Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bir Ruhun Sana Bağlı Olup Olmadığını Nasıl Anlayabilirsin


Bir Ruhun Sana Bağlı Olup Olmadığını Nasıl Anlayabilirsin konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Ruh veya varlığın size bağlı olup olmadığını nasıl anlarsınız? Bazılarını analiz edelim.

Kronik Tükenme

Ruhsal bağın en karakteristik semptomlarından biri kronik yorgunluktur. Tembellik benzeri eğilimler genel popülasyonda oldukça yaygındır ve çoğu zaman uyku veya yetersiz beslenme eksikliğinden kaynaklanabilir.

Bununla birlikte, uyku düzeninizi düzeltmeye ve sağlıklı bir diyete rağmen, duyarsızlık, motivasyon ya da hoşnutsuzluk hissediyorsanız, bir ruhun büyüsü altında olabilirsiniz.

Olan şey, etrafınızdaki bir varlığın duygusal ve fiziksel enerjinizi süzerek, sizi bu süreçte yorucu olduğudur. Sonuç olarak, daha önce gördüğünüz şeylere karşı ilgisiz hissediyorsunuz.

Varlıklar kolayca teslim olan ve iradeden yoksun insanları mağdur ediyor. Ayrıca, grip, ateş vb. Hastalıklardan muzdarip, uyuşturucu veya alkol gibi kötüye kullanımı eğilimli kişileri hedef alırlar.

Halihazırda enerjiden yoksun bedenler üzerinde çalışıyorlar. Onların bilinçlerine dokunup onları ele geçirmelerini kolaylaştırır.

Böyle insanlar bir varlığın varlığına karşı değildir bir ruhaniyetin girişine direnmek için enerjiden yoksundur ve çözüm bulmazlar.

Ayrıca, bu tür insanlar büyük olasılıkla bir ruhun aurik alanındaki mevcudiyetinden şüphe edemezler. Neredeyse her zaman zihinsel ve fiziksel yetersizlikleri için kendilerini suçlu tutarlar.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...a5adcc.jpg

Duygusal istikrarsızlık

Ruhunuzu ve kararsızlığı yitiriyorsanız  endişe duyuyorsanız ve endişeniz zaman zaman aklınızı karıştırıyorsa, ruhsal yardıma başvurmalısınız.

Ruhsal bağlılığı olan insanlar, kendilerini daha iyi hak ettiklerini bilseler de, kendilerini kandırmaya ve kendini yok etmeye mahkum ederler.

Ambiyans ve kaprislik, genellikle enerjinizde başka bir varlık yaşıyorsa kendini gösterir.

Kontrolden çıkmış ve “kendiniz değil” oldukça sık hissedebilirsiniz. Bu, insan ve kısmi ruhun parçası olduğunuz için olur.

Duygusal öfke ve tutarsızlık, ruhsal bağları olan kişilerde oldukça yaygındır.

Öz kontrol eksikliği

Sahip olunan insanlarda kendini kontrol eksikliği belirgindir. En ufak bir şeyde kolayca tahrik olurlar. Görüşlerine meydan okunduklarında aşırı saldırgan olurlar. Ruhsal olmayan duygular, mutsuzluk ve halsizlik, ruhsal bağlamanın tüm belirtileridir.

Bu, bilincimizde, bizi yolumuza saptırıp, duyularımızı dengesizleştiren kötü niyetli bir ruh olduğu anlamına gelir.

İntihar eğilimleri

Kendine zarar verir ve intihar düşünceleriniz varsa veya kendinizi sevdiklerinizden izole ederseniz veya ölmenin bir kaçış aracı olduğunu düşünürseniz, o zaman sahip olmak sizi böyle hissettirir.

İntihar eğilimleri genellikle, kendileriyle çatışan çıkarları olan bir ruha sahip olan kişilerde kendini gösterir.

Örneğin, ateistseniz ve varlık bir dini varlık ise, sizi suçlu hissettirebilir ve inançlarını dayatmaya çalışabilir, bu da sizi zihinsel olarak daraltılmış ve depresyona sokabilir.

Bu belirtilerden herhangi birini yaşıyorsanız, size yardımcı olabilmesi için. İlk adım şeytani varlığı tanımlamaktır. Tabii, öncelikle, tıbbi yardım isteyin.


Ancak, eğer tüm testlerden ve doktor randevularından sonra bile, hiçbir şey yardımcı olmaz; ruhsal bir şifacıyla iletişime geçin. Hayatını tekrar yoluna koyabilmeli.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Size Bağlı Negatif Bir Ruh Veya Varlık Var Mı? Emka 0 1,252 15-09-2018, Saat: 16:31
Son Yorum: Emka
  TOPRAKLAMA ENERJİSİ – ENERJİNİZİ NASIL YÜKSELTECEKSİNİZ Emka 0 486 05-09-2018, Saat: 20:13
Son Yorum: Emka
  Etrafınızda Bir Ruh Olup Olmadığını Nasıl Anlarız Emka 0 1,849 11-08-2018, Saat: 17:51
Son Yorum: Emka
  KOZMİK ENERJİ NASIL ELDE EDİLİR ? Emka 0 838 29-07-2018, Saat: 23:34
Son Yorum: Emka
  Her Kozmik Değişim Fiziksel Bedeninizi Ve Enerjinizi Nasıl Etkiler? Emka 0 609 26-07-2018, Saat: 14:05
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi