Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7 YÖNTEMLE İÇİNİZDEKİ GÜCÜ KEŞFEDİN


7 YÖNTEMLE İÇİNİZDEKİ GÜCÜ KEŞFEDİN konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Hepimiz içimizde muhteşem bir güçle yaşarız. Genellikle bu gücü yaşamımız boyunca hiç kullanmamışızdır. Gücün kaynağı aklımızdan, bilinçaltımızdan ve ruhumuzdan gelir. O güce ulaştığımızda yapamayacağımız hiç bir şey yoktur. Ruhsal enerjimizi devreye sokmak için bu 7 yöntemi mutlaka yapın.

doga-ustu-isaretler.jpg

1- "Asla Yapmam" Dediğine Odaklan.
Hayatta herkesin kırmızı çizgileri vardır. Bunlar bizim için iyi şeyler olsa da bunları asla yapmayız. Mesela topluluk içinde konuşmak veya yeni biriyle tanışmak. Asla yapmam dediğin şeyi keşfettiğinde aslında aklının kilitli odalarına bir kapı bulacaksın. Asla yapmayacağın ama senin için çok iyi gelecek pozitif şeyi keşfetmelisin.

2- Pozitif Enerjiye Odaklan.
İçindeki güç pozitif enerjiye bağlı ve sen negatif enerji ile çepeçevre sarılmışsın. Pozitif enerjiye odaklanmak için yapman gereken tek şey pozitif düşünmektir. Pozitif düşünmek için olaylara olumlu yönlerinden yaklaşmayı gerektirir. Pozitif düşünürsen pozitifi kendine çekersin.

3- İçindeki Güce İnan.
İnanç çok önemli bir faktördür. Sen ruhsal bir canlısın ve içinde büyük bir güç var. Enerjiye ve içindeki güce inandığında kapıları aralamış olursun. Ruhsal enerjinize inandığınızda bedensel olarak daha sağlıklı ve mutlu hissedersiniz.

4- Spiritüel Düşün.
Mantıklı düşünmek önemlidir. Ama bazı olaylar mantığın çok üstündedir. İçinizdeki güce güvenin ve onun vereceği cevapları bekleyin. Ona problemlerinizle ilgili sorular yöneltin. İlham perileri sizi bulacaktır. İçinizdeki güç ile iletişim kurduğunuzda her şey çözülmeye başlayacaktır.

5- Aklını Özgür Kıl.
Hayal gücünü sınırlama ve ona neyi düşünmesi gerektiğini söyleme. Hayal gücün özgür kaldığında önce hiç bir düşünce mantıklı gelmeyebilir. Fakat sonunda aklın özgürce düşünmeye başlar. Bu sayede içindeki o büyük güç ortaya çıkar.

6- Kendine Güven.
İçimizdeki güç kendimize inandığımızda ve güvendiğimizde ortaya çıkar. Eğer kendinize güvenirseniz içinizdeki güç sizin için harekete geçecektir. Kendine güvenmek ve kişiliğini güçlendirmek senin elindedir.

7- Yalnız Kal.
Kendinle baş başa kal. Kendine vakit ayır ve iç sesine odaklan. Onu dinle çünkü sen sustuğunda o konuşacaktır. Sessiz bir yer bul ve kendi sesine kulak ver. Sana içindeki gücün kapılarını açacaktır. Doğa yürüyüşleri ve meditasyonda iç dünyan için çok etkilidir.

İçinizdeki gücü ortaya çıkardığınızda kendinizi muhteşem hissedersiniz. Gözünüzde büyüttüğünüz problemler yok olur gider. Dünyanın hakimi sizmişsiniz gibi gelir. Bugün içinizdeki güçü uyandırmanın tam zamanı

Kaynak: bilgierdemdir

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Numerolojiye Göre Güneş Sayınızı ve Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Keşfedin Emka 0 2,618 14-11-2018, Saat: 13:12
Son Yorum: Emka
  RUHANİ BÖLGEYE DOKUNARAK GÜÇLERİNİZİ KEŞFEDİN Emka 0 2,503 05-09-2018, Saat: 23:46
Son Yorum: Emka
  Üçüncü Göz Öpücüğünün Muazzam Potansiyelini Ve Gücünü Keşfedin Emka 0 7,446 28-05-2018, Saat: 00:41
Son Yorum: Emka
  Hangi Elementesiniz gücünüzü keşfedin Magnetho 0 1,553 24-05-2018, Saat: 02:45
Son Yorum: Magnetho
  Ruh İkizleri Arasındaki Çekim Gücü Emka 0 2,780 09-05-2018, Saat: 15:39
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi