Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeni Çağın Enerjileri Yeniliği Gerektirir


Yeni Çağın Enerjileri Yeniliği Gerektirir konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Yay Dolunayı 18 derecede oldu biliyorsunuz. Dolunay anında Plüto retroda ve 18 dereceydi. Astroloji’de aynı derecedeki gezegenler birlikte hareket ettiklerinden Plütonik bir dolunaydı diyebiliriz. İşin içine Plüton girince bir daha eskisi gibi olmayacak şekilde dönüşüm başlar.
Son dönemde yaşadığımız içsel huzursuzluklar, uyku düzensizlikleri, büyük sancılar Plüto’nun içe dönen retro enerjisinden. Aslında dönüşüyoruz, ağır ağır. Plüto yavaş bir gezegendir ve etkileri Uranüs gibi ani ve hızlı olmaz. Hayata bakış açımız, yaşam felsefemiz, kişiliğimiz, karakterimiz ve hayatımızın hemen her köşesi dönüşüm enerjisinde. Bu yüzden çok zorlanıyoruz.

Farkındalığı yükselenler eskide inat etmeyenler ve dönüşümü reddetmeyenler bu süreci diğerlerine göre daha sancısız atlatıyorlar. Artık yaşadığımız her olayın sebebinin yalnızca kendimizde olduğunu anlama zamanıdır. Kendimizi yükseltme ve eski kalıp inançlarımızı, körü körüne bağımlılıklarımızı, belki bildiklerimizi, hatta yaşama dair bize öğretilenleri bırakma zamanıdır.


universe-abundance.jpg


Bunu size kendi hayatımdan bir örnek vererek açıklamak istiyorum. Dolunay benim Plüto’numa tam kare açıda oldu. Yay benim 3/9 aksım. Aynı gün bilgisayarımdaki tüm bilgiler uçtu. Taşınabilir disc, bilgisayarcıma giderken yolda bir kaza sonucu imha oldu. Ve benim tüm Astroloji programlarım, eğitimlerim, ders notlarım, önemli dosyalarım kısaca mesleğim yok oldu. Üzüldüm tabii. Sonuçta yılların bilgi birikimi ve emek var ortada. Ama anladım ki; sistem benden eski bilgileri yenilememi yeniden yapılanmamı istemiş. Bu tam Plütonik bir olaydır. Ve dolunay da Plütonik etkiler barındırıyordu.

İşte, hepimizin hayatında şu aralar bu ve benzeri senaryolar olabilir. Anlaşılması gereken giden ya da gitmesi gerekeni bırakmaktır. Sonuçları zor olsa da, yeni çağın enerjileri yeniliği gerektirir. Bunu kabul etmek gerekir.
Yakında Yengeç yeniayı etkilerini sayfamda paylaşacağım.

Sevgiyle

Olgu ILGIN

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Büyük Piramidin Yeni Yapılan Kopyası Mistik Enerji Saçıyor Emka 0 2,507 23-06-2018, Saat: 15:29
Son Yorum: Emka
  Yeni Bulgular, Uzaylıların Paralel Evrende Yaşıyor Olduğuna İşaret Ediyor! Archilles 0 1,413 16-05-2018, Saat: 17:50
Son Yorum: Archilles
  Yeni yıla girmeden önce kafanızdan silip atmanız gereken 10 düşünce Emka 0 1,473 11-12-2017, Saat: 02:43
Son Yorum: Emka
  İNSAN TÜRÜNDEN UZAYLIYA DOĞRU DÖNÜŞÜMDE YENİ ANLAYIŞ Archilles 0 1,077 07-12-2017, Saat: 15:34
Son Yorum: Archilles
  Atalarımızdan gelmeyen çok sayıda yeni yabancı gen tespit edildi Emka 0 1,775 06-12-2017, Saat: 15:10
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi