Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aura'nızı Korumak Ve Enerji Emen Vampirleri Önlemek İçin Bu Basit Adımları İzleyin


Aura'nızı Korumak Ve Enerji Emen Vampirleri Önlemek İçin Bu Basit Adımları İzleyin konusu, Aura forumunda tartışılıyor.
#1
Sıradan bir şey yapmamış olsanız bile, günün sonunda sık sık enerjisiz ve cansız hissediyor musunuz? Eh, sen tek değilsin. Herkesin sınırlı bir miktarda enerjisi vardır ve günlük rutininiz boyunca gün boyunca enerjik olabilirsiniz.


Auranızın sağlıklı ve mutlu kalmasını sağlamak ve enerji tahliyesine neyin neden olduğunu öğrenmek için bu basit adımları izleyin. Bu teknikler, sahip olduğunuz sınırlı enerjiyi optimize etmenize yardımcı olur ve çok hızlı tüketmediğinizden emin olun.


Follow-These-Simple-Steps-to-Protect-you...mpires.jpg

Aura drenajına ne sebep olur?


Bu yoğun dünyada, insanlar çoğu zaman fiziksel, zihinsel ve ruhsal esenliklerini olumsuz yönde etkileyen kötü alışkanlıklara düşerler. Bu kötü alışkanlıklar aurayı tüketir ve zayıflatır, daha hızlı enerji boşalmasına neden olur. Bu kötü alışkanlıklardan bazıları

*Fiziksel Egzersiz Eksikliği

*Uyuşturucu, alkol ve tütün gibi maddelerin kötüye kullanımı

*Temiz, taze hava eksikliği

*Stres

*Yeterli Dinlenme Eksikliği

Bunlar, aurlarının sağlam ve sağlıklı kalmasını sağlamak için kaçınılması gereken alışkanlıklardır. Çoğunlukla, insanlar daha sağlıklı bir yaşam tarzını takip etme motivasyonundan yoksundur çünkü daha fazla çaba gerektirir ve eğer kendinizi şımarık hissederseniz, egzersiz ve yemeğiniz gibi iyi alışkanlıkların zihninizde ve bedeninizde olduğu gibi ruhsal yönünüzde de olabileceğini düşünmelisiniz. Vücudunuzun varlığı ve enerjisi.

 Sağlıklı bir aura nasıl devam edebilirsin?

Teknik [b]#1: Kendinizi süzülmekten çekin[/b]

Bazen, bazı insanlarla konuşmak, her zamankinden daha duygusal olarak dindirilmiş hissetmenize neden olabilir. Bunun nedeni bazı insanlar bilmeden başkalarının enerjisini çalmaktadır. Sizi tahliye eden biriyle konuşurken, tüm parmak uçlarınız temas halinde olacak şekilde ellerinizi kapalı bir dairede bir araya getirdiğinizden emin olun. Bu, enerji akışını yalnızca bedeninizde yapar ve diğer kişi tarafından çalınmasını engeller.

Teknik #2: Enerji Nefes

Bunu yapmak için, baskın elinizin başparmağını, burnun diğer tarafına ve diğer parmaklara yerleştirin. Parmağınızı kullanarak, burun deliğini kapatın ve dört sayım için nefes almak için diğer burun deliğini kullanın. Daha sonra, diğer burun deliğini kapatmak için parmaklarınızı kullanın, başparmağı serbest bırakın ve 16 kez tutun. Daha sonra 8'e kadar nefes verin. Sağlıklı bir aura sağlamak için bunu beş ila altı kez yapın.

Tekniği [b]#3: Vorteks Temizleme[/b]

Rahat bir pozisyonda oturun ve rahatlayıncaya kadar 2 tekniği uygulayın. Rahatladıktan sonra, kafanızın yaklaşık 20 feet üzerinde saat yönünde dönen bir beyaz yangın kasırgası hayal edin. Bu huniyi vücudunuza görselleştirin ve tüm negatif enerjiyi yakıp söndürün. Ayağınızı temizledikten ve auralarınızı temizledikten sonra yere girdiğinizde bu girdabı düşünün.

Şunları deneyin.

Bir daha ki sefere yorgunluk duyuyor ve nedenini bilmiyorsunuz, auralarınızı temizlemek için bu teknikleri deneyin. Bu basit teknikleri takip ederek, hayatta yenilenmiş enerji ve yeni motivasyon ve amaç bulabilirsiniz!

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Auranızı Negatif Enerjilerden Korumak İçin 5 Adım Emka 0 553 19-09-2018, Saat: 15:08
Son Yorum: Emka
  Siyah Aura Anlamı - Siyah Aura Ne Anlama Geliyor? Emka 0 655 03-09-2018, Saat: 00:22
Son Yorum: Emka
  Altın Aura Anlamı: Bu Sihirli Aura'nın Önemini Bilmek Emka 0 1,169 18-08-2018, Saat: 21:23
Son Yorum: Emka
  Aura'nızı Korumak Ve Enerji Emen Vampirleri Önlemek İçin Emka 0 922 27-06-2018, Saat: 12:45
Son Yorum: Emka
  Aura Enerjisi Ve Aurik Işığın Yenilenmesi Emka 0 703 19-04-2018, Saat: 16:52
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi