Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

11:11'in Manevi Önemi ve 11:11'de Yapmanız Gerekenler


11:11'in Manevi Önemi ve 11:11'de Yapmanız Gerekenler konusu, EVRENSEL ENERJİLER forumunda tartışılıyor.
#1
11 sayısı numerolojide niyet, amaç ve isteklerin daha kolay ortaya çıkmasına izin veren oldukça yaratıcı bir titreşime sahiptir.

11'in ayrıca ruhsal uyanışların sayısı olduğuna inanılır ve daha yüksek bilinç durumlarını aktive etmeye yardımcı olabilir.

Saate baktığınızda 11:11'i sık sık gördüğünüzde ya da 11 sayısını farklı yerlerde gördüğünüzde bu yaklaşan bir değişimi veya ruhsal bir uyanışı gösterebilir.

Melekler, Ruh Rehberleri ve Evren aynı zamanda sayıları iletişim kurma yolu olarak kullanır ve 1111, sizi doğru yönde göstermeye ve sizin için önünüzdeki yolu aydınlatmaya yardımcı olmak için İlahi varlıklar tarafından yaygın olarak kullanılır.

1111 aslında hizaya gelmek içindir, böylece en yüksek yolunuza yürüyebilir, ihtiyaç duyduğunuz, istediğiniz ve arzu ettiğiniz her şey için titreşim olarak eşleşebilirsiniz.

11 Kasım da olumlamalar yapmak için mükemmel bir zaman ya da yaşamınıza getirmek istediğiniz şeyleri düşünmek için birkaç dakikanızı ayırmak.

Burada 11 sayısı, zihnimizi, bedenimizi ve ruhumuzu hizalayabileceğimiz bir günü simgeleyerek üç kez tekrarlanır. İyileşmek ve uyum sağlamak için güçlü bir günü temsil eder.

Bu günlerde düşüncelerimiz son derece güçlü olacak ve arzularımızı gerçekleştirebileceğiz.

Düşüncelerimiz, içinde yaşadığımız gerçekliği yaratmaya ve şekillendirmeye her zaman yardımcı olur, ancak 11 / 11'de daha büyük bir hızla kendini gösterme avantajına sahibiz.

Bu enerjiyi en büyük arzularımızı gerçekleştirmek için kullanabilsek de, bundan daha büyük düşünmemiz gerekiyor.

Niyeti sağlamak ve başarmak istediklerinizi görselleştirmek çok daha  iyidir, ancak düşüncelerimizi olabildiğince sık, pozitif ve uyumlu titreşimlerle hizalamaya odaklanmamız gerekiyor.

Hepimiz aynı dünyada yaşıyoruz, ama bizim algımız farklıdır ve bu büyük ölçüde düşüncelerimize bağlıdır.

Düşüncelerimiz etrafımızdaki dünyayı renklendirme ve boyayabilme yeteneğine sahiptir. Korkunç düşüncelere odaklanırsak, görmeye eğilimliyiz. Sadece aynı, eğer bol düşüncelere odaklanırsak, bu bizim görmeye eğilimliyiz.

Elbette, olumlu düşüncelere sahip olmak önemlidir, ancak bundan daha önemli olan, kendiniz için doğru olmaktır ve kendinize tepki vermeyi, düşünmeyi ve hareket etmenizi sağlar.

Hepimiz bazen öfkeleneceğiz, hepimiz küskün, acı, kıskanç, suçlu, utanç verici, düşmanca ve benzer şeyler hissedeceğiz. Bu duygular normal, doğal ve insan deneyiminin bir parçasıdır. 

Bununla birlikte, yapmak istemediğimiz şey, bu olumsuz duyguları çok uzun süre tutmamaktır. Ortaya çıktıklarında, onlar üzerinden ilerlememek ve onları serbest bırakmak zorundayız, aksi takdirde yaşamımızı ve gerçekliğimizi onlarla boyamaya başlayacağımızı göreceğiz.

Olumsuz duyguları tuttuğumuzda, hayatımızın ve diğer herkese de bu olumsuz duyguları yansıtırız. Düşüncelerimiz sadece gerçekliğimizi şekillendirmekle kalmıyor, aynı zamanda kolektif gerçekliğe de katkıda bulunuyorlar.

Tüm düşüncelerimiz birlikte yaşadığımız dünyayı yaratır. Hepimiz hep birlikte buradayız, hepimiz biriz ve hepimiz çevremizdeki dünyadan sorumluyuz.

Olumlu düşüncelere odaklanarak, kendimize gerçek ve doğru olan sevgiyi serperek, dünyanın durumunu değiştirmeye ve gezegenin bilincini artırmaya yardımcı olabiliriz.

Yani 11/11, hayallerinizi gerçekleştirmek için harikulade olsa da, ilahi, meditasyon, niyet belirleme vb. İle bağlantı kurarken, bunu hep birlikte yaptığımızın bir hatırlatıcısı olarak kullanın. Hepimizin birbirimize ihtiyacı var ve gezegendeki bilincin durumunu ilerletmek için hepimizin bunları yapması gerekiyor.


november-11-meaning.jpg


11:11 de yapmanız gerekenler:

11 Kasım bu tavsiyeleri yapmanızı öneriyoruz.

1.Adım: Hayatınızda neşe getirecek her şey hakkında 11 dakika boyunca serbest akış yazmaya başlayın. Bu şu anda sevinç ya da gelecekte hayatınıza getirmek istediğiniz şeyleri içerebilir.  Ne yazacağını bilmeseniz bile kaleminiz hep cebinizde bulunsun. Aklınıza ne gelirse yazarak harekete geçin.

2.Adım: 11 dakika yazdıktan sonra, yazdıklarınızı gözden geçirin ve tüm önemli aktiviteleri ya da kendinize karşı gelen hisleri vurgulayın. Hayatınızı ilerletmek için hangi anahtar şeyleri getirmek istersiniz? Bu kelimeler veya aktiviteler, enerjinize ve zamanınıza odaklanmanız gereken yere dair ipuçları sağlayacaktır. 

3.Adım: En iyi duygu kelime veya faaliyetlerin 3'nü seçin ve şimdi size en uygun gelenleri  ayrı bir kağıda yazın. Daha sonra elinizi kalbinizin üzerine koyun ve her biri için tekrar edin.

"Kendimi hissetme izni verdim… Bu enerjinin daha fazlasını bugün çekmek için kendime izin veriyorum."

4.Adım: Şimdi gözlerinizi kapatın ve tüm bu güzel enerjiyi getirdiğinizde hayatınızın nasıl görüneceğini görselleştirin. İstediğiniz her şeye ulaşmak için kendinizi görün  neşeli ve mutlu hissedin. Bunun için 11 dakika meditasyon yapın.

5.Adım: Zihninizde  hayatınızda arzuladığınız hayal ettiğiniz ve  istediğiniz ne varsa bunun için net bir niyet yazın. Duygularızla bir cümle içinde hayatınıza getirmek istediğiniz şeyleri yakalamaya çalışın. Bu, evrene açık bir dilek göndermenize yardımcı olacaktır. Burada sizin için bazı örnekler bırakıyorum.

“İleriye doğru hareket etmek  hayatıma daha rahat ve huzurlu bir enerji getirmek, böylece kendimi en yüksek yolumla hizalı ve bağlantılı hissediyorum."

“Amacım ileriye doğru hareket etmek kendimi tekrar genç ve neşeli hissetmek için kendime izin vermek.”

“Amacım ileriye doğru hareket etmek kalbimi yeni aşka açmak ve yeni hatıraları başkalarıyla paylaşmak."


Niyetiniz söz konusu olduğunda doğru ya da yanlış yoktur, sadece olumlu bir şekilde ifade etmeye çalışın. Niyetinizi aldıktan sonra, düzenli olarak görebileceğiniz bir yerde saklayın veya birkaç kez yüksek sesle belirtin.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla
#2
Merhaba,

Ben bir Yeminli Mali Müşavirlik bürosunda çalışıyorum. Çok yoğun çalıştığım için işlemlerden birinde bir hata yaptım. Eğer pazartesi günü memur farketmezse sıkıntı olmayacak. Ama farkederse ceza yiyebilirim. Bunun için ne yapabilirim? Önerileriniz var mı, dua, meditasyon gibi
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  11 Kasım'dan Önce 11:11'in İlahi Önemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler Emka 0 8,490 10-11-2018, Saat: 23:29
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi