fazla farkında olduğunuzu gözlemleyebilirsiniz. Önceden anlayamadığınız şeyler size bu dönemde anlamlı gelmeye başlamış olabilir. Ya da önceleri öfkeli olduğunuz kişilere karşı sebepsiz bir affediş ve anlayış içine girebilirsiniz. Doğaya ve canlılara karşı da farklı bir görü hissedeceksiniz.

Bu ve diğer semptomları yoğun olarak yaşıyor ve kendinizde anlamlandıramadığınız bir değişim sezinliyorsanız, tepe çakrası üzerinde daha fazla araştırma yaparak kendinizi bilgilendirmelisiniz. Sağıkla kalın!

tepe-c%25CC%25A7akras%25C4%25B1.jpg

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taç Çakralarınızın Açıldığını Gösteren 5 Belirti Emka 0 3,804 02-10-2018, Saat: 15:35
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi