Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ÜÇÜNCÜ GÖZÜNÜZÜ AÇMAK


ÜÇÜNCÜ GÖZÜNÜZÜ AÇMAK konusu, MEDİTASYON forumunda tartışılıyor.
#1
Sevgililer,


Ben, Gaia üçüncü gözünüzü açmakta size yardımcı olmak için geri dönüyorum. Bilincimden gelen aktarımlara açık olduğunuzu bilmekten sevinçliyim. Bedenimin, Dünya gezegeninin insanlarının HEPSİ ile iletişimleri memnuniyetle karşıladığımı size tekrar hatırlatıyorum.

BİRLİKTE yüksek boyutlara ilerlerken, herkes OLDUĞUMUZ gezegeni kavrayacak ve kucaklayacak! GEZEGENİMİZİ temizlemede ve iyileştirmede bana yardımcı olma hizmetiniz için minnettarım.
Birliğe birleşmeden önce doğal olarak gerçekleşen bu aşırı kutupluluk zamanlarında, “Yıkım Güçlerinin” “Yapım Güçlerinden” daha kuvvetli olduğu görünebilir.
Korku daha kuvvetli olduğu için karanlığın daha kuvvetli göründüğünü hatırlayabilmeniz için, büyük geçiş zamanları sırasındaki diğer enkarnasyonlarınızı hatırlamanızı istiyorum. İnsanlığın en büyük korkusu her zaman, her gün içine daha fazla girdiğimiz “BİLİNMEYEN”den korku oldu.

BİLİNMEYENİN bu büyümesi nedeniyle, Üçüncü Gözünüzün açılmış olması önemlidir. Üçüncü Gözünüz kapalı olduğu zaman, gerçekliğinizi yalnızca insan gözleriniz vasıtası ile algılarsınız.
Diğer taraftan, Üçüncü Gözünüz açık olduğu zaman, gerçekliğinizi Ruhun Gözleri aracılığı ile algılarsınız. Bu nedenle, daha fazlasını BİLECEĞİNİZ için, BİLİNMEYENden daha az korkarsınız. Her şeyden önce, tüm yaşam ile BİR olduğunuzu BİLİRSİNİZ.

Şimdi, lütfen Üçüncü Gözünüzü açmakta size rehberlik yapmama izin verin. Aşağıda Teta Dalgası Meditasyonu var. Meditasyonda ustalaşmak ve bütünleştirmek için zamanınız olması için, bu mesajı bir kaç kez okumayı dileyebilirsiniz. Lütfen, gereksinim hissettiğiniz kadar çok tekrarlayın.
Üçüncü Gözünüzü Açma, fiziksel dünya bedeninizde Yüksek Boyutlu Işığın yüklenmesi ile başlayan çok daha büyük bir sürecin başlangıcını işaret eder. Bu Işık yüklendiğinde, çakra sisteminiz bu yüksek frekanslı Işığın dünyasal bedeninize kabul edilmesi ve bütünleştirilmesi için yeniden – ayarlanmaya gereksinim duyar. 

En sonunda, bütünleştirilmiş Yüksek Işık birinci çakradan başlayarak ve Üçüncü Gözünüzü açmaya doğru yukarı doğru çalışarak rezonant frekansı her çakrada yükseltir. Aslında, bazılarınız bu işlemi önceden tamamlamış olabilirsiniz.

tumblr_static_tumblr_static_f4tw2ezh91k4...wo_640.jpg


TETA BEYİN DALGALARI

Teta Beyin Dalgaları (4 – 7 cps) uykuda gerçekleşir ve meditasyonun en yüksek halinde baskındır. Normal olarak, teta dalgalarını yalnızca uykuya dalarken, bazı rüyalar sırasında ve Delta uykusunun derinliklerinden geri dönerken deneyimlersiniz.
Uykuya dalarken ve uyanırken teta bilincinden ortaya çıkan algıladığınız resimler yüksek frekanslardan gelen mesajlardır. Teta Dalgası meditasyonları sırasında, içsel vizyonunuzda canlı imgelerin yanıp söndüğü uyanık bir rüyadasınızdır. Bu halde, yüksek boyutlardan gönderilen bu bilgiye son derece alıcısınız.

Teta Dalgası “Şamanik Bilinç Hali” yüksek planlara yolculuk yapmanıza izin verir. Saniyede 4,5 kez vurulan davulun sürekli – ritmik vuruşu Şamanı, Şamanik transın en derin bölümüne aktarmanın anahtarıdır.
Tibet Budistlerinin ilahilerinin sürekli ve ritmik monoton ses tonu, keşişleri ve diğer dinleyicileri çok mutlu meditasyon alemlerine aktarır. Teta Dalgası meditasyonu ile, Üçüncü Gözünüzü açabilirsiniz ve hepimizi Evrensel Enerji ve Galaktik Bilinç ile birleştiren Delta Dalgalarına erişebilirsiniz.
Sonra yeni keşfedilmiş Gamma, Hiper Gamma, Lambda ve Epsilon’un son derece yüksek ve düşük beyin dalgalarına erişebilirsiniz. Teta dalgaları ayrıca öğrenme ve hafızaya giriş kapısı olarak tanımlanmıştır. 
Teta meditasyonu yaratıcılığı artırır, öğrenmeyi güçlendirir, stresi azaltır ve sezgiyi ve diğer duyular dışı algı yeteneklerini uyandırır. Teta bilinci yaratıcı ilhamlarınıza, ruhsal rehberliğinize ve zirve deneyimlere bağlanmanızı sağlar.
Teta bilinci dördüncü/beşinci boyutun ve ötesinin “zamansızlığına” portal açar. Bu nedenle, teta bilincinde iken, aynı anda fiziksel dünyanın farkında olurken yüksek boyutlardan uyarılar alabilir ve hatta anlayabilirsiniz.
Çokboyutlu uyarının bu alınışı Teta bilinci için doğaldır, ama günlük, Beta Beyin Dalgaları için imkansızdır ve Alfa Beyin Dalgası düşünceniz için zordur.
Bilgiyi 3B’ye, ardışık zaman/uzaya tercüme edebilmeniz için, Teta Meditasyonunda iken alınan çok boyutlu bilgileri Alfa Dalga bilincinize aktarmayı öğrenebilirsiniz.
Bir resim çizerseniz, onu yazın, şarkısını söyleyin, dans edin veya o uyarana girin, o zaman zihninizi mesajları “deşifre etmek” için eğitebilirsiniz.
(Bu meditasyona başlamadan önce, sizi sevgiyle dolduran bir imgenin zihninize gelmesine izin verin ve onu Üçüncü Gözünüzün içine yerleştirin.)

TETA DALGASI MEDİTASYONU

Burnunuzdan nefes alın ve verin.
* Nefes alışınız ile, bir çiçeği koklar gibi burnunuza çekin, ama nefes almayı uzatın.
* Nefesinizin ağzınızın tavanında hareket ettiğini hissederken burnunuzdan nefes verin.
* Nefes verirken çıkan sese yoğunlaşın.
* Şimdi, nefes verişinizin Üçüncü Gözünüzün merkezindeki imgeye gideceğini hayal edin.
* Sonra, tamamen topraklandığınızı hissedinceye kadar Kalp Çakranızdan nefes aldığınızı ve Üçüncü Gözünüzden nefes verdiğinizi imgeleyin.
* Hazır olduğunuz zaman, Taç Çakranızdan nefes aldığınızı ve Üçüncü Gözünüzden nefes verdiğinizi imgelemeye başlayın.
SADECE nefes alışınızın ve verişinizin sesine, aynı zamanda içsel vizyonlara odaklanın.
* Pasif şekilde zihninizden geçerlerken düşünceleriniz gözlemleyin, sonra bunları bir sonraki nefes verişiniz ile SALIVERİN.
* Sakince TÜM duyguların farkındalığınıza gelmesine izin verin. Sonra bunları sonraki nefes verişinizle SALIVERİN.
* Sadece nefesinizin sesine ve içsel vizyonlarınıza odaklanın.
* İçsel vizyonunuzun giderek gelişmesine ve/veya değişmesine İZİN VERİN.
* Eğer ilgisiz düşünceleriniz olursa, odağınızı İçsel Vizyonunuza yerleştirirken, bunları geri plana atın.
* Bu egzersizi beş veya on dakika tekrarlayın.

Tebrikler! Ne deneyimlerseniz deneyimleyin, BENLİĞİNİZ için “zaman” ayırdığınız için kendinizi ödüllendirin. Önemli olan BENLİĞİNİZİN uyanmasına sürekli adanmanızdır. Farklı insanlar kişiliklerine göre, farklı türde meditasyon yaparlar. Bazıları daha aktif meditasyona gereksinim duyabilir, örneğin koşma, dans etme veya enstruman çalma gibi.

Ama, bu aktivitelerin çoğu gözler kapalı iken yapılamaz; ve teta dalgasına erişmek için gözlerinizi kapatmalı ve dışsal uyaranları kapatmalısınız. Bundan dolayı, kısa bir meditasyon için oturmadan önce, egzersiz yapmayı, yoga yapmayı, şarkı söylemeyi, enstruman çalmayı deneyebilirsiniz. Bu bedeninize gerilimini çözmesi ve daha kolayca “dingin kalması” için bir şans verir.

Gerçek, çok boyutlu BENLİĞİNİZE uyanma sürecine katılmayı seçmeniz en önemli şeydir. Ben, Gaia çabanızı takdir ediyorum ve aradığınız şeyi bulacağınızı BİLİYORUM.

Hatırlayın sevgililer, tamamlanmayı yolculukta bulursunuz. “Bir hedef için çabalama” üçüncü boyut programlamasını salıverin. Hepiniz bu anda mükemmelsiniz. ÇABALAMAYA gereksiniminiz yok.
Bunun yerine, zaten OLDUĞUNUZU HATIRLAYIN!

Teşekkür ederim,
Gaia

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla
#2
epifiz bezi ve dmt ile 3. gözün bir ilişkisi var mı ben bunu çok merak ediyorum
Ara
Cevapla
#3
(08-05-2017, Saat: 15:54)ruhanikadın Adlı Kullanıcıdan Alıntı: epifiz bezi ve dmt ile 3. gözün bir ilişkisi var mı ben bunu çok merak ediyorum

Epifiz bezi 3. gözün bilimsel adıdır. Epifiz bezi aslında 3. gözdür. İnternette kargı kamışından ayahuasca hazırlanabileceğini yazan bir sürü yazı var ama hazırlayıp başarılı olan hiç kimse yok çünkü kargı kamışından ayahuasca hazırlanamaz. Ben bu zamana kadar ruh-ölüm-varoluş-3. göz ve Ayahuasca iksirini en doğru, en tutarlı olarak instada shamanin.gunlugu adındaki sayfadan dinledim. Parapsikolojik anlamda çok bilgili ve herkesin sorusuna çok tatmin edici cevaplar veriyor. Ayahuascanın daha anlatılmayan gizli yönlerini dinlediğimde şok olmuştum birde ayahuasca belli bir tekamül kazanmadan içilmemeli ama millet tam tersini yapıyor tekamül kazanmak için içiyor kesinlikle herşeyi ters anlayan ters yapan bir milletiz
Şeytan olarak doğmazsın. Seni dönüştürürler...
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi