Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ruhlarla iletişim

ruhlarla iletişim konusu, PARANORMAL OLAYLAR forumunda tartışılıyor.
18 yaşında iken aracı insan seçildi bana bedeni kullanılarak varlıklar  bedenine girip çıkıyordu kısa süreli ve benimle iletişime geçiyordu uzun sure böyle devam etti ancak neden birebir iletişim kuramıyorum bilemedim? bünyem mi yetmiyor?

ruhlar alemine girince iyi ruhlarada kötü ruhlarada bünye açılıyor rüyamda kötü ruh bnmle uğraştı saçımı çekti ertesi gün kendi vucudumu aracı yaparak cehenneme gidip geldim anlattıklarım cok uç şeyler inanıp inanmamak sizin elinizde

ve manevi kapılar acılınca allah tarafından bir çok sınava tabi oluyoruz
Your Page Title
Ara
yaşadıklarınızı biraz daha açarmısınız ilgimi çekti
Ara
Daha fazla acmak isterdim ama yapamam allahtan korkuyorum anlatmamam gereken seyler anlatma denildi çünkü
Ara
Bu tip durumlarda öncelikle, kendinize öğretmeniz gereken en önemli gerçek : BİRLİK VE BÜTÜNLÜK
Hiçbir şey sizden ayrı gelişmiyor. Kendinizi pek çok katları olan bir gökdelen binası olarak düşünebilirsiniz.
Algıladıklarınız kendi içgüdü, düşünce, geçmiş deneyim, aile,arkadaş, çevre etkisi gibi etkilerle yoğrulup size sunulmuş olan alt bilinç parçalarınızdır.
(12-06-2016, Saat: 20:23)Hayat Enerjisi Maneviyat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 18 yaşında iken aracı insan seçildi bana bedeni kullanılarak varlıklar  bedenine girip çıkıyordu kısa süreli ve benimle iletişime geçiyordu uzun sure böyle devam etti ancak neden birebir iletişim kuramıyorum bilemedim? bünyem mi yetmiyor?

ruhlar alemine girince iyi ruhlarada kötü ruhlarada bünye açılıyor rüyamda kötü ruh bnmle uğraştı saçımı çekti ertesi gün kendi vucudumu aracı yaparak cehenneme gidip geldim anlattıklarım cok uç şeyler  inanıp inanmamak sizin elinizde

ve manevi kapılar acılınca allah tarafından bir çok sınava tabi oluyoruz

ruh celseleri hakkında bilginiz varmı ..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi