Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uzaylı Üssünü Keşfettiler!


Uzaylı Üssünü Keşfettiler! konusu, GÜNCEL HABERLER forumunda tartışılıyor.
#1
Google Earth sayesinde uzaylıların saklandıkları yer bulundu.

Google Earth üzerinde daha önce ilginç şeyler keşfedilmişti. Bazı kişiler Earth servisindeki görüntülerde gizemli piramitler, doğaüstü varlıklar bulduğunu iddia etmişti. Genel olarak gerçeğin böyle olmadığı anlaşıldı. Şimdi de saklanan bir UFO'dan söz ediliyor.

thumbnail_detail_511267.jpg

Bir grup komplo teorisyeni Google Earth'te Dünya dışı yaşama ait kanıt bulunduğunu iddia etti. Arjantin'de bir UFO'nun saklanabileceği bir yer keşfettiklerini ileri sürdüler.

UFO uzmanlarının ilgisini çekti
34 15 07 8 S 58 49 47 4 W koordinatlarında bulunan ada Parana Deltası'nda bulunuyor. Campana ve Karate arasında bulunan bir bölge. Arazinin şekli ve yapısı teorisyenlerin ilgisini çeken kısım.

Bir UFO uzmanının yaptığı açıklama şu şekilde: "Dairesel bölge 130 metre dış çapa sahip ince bir su kanalı ile çevrili. Hem iç hem de dış daire neredeyse mükemmel görünüyor"

Suyun altı araştırılmalı
Uzaylılar hakkında araştırmalar yapan Scott C.Waring konuyla ilgili olarak, "Arjantin dünyanın geri kalanına göre daha fazla UFO olayına sahip. Uzaylıların burada olduğunu düşünüyoruz. Bu kayan adanın altında suya dalmak ve araştırmak gerekiyor. Daire şeklinde ve gayet büyük. 100 metrelik bir UFO buraya saklanabilir!" dedi.

Bazı kişiler ise adanın altında tek bir UFO'nun olmadığını, bu yerin uzaylıların gizli üssüne açılan bir kapı olduğunu iddia ediyor.

teknokulis.com

Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi