Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

8 BASİT ADIMLA İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ


8 BASİT ADIMLA İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Düşüncelerinizin ne kadar güçlü olduğunu bilseydiniz bir daha olumsuz düşünmezdiniz.

Düşüncelerinizin geleceğinizi yarattığını biliyor muydunuz? Gönderdiğiniz
düşünce dalgalarının aslında istemediğiniz şeylerin daha fazlasını çektiğini biliyor muydunuz?

Evren istemekle istememek arasındaki farkı bilmez. Evren, sizin istediğiniz bir şey olduğunu düşünür ve her dileğinize gerçekleştirir.

Bugün size hayal ettiğiniz hayatı gerçekleştirebileceğinizin 8 yolunu göstereceğim.

1.MİNNET

Hayatında sahip olduğunuz her şey ve herkese şükredin. Şükretmek, sık sık dışarıda bıraktığımız şeylerden biridir ve tezahür etmenin en önemli adımlarından biridir. Yani eğer yaşadığımız yeri sevmediğimizi ve oradan gitmeyi çalıştığını düşünüyorsan, yanlış yöne gideceksin ve istemediğin şeylerden daha fazlasını elde edeceksin. Zaten sahip olduğunuz şeyler için şükrettiğinizde,daha fazla şeyin gelmesi için kapıları açacaksınız.

2.Görselleştirme

Ne yapmak istediğini, neyi özlediğini görselleştirmelisin. Düşünceleriniz ve vizyonlarınız arkalarında yaratıcı bir güce sahiptir, bu yüzden hayatınıza çekmek istediğiniz şeylerin net bir resmini düşünmek önemlidir. Ne istediğine özel ol. Evren sizleri yaratmayı bekliyor, böylece sahip olmayı arzulayan şeyi varoluşa getirebilir. Görselleştirirken, halihazırda olduğu gibi olduğundan emin olun. Bu çok önemli bir adım!

3.Titreşim

Titreşiminiz yapmak istediklerinizi ayarlayar. Eğer yüksek titreşimli iseniz, sevgi, mutluluk yayarsınız. Düşük titreşimli iseniz, öfke, hüzün ve umutsuzluk yayarsınız. Bu yüzden, taşıdığımız enerjiyi daima dikkat etmeliyiz. Enerjiyi titreştirdikçe, kalbinizde yükselme olur midenizde  yüksek enerjiyi hissedersiniz. Hissedin ve isteklerinizi gerçekleştirin.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...0b99a8.jpg

4.Elemek

Artık size hizmet etmeyen şeylerden kurtulun. Eskilere asılırken yeni bir şey ortaya çıkarmak zor. Günümüze taşınmak ve geçmişi geride bırakmak istiyoruz.

5.Olumlama

Bir şeyi doğruladığınızda, aslında otantik olduğunu kabul edersiniz. Yinelenen olumlamalarla, evrenin arzunuzu yerine getirmesi için bir niyet belirliyorsunuz. Günlük tekrarlama, sizin geleceğinizi bilinçli olarak yarattığınızı gösterir. Bazı olumlama örnekleri aşağıdaki gibidir.

Evrenden bolluk almaya hazırım.
Hayallerim gerçekleşmek üzere.
Her gün hedeflerime doğru ilerliyorum.
Kendime güveniyorum ve başarılıyım.

Bunlar başlamanıza yardımcı olacak birkaç örnektir.

6.Şüphesiz

İstediğin şeylere sahip olamayacağın herhangi bir korku ya da düşünceyi serbest bırakmak istiyorsun. Şüphesiz, kalbinizin arzu ettiği herşeye sahip olabileceğinizi düşünün. Akıntıya yüzmek yerine akıntı ile yüzmek çok daha kolay. Bunu başarmak için analitik düşünmeyi bırakıp, kalbinizle hissetmeye başlamanız gerekir.

7.Almak

Sor ve al. Almak için açık olun ve istediğiniz şey olduğundan emin olun. Almayı hak ettiğinizi biliyorsunuz. Bu, bolluğa kapı açacak ve kolayca  tezahür etmenizi sağlayacaktır.

8.Rüya

Büyük hayallere başlama zamanı. Her zaman yaşamak istediğin hayatı açıklamanın zamanı geldi. Seni geride tutan hiçbir şey yok, sen bir yaratıcısın, ve işte buraya geldin. Enkarne edilmeden önce tezahür ettirmek için bir usta olmanız gerekiyordu ve kim olduğunuzu ve yaşamak istediğiniz yaşamı nasıl elde edeceğinizi, sizin belirlediğiniz örnek olmak için hatırlamanızın zamanı geldi.

Bu sekiz kolay adımı takip ederseniz, istediğiniz herşeyi gerçekleştirebilirsiniz. Güç ellerinizde şimdi isteklerinizi gerçekleştirmenin tam zamanı.
https://www.Spiritueller.com
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayatınıza Bolluk,Şans ve Para Çekmek İçin Basit Ama Etkili Bir Ritüel Magnetho 0 2,788 22-07-2018, Saat: 20:08
Son Yorum: Magnetho
  Bu 5 Evrensel Yasayı Kullanarak İstediğiniz Hayatı Yaşayabilirsiniz Emka 0 1,679 02-07-2018, Saat: 20:32
Son Yorum: Emka
  Bu 7 Şeyi Yaparsanız Negatif Enerji Size Zarar Veremez Emka 0 4,387 02-07-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka
  Bu Basit Zihinsel Hileler Zihninizin Efendisi Olmanıza Yardımcı Olacaktır! Emka 0 774 02-07-2018, Saat: 12:48
Son Yorum: Emka
  Evinizin Titreşimini Yükseltmeniz İçin 5 Basit Yöntem Emka 0 1,320 30-06-2018, Saat: 09:03
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi