Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RUHANİ BÖLGEYE DOKUNARAK GÜÇLERİNİZİ KEŞFEDİN


RUHANİ BÖLGEYE DOKUNARAK GÜÇLERİNİZİ KEŞFEDİN konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Hayatın her alanında değişim kaçınılmazdır. Değişim süreci sonsuza dek sürecek olan bitmeyen bir süreçtir. Bu evrenin deneyimlemesi gereken değişimin önündesiniz. Kalbinizi genişletmek için etkinleştirdiğinizde, sözcüklerin yapabileceği veya ifade edebileceklerinden daha fazlasını yapıyorsunuz. Kelimelerle iletişim kurmak kolay bir iştir, ancak yaşadığınız çok boyutlu dünya aracılığıyla sessizce iletişim kurmanız, ruhani alana dokunarak ustası olduğunuz şeydir.

Kalbinizi açın ve ruhsal alana dokunmaya hazır olun

Etrafınızdaki sevgiyi yaşamak için, kalbinizin açık olmasına ve serbestçe genişlemesine izin vermelisiniz. Yüksek benliğinize dokunarak geçirdiğiniz spiritüel uyanış süreci ile aynıdır, böylece manevi aleme daha kolay ulaşılır. Bu gerçekleşirken hissettiğiniz enerjinin hızlanması, sizin ve çevrenizde meydana gelen değişimin bir sonucudur.

Güç meleği, bilinçli zihninizde olsun ya da olmasın, bu süreç boyunca sizinle birlikte. Bilmeniz gereken şey, yüksek alemlerde, enerjinin alt alemlerdeki enerjiden çok daha hızlı hareket ettiğidir.

Bu hızlandırılmış enerjiyi deneyimlemeniz için bütün bir süreç vardır, böylece gerçekleşen hızlandırılmış enerji değişikliklerine tam olarak uyum sağlayabilirsiniz.

Hızlandırılmış Enerjinin Yararları Nelerdir?

Daha yüksek alemlerin hızlandırılmış enerjilerine uyum sağlamanızın yararı, bir ruhun ve manevi varlığın sınırsız gücünü aynı anda, yalnızca ruhsal alana girerek hizalayabilmenizdir.

Dünyaya gönderildiğinizde ve büyüdüğünüzde, yaşamın kolay olmayacağını fark ettiniz. Karşı karşıya kalmanız gereken birçok zorluk vardı, ama aynı zamanda yararlanabileceğiniz birçok fırsat olduğunu da biliyordunuz. Bu fırsatlar her zaman mevcuttur ve bu yüzden onlar için kaydolmayı seçtiniz.

Ruhsal aleme dokunmak herkesin yapabileceği bir şey değildir, çünkü çok fazla enerji gerektirir ve bazı insanlar bunun gerçekleşmesi için yeterince güçlü değildir. Ayrıca, hayatınız boyunca yaptığınız planların anılarını da koparır.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...487f3f.jpg


Komplikasyonlar ve Karışıklık

Ruhsal aleme dokunmak, en yüksek mertebenin niyeti ile hizalı olmadığı için birçok insan arasında komplikasyonlara ve karışıklıklara neden olduğu bilinmektedir.

Ancak, uyanış sırasında, enerjinizi hızlandıran yeni bir başlangıç ??gibidir, bu da sizi fiziksel formdaki ruhtan haberdar eder. Tüm bunlar aynı zamanda, alemlerin yüksek sırasına göre daha yüksek bir farkındalık kazanmanızı sağlar.

Böylece, her şey üst düzeydeki uyanışınıza oturmakta, sağlam durmak, temelde ve merkezde kalmak, aynı zamanda yüksek alemlerden büyük bir sevinç, sevgi ve ışık yaşamak gibi yeteneklerinizi geliştirir. Bu sizin için kılık değiştirmiş bir nimettir.

Herşey Mümkün

Bu andan itibaren, her şey senin için mümkün olur. Gücünüzü yeniden kazanmanızı ve bütünleştirmenizi kolaylaştıracak yanılsama katmanları olabilir.

Bu nedenle, güç meleği modası geçmiş inançlarınızdan, korku katmanlarından, manipülasyonunuzdan ve kontrolünüzden kurtulmanıza yardım etmek için var olduğundan, bir insan olarak cesurca güç çemberinize adım atma hakkına sahip olabilirsiniz.

Bunu yaptığınız gibi, insanlığın geri kalanına ayak izlerini takip edecek bir örnek oluşturuyorsunuz. Kendisiyle ilgili faydaları bildiklerinde, sizi ilahi ışığa ve ruhani aleme ve daha yüksek erişilebilir enerjiye olan sevgiye götüreceklerdir.

Dengeleme Süreci

Hayatınızı yeniden hizalamak için, nihai arzularınız ve hedefleriniz ile dengelendiğinden emin olmanız gerekir. Buna yaklaşım, eylemleri eylemlerle dengelemek, meditasyona odaklanmaya odaklanmak ve zamanın olduğu gibi olmasına izin vermektir.

Ruh dünyasına nasıl gireceğinizi öğrenerek, güç meleği ve bağlantınızdaki melek rehberlerin geri kalanıyla nihai bağlantınızı görme, duyma ve bilme deneyiminiz olur.

Siz bilinçli olarak farkında olmanızdan daha güçlüsünüz. Vücudunuzun sahip olduğunu düşündüğünüzden daha fazla güce hakkı vardır ve eğer titreşiminizi mümkün olan en hızlı şekilde arttırmak istiyorsanız, fiziksel bedeninizi yüksek benliğinizin ruhunun ışığıyla birleştirmeniz gerekir. Bu, yüksek alemlere erişmenizi sağlarken, bedeninizin, zihninizin ve ruhunuzun titreşim frekanslarını hızlandırır.

Işığın hayatınıza en yüksek düzeyde girmesine izin verdiğinizde, yerine getirme ve başarıya giden yolunuz başlar. Olmak istediğiniz yere ulaştığınızı bilerek bilinçli bir şekilde öğrendikten sonra, sizin için yeryüzündeki sorunların çoğu var olmayacaktır. Bu, nefret, şiddet ve gezegenin kendisine yönelik istismarını içerir.

Uyanmak için birçok katman vardır ve her katmanın farklı bir yolu ve yaklaşımı olmasına rağmen, ana tema sizi aynı sonuca götürecek olanla aynıdır.


Çevrenizden haberdar olmanız, duygularınızın nereden geldiğini ve nerede aktığını bilmeniz gerekir. Duygular size bir sınır koydu. Böylece, uyanış sürecinizin çok önemli bir yönü ortaya çıktı.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Numerolojiye Göre Güneş Sayınızı ve Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Keşfedin Emka 0 3,924 14-11-2018, Saat: 13:12
Son Yorum: Emka
  11:11'in Önemi ve Anlamı: İkiz Alev Bağlantısı - Ruhani Birleşme Emka 0 26,231 13-11-2018, Saat: 13:30
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 4,461 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka
  Hepimiz Bu 5 Ruhani Güce Sahibiz Emka 0 3,018 02-10-2018, Saat: 22:45
Son Yorum: Emka
  555 Enerjinizi Koruyacak ve Hayatınızı İyileştirecek Güçlü Bir Ruhani Araçtır Magnetho 0 11,243 31-05-2018, Saat: 20:12
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi