Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Üçüncü Gözünüz Yanlışlıkla Açıldığında Karşılaşacağınız 5 Garip Deneyim


Üçüncü Gözünüz Yanlışlıkla Açıldığında Karşılaşacağınız 5 Garip Deneyim konusu, 6.HİS forumunda tartışılıyor.
#1
Üçüncü Göz, görmenin ötesinde görmeyi sağlayan görünmez bir gözdür. Bazı akademisyenlere göre, alnın içinde yer alan önemli ve güçlü bir Enerji merkezi ile ilişkilendirilen bir gözdür. Çoğu için, iki kaşın ortasında yer alır. Ama üçüncü göz yanlışlıkla açılırsa ne olur?

Üçüncü Göz

Kafatasının içinde bulunur ve bir yumurtanın şekline sahiptir. Tüm yaratılışın ortaya çıktığı kozmik yumurtanın konsepti, aslında 3.gözümüz için bir metafordur, aktive edildiğinde bizi yepyeni bir dünyaya  aktarabilir.

Buna Ajna da denir ve bizim Ruhumuzun Kapısı olduğuna inanılır. Aktive edildiğinde diğer alemlerin daha yüksek algılanmasına yol açar. Kozmik Farkındalık duygusu verir ve maddi imkanlar olmadan bilgi ve bilgelik getirir. Üçüncü Göz aktive edildiğinde telepatik mesajları aktarabilir, ruhları ve hayaletleri görebilir, hatta meleklerin mesajlarını ve vizyonlarını alabiliriz.

Üçüncü Göz Açıldığında

Soruyu cevaplamak için 3. Göz hakkındaki bilgimizi derinleştirmek zorundayız. İşleri netleştirelim.

Üçüncü Göz otomatik olarak açılırsa tamamen farklıdır. Bu durumlarda ortaya çıkmış olabilecek “Belirtiler” birçok soruna yol açabilir ve bundan kaçınılmalıdır.

Üçüncü göz çakranızı açmak için birçok “iyi” ve “yaratıcı” yol vardır.  Eğer zaten Qi-Qong veya meditasyon (Raja Yoga) yapıyorsanız, muhtemelen onu zaten açmışsınızdır.

Üçüncü Göz - Denge Kontrolü

Üçüncü Göz rahatsız olduğunda ‘Fiziksel dengesizlikler, başağrınız ile ilgili sorunlar olarak ortaya çıkar  işitme ve kokuyu da etkileyebilir. Duygusal bir düzeyde, engellenmiş bir Üçüncü Göz çakrası, yaşamı, hayal gücümüze, uçuculuğumuza ve sezgimize yönelik cehaleti olmayan aşırı hayal kurmaya dair yanılsamalar yaratabilir.

3.g%25C3%25B6z.jpgÜçüncü Göz Kazayla Açıldığında Görülen 5  Deneyim

1. Günün Renklerini ve Işığını tamamen farklı bir şekilde görürsünüz.

Üçüncü göz, bir sebepten dolayı aslında "göz" olarak adlandırılır. Aktive edildiğinde, tüm duyular şu andaki hakim olduğunuz hislerle değişebilir, Üçüncü Göz tarafından sağlanan 6. duyu sayesinde Renkler daha parlak görünebilir. Tuhaf kokular yakalayabilirsin. Dahası, aslında olmayan şeyleri hissedebilir veya duyabilirsiniz. Bu neredeyse psikotik deneyim, yanlışlıkla 3. gözlerini aktive eden kişiler için yaygındır.

2. Düşler Canlıdır, Tuhaftır ve Uykunuzu etkiler.

Bu doğru. Bu aslında en yaygın tuzaktır, üçüncü göz yanlışlıkla açıldığında. Artan algı vizyonları ve telepatik mesajların ötesindedir. Onları algılamanın en kolay yolu rüyalarınızdır. Bu nedenle, sizin rüyalarınıda dünya garip duygular ve görüntülerle adeta bir savaş haline gelir. Bu daha yoğun hale geldiğinde, birey muhtemelen üçüncü gözünü daha da zorlayacak yada uyuyabilmek için uyku ilaçları alacaktır.

3.Başağrıları ve garip ağırlık hissi.

Bu, çakralarınızın dengesizliğinden kaynaklanır. Üçüncü göz kazara açıldığında, muhtemelen çakralarınızda herhangi bir denge sağlanmamıştır. Doğru düzgün temizlik de yok. Bu nedenle, tüm bu ‘enerji’ sorunları ortaya çıkmaya başlayacaktır. Yağlanmamış bir tekerlek düzgün yuvarlanamaz. Bu yağlanmamış tekerlek için daha fazla baskı uygularsak, o zaman sorunlar ortaya çıkabilir. Aynı şey çakralarımıza da olabilir.Çakralarımız enerji tekerlekleri olarak da bilinir. Sık sık baş ağrısı yaşadığınız doktorunuza danışmalısınız.

4.Gerçeklik artık o kadar gerçek değil.

Üçüncü Göz yanlışlıkla açıldığında, gerçek dünyadan kopmuş hissedebilirsiniz. Bir rüyada yaşıyormuşsunuz gibi tuhaf duygularınız olabilir, her şey bir yalandır ve artık hiçbir şey önemli değildir. Bunun nedeni, üçüncü gözün sizi diğer alemlerle bağlamasından ve maddi dünyadan çok daha fazlasının varlığını algılamaya zorlamasından kaynaklanır.

5.İlişki Dinamikleri Hızla Değişiyor.


Bunun nedeni, üçüncü gözünüzün aktif hale gelmesiyle ilişkilerde bile daha fazla şey görebilmenin ve hissetmenin gerçekleşmesidir. Düşündüğünüz şey, şimdi yanıltıcı ve yalancı görünebilir. Aktive edilmiş bir üçüncü, gerçekliği ışık hızından daha hızlı bulabilir. Bu bilgi taşması için hazır değilseniz, bunun üstesinden gelemez ve birçok kişiyi kırabilirsiniz.

Your Page Title
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi