Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

20 İkiz Alev İşaretleri - Ayna Ruhunuz Kim?


20 İkiz Alev İşaretleri - Ayna Ruhunuz Kim? konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
İkiz alevinizle tanıştığınız an, ayaklarınızın altındaki Dünya'nın kaymaya başladığı andır.

İki ayna ruhunun varoluşsal bir deprem olarak toplanmasını düşünmek isteriz: aniden, son derece önemli bir kişinin hayatınıza girdiğini hissedebilirsiniz. Aniden, hayatınızın henüz farkında olmadığınız bir şekilde değişeceğine dair ezici bir his elde edersiniz - ve yine de sezgisel olarak, değişikliklerin şimdiye kadar yaşadıklarınızdan daha büyük ve nefes kesici olacağını biliyorsunuz.

İkiz Alev Nedir?

İkiz aleviniz ya da ikiz ruhunuz, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal düzeyde bağlı hissetmeniz gereken bir kişidir. İkiz aleviniz bu hayatta arkadaşınızı, sevgilinizi ve öğretmeninizi temsil eder. Ruhsal büyümenizin, en derin arzularınızın, ihtiyaçlarınızın ve korkularınızın aynalarının katalizörüdür. İkiz alevin, tüm iç gölgelerinize, aynı zamanda en derin güzelliğinize ve en güçlü yanlarınıza yansıtacaktır. Bu şekilde, ikiz aleviniz muazzam duygusal, psikolojik ve ruhsal büyümeye erişmenize yardımcı olacaktır.

Soul-Mates-1AA.jpg

Ayna ruhun kim?

İkiz alevlerimize ayna ruhları olarak atıfta bulunmayı seviyorum çünkü onlar esasen ruhlarımızın en derin ihtiyaçlarını, arzularını, hayallerini ve gölge unsurlarını yansıtıyorlar. Bunu biraz daha sonra inceleyeceğiz.

Ancak, bundan önce, sadece ikiz alevlerimizin her zaman romantik olmadığını ve - popüler olarak önerildiği gibi - kesinlikle heteroseksüel bağlantılar olmadığını söylemek istiyorum. Aslında, ikiz alevlerimiz aynı cinsiyetten romantik partnerler olabilir (ya da cinsiyetsiz) ve sıklıkla uzun zamandır bildiğimiz platonik arkadaşlarımız ya da aile üyelerimiz olabilirler.

Buna rağmen, ikiz alevler çoğunlukla doğada romantiktir ve kendilerini tüm seviyelerde tutkuyla bağlayabileceğimiz insanlar olarak gösterme eğilimindedir.

Dahası, ikiz alevlerin tüm yaşam süreleri boyunca birlikte kalması da popüler olarak önerilmiştir, fakat ben şahsen böyle olduğuna inanmıyorum. Başka bir kişiyle derinlemesine bağlantı kurmak, sonsuza kadar onlarla birlikte kalacağınızı garanti etmez - bu bilinçli gelişim düzeyinize ve ikiz alevlerinize bağlıdır. Ayrıca, manevi toplumda çoğu insan yaşamlarımızda sadece bir ikiz alevimizin olduğunu öne sürer. Böyle bir inanç, insanların iki yüzüne, dört koluna ve dört ayağa sahip olduklarını gösteren Platon'un Sempozyum diyaloğundaki “ikiz alevler” kavramının kökeninden kaynaklanıyor. Bundan dolayı, insanlar bir zamanlar çok güçlülerdi ki, tanrıları yenmekle tehdit ettiler, bu yüzden efsanevi tanrı Zeus onları ikiye böldü. Ancak, diğer “yarı” yı tekrar keşfettiğimizde yine derin bir bütünlük duygusuyla dolduğumuz söylenir. İkiz alevlerin bu açıklamasının güncel olup olmadığı karar vermek size kalmış.

Son olarak, “ikiz alevimizi” karşılayacağımız için gerçekten heyecan duyuyoruz. Ancak, bazen bu sevinç, romantikleştirilmiş bir izdüşüm ile sonuçlanır, yani, başka bir kişinin üzerine döndürülemeyecek ya da karşılanamayacak bir başka kişiye gerçekçi bir görüntü çizeriz. Ayrıca, düşük benlik saygısı ve öz-sevgi eksikliğinden muzdarip olduğumuzda, kendimiz (yani projeksiyon) dışında bir tür muhtaç kabulü denememiz doğaldır. İkiz alevin kesinlikle mükemmel değildir.

20 İkiz Alev İşaretleri

Yaşamımızda ikiz alevlerimizin görüntüsüne her zaman açık değiliz. Kederle sarılmış,marjinal olarak aşırı yüklenmiş, ya da aniden gözüktüğü zaman çok yorgun ve hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Aslında, ikiz alevlerimizi veya ayna ruhlarımızı zaten tanışmış olabilirdik, ama onları gözden kaçırmış, küçümsemiş ya da bir şekilde hafife almış olabiliriz.

Hayatta olduğunuz duygusal veya psikolojik aşama ne olursa olsun, yaşadığınız ve tanıştığınız insanların bilinçli olması her zaman faydalıdır. Aşağıdaki ikiz alev işaretleri, birlik için yeni yollar ve fırsatlar açmanıza yardımcı olabilir:

1.İkiz Aleviniz ile tanıştığınızda garip, açıklanamaz bir “tanıma” duygusu hissediyorsunuz. Bu kendini déjà vu olarak ya da bu kişiyi daha önce tanıdığınız veya bir şekilde “birlikte olması gereken” bir sarsılmaz duygu olarak gösterebilir.

2.Ne zaman, neden ve nasıl bilmeden, kendi gelişiminizde çok önemli bir rol oynayacaklarını hissediyorsunuz.

3.Onlarla aynı anda canlandırıcı,şok edici, hızlı ve yoğun bir bağlantı kurdunuz.

4.Sonunda, diğer kişiyle “ev” veya güvenli bir yer bulduğunuzu hissediyorsunuz.

5.Onlarla ret, zulüm veya yargı korkusu olmadan bir bütün olmak mümkün.

6.İkiniz de yin ve yang'ı temsil ediyorsunuz, başka bir deyişle, karanlık tarafınız ışık tarafıyla dengeleniyor ve karanlık tarafı ışık tarafınız tarafından dengeleniyor.

7.Sınırlı kimliğinizden daha büyükseniz, onlarla genişleme hissi duyuyorsunuz.

8.Sizi daha iyi bir insan yaparlar ve siz de onları daha iyi bir insan yaparsınız.

9.Birlikte olduğunuzda hemen bağlanırsınız.Onlarla bir ilişkide olsanız bile özgürlüğünü 
sürdürüyorsunuz.

10.Onların enerjisine ince ayarlanmışsınız ve onlar sizin için ince ayarlanmışlardır. Bu, mevcut enerji oyununun (mutlu ya da üzgün, öfkeli ya da bağışlayıcı, açık ya da tevkif) bağlantıda mevcut olup olmadığına dair çok bilinçli olduğunuz anlamına gelir. Her ikiniz de birbirinizle çok empatiksiniz.

11.Hayatınız boyunca bu kişiyi bekliyormuş gibi hissediyorsunuz.

12.Her ikiniz de derinden birbirinize bağlanır ve birbirinizin değerlerini ve yaşamın yüzey benzerliklerinin ötesindeki özlemlerini yansıtırsınız.

13.İkiz alev, korktuğunuz şeyin aynasıdır ve aynı anda kendi içsel iyileşmeniz için en çok arzu ettiğiniz şeydir. Örneğin, çok sinirli bir kişiyseniz, ikiz aleviniz büyük olasılıkla rahat ve dağınık olacaktır. Eğer kurbanı oynamayı seviyorsanız, ikiz aleviniz, kompleksinizi devam ettirmek için size acıma ya da sempati duymayı reddeden güçlü bir karakter olacaktır. Eğer yaratıcı bir şekilde bastırılmışsanız, ikiz aleviniz gelişmekte olan bir sanatçı olacaktır. Böylelikle ikiz alevlerimiz bize meydan okuyor ve bizi kızdırıyor, aynı zamanda korkularımız, çekirdek yaralarımız ve baskılarımızla ilgili önemli dersler veriyor.

14.İkiz alevinizden kaç kere kaçtığınızdan ya da ayrıldığınızdan bağımsız olarak, her zaman manyetik olarak onlara geri çekilirsiniz. (Bunu kötüye kullanılan ilişki kompleksleriyle karıştırmayın.)

15.Biriniz diğerinden çok daha olgunlaşır ve genellikle ilişki içinde öğretmen, danışman veya sırdaş olarak hizmet eder.

16.onlarla ve onlara bağışlama, şükran, empati, açık fikirlilik gibi önemli yaşam dersleri veriliyor.

17.Bağlantınız çok yönlü. Başka bir deyişle, ikiz alev muhtemelen en iyi arkadaşınız, sevgiliniz, öğretmeniniz, besleyici ve ilham perinizdir.

18.İkiz alevin seni değiştirmeye çalışmıyor. Kim olduğunuzu ve hangi aşamada olduğunuzu kabul eder ve kendiniz için aynı şeyi yapmaya teşvik eder (ve tersi).

19.Bir şey hakkında birbirinizle ilgili doğru olabilirsiniz.

20.İkiniz birlikte ister ruhsal, ister sosyal, ister ekolojik olsun, daha yüksek bir amaca doğru yönlendirilmiş hissedersiniz.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkiz Alev Arasındaki Karma - Karmik Borcunuzu Dengeleyin Emka 1 6,454 01-12-2021, Saat: 15:39
Son Yorum: ruhsalseyler
  Ruhsal Uyanış Süreci Ve İşaretleri Nelerdir? Emka 0 4,725 18-11-2018, Saat: 15:40
Son Yorum: Emka
  11:11'in Önemi ve Anlamı: İkiz Alev Bağlantısı - Ruhani Birleşme Emka 0 26,231 13-11-2018, Saat: 13:30
Son Yorum: Emka
  İkiz Alev Gümüş Kordon: İki Ruh Arasındaki Görünmez İplik Emka 0 7,395 07-11-2018, Saat: 16:35
Son Yorum: Emka
  İkiz Alevinizle Tanıştıktan Sonra Ruhsal Olarak Uyanmak Emka 0 5,408 27-10-2018, Saat: 13:56
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi